|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hofer
2.3.2009 13:39:22   
Nea_teja_
Dones sem pa doživela v njem kr mali šok.Sva šla z mojim v trgovino in seveda je bila gužva kot ponavadi .Vrsta za blagajno pa do srede trgovine delala pa je samo ena.Po godrnanju mnogih končno trgovka pozvoni in pokliče še eno moj pa reče ja jest nevem a tle spijo al kaj vedno je vrsta do srede štacune.Ko pride una vn iz pisarne (pogledata dve čš kaj je )No ena od niju se le spravi proti blagajni odmakne tiste rože in reče na gas MATR STE VSI RAZVAJENI  PIZ.A .Skor me je kap da si lahko trgovka sploh kej takega upa rečt pričo strank v trgovini.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hofer
2.3.2009 13:40:15   
TIA22
se popolnoma strinjam ja, res so tele trgovke malo brezobrazne vsepovsod...

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hofer
2.3.2009 13:43:08   
Anonimen
Jaz pa kaj takega v h. še nikoli nism doživela. Marsikje drugje pa že.
Mi je jasno da jih težko na blagajnah več dela če ste sam dve al tri v smeni. Pač čar diskontov.
Večkrat naletim na tečen folk(stranke), k pa prodajalke.


(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hofer
2.3.2009 13:43:58   
anabanana
Tudi meni se zdi, da so nenormalno živčne...sej zdaj bodo prišli komentarji, da njim ni lahko itd. , ampak to je pač njihov poklic, ki so si ga izbrale in so za njega plačane!

Meni je pa zadnjič na blagajni v Sparu trgovka komentirala, kako malo sem porabila za malico: ja kakšna poceni malca gospa ... mislim halooooouser posted image  ,.


pa v Mullerju zadnjič tudi ena na.dr.kana blagajničarka je kar sikala čez zobe in pestreljevala kupce s pogledi ...

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hofer
2.3.2009 13:44:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

se popolnoma strinjam ja, res so tele trgovke malo brezobrazne vsepovsod...


in to je rezultat anketa na podlagi katerega si doktorirala?

Vidiš mene pa nadignejo taki kot si ti.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hofer
2.3.2009 13:50:12   
Korina1
Hofer v katerega jaz včasih zaidem kateri mi je najbližji se je odprl šele decembra lani in kadar sem bila jaz v njem teh težav ni bilo, ker mogoče vidiš v trgovini največ 5 kupcev in gužve na blagajni ni. Je pa večji problem da če slučajno rabiš prodajalca da ga kaj vprašaš ga zelo težko najdeš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 13:54:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hofer
2.3.2009 14:05:22   
muki1
Tia, tebe bi pa jaz na kaso postavila, tam v soboto od šest do šest, pa da te vidimo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hofer
2.3.2009 14:07:24   
ajataja
Tudi pri nas v Hoferju  vedno dela samo ena blagajna  in čeprav je bolj kot  ne vedno prazna trgovina se včasih le zgodi,da nastane daljša vrsta pa še nikoli ni prišla katera pomagat,pač stojiš in čakaš,čeprav je men včasih tud težko,ker pač grem z vozičkom in se seveda mali naveliča pol  pač ni lušno.Pa ker smo ravno pri Hoferju ,kako pa se vam tistim ki greste tja tudi z vozičkom zdi ,da komaj prideš not čez vse tiste zapore-katastrofa.Grem bolj malo krat tja ampak če že me pa tok razjezi ko moram potiskat voziček pod  tistimi rdečimi traki pa pazit da ne udarijo malega po glavi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hofer
2.3.2009 14:58:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Dones sem pa doživela v njem kr mali šok.Sva šla z mojim v trgovino in seveda je bila gužva kot ponavadi .Vrsta za blagajno pa do srede trgovine delala pa je samo ena.Po godrnanju mnogih končno trgovka pozvoni in pokliče še eno moj pa reče ja jest nevem a tle spijo al kaj vedno je vrsta do srede štacune.Ko pride una vn iz pisarne (pogledata dve čš kaj je )No ena od niju se le spravi proti blagajni odmakne tiste rože in reče na gas MATR STE VSI RAZVAJENI  PIZ.A .Skor me je kap da si lahko trgovka sploh kej takega upa rečt pričo strank v trgovini.


Kolkr se v tem Hoferju zamenja trgovk, se ne čudim zakaj temu tako 
In ja, jaz ponavadi vedno narajmam vrsto do jogurtov user posted image user posted image user posted image , blagajna pa samo ena odprta. Seveda 2 prodajalki veselo klepetata za paleto.user posted image

In na tak besedni zaklad obstaja posebna knjiga pritožb, ki je zelo učinkovita v takih primerih. Moj stric je napisal pritožbo zaradi še gršega obnašanja in tista je zelo zelo hitro odletela.Je nakupoval in zapravil olala € tam, prosi za originalen račun zaradi s.p.-ja, trgovka pa ga je na tak način odpikala, da so bili vsi za njim zgroženi nad njo. Kaj vse je bilo izrečeno raje ne napišem, dala pa je jasno vedeti, da mora ona pohiteti ker je njena stimulacija odvisna od števila strank na uro.user posted image user posted image user posted image In za take nima časa. Pa čeprav je zapravil res veliko €.

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hofer
2.3.2009 15:14:53   
liliana
Meni je pa pri Hoferju zanimivo to, že od časov, ko smo še v avstrijski Hofer hodili, da čeprav je vrsta do jogurtov, prideš do blagajničarke prej, kot če so v Mercatorju le trije pred tabo v vrsti za blagajno.......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hofer
2.3.2009 15:20:57   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tia, tebe bi pa jaz na kaso postavila, tam v soboto od šest do šest, pa da te vidimo.

------------------
Jaz tudi user posted image . Me zanima, če bi še tako pogosto spraševala glede soc. pomoči user posted image ?!
Te reve, prodajalke, delajo kot črnci, ponavadi delo za dve osebi, in itak niso nikoli v redu in pridne. Gnjavijo jih tako stranke kot nadrejeni. Veš za kakšno plačo?! Za manj kot ti dobiš, ko si doma, verjetno.
Sem bila nekaj časa trg. potnica in poznam situacijo. Verjemi, da marsikje nimajo časa niti malice izkoristit.
In najbolj glup izgovor je, da so zato hodile v šolo in je to njihova stvar. Ni res, ko so se one šolale, po večini, je bil ta poklic relativno spoštovan in garancija za povprečno življenje.   Danes pa je vse skupaj prava žalost user posted image .

P.S.: Nisem pisala za Hofer, poznam bolj Mercator in Spar. V Hofru imajo višje plače (baje), samo je še bolj morilski tempo.

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 2.3.2009 15:23:54 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hofer
2.3.2009 15:25:51   
lutka
Vse trgovke v en koš dajat......................tole je pa malo mim user posted image .

Rožica user posted image

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hofer
2.3.2009 15:28:18   
Vešča
Meni je pa všeč, da so trgovke v Hoferju tako hitre pri blagajni. Je lahko 10 ljudi v vrsti s polnimi vozički, pa si hitro na vrsti. user posted image

V Sparu in Mercatorju pa sta lahko samo dva pred mano s po nekaj artikli, pa čakam ko budala.user posted image

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hofer
2.3.2009 15:30:27   
matejchy
zadne čase je v hoferju obup, mi smo tudi čakali v vrsti in se oglasi ena gospa pa reče trgovki če bi lahko poklicala še kero da pride kasirat, pa ji reče da ne, ker po novem more bit vsaj pet vozičkov da lahko pride druga, ne vem če sm bla slepa sam v vrsti nas je blo ziher 8, je pa res da vsi niso meli vozička in so eni kr v roki držali stvari... trgovke v hoferju nimajo pravega odnosa do strank, plus to da te še hočejo ogulfat za kak evro, moji mami zadnič ni vrnala 2 evra pa ji mama reče, da nej ji da še 2 € nazaj in kaj je bil njen odgovor: pa sej to ni tak velik, halo baba butasta, kot da dnar po cesti pobiramo...

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hofer
2.3.2009 15:33:43   
ZARA
Joj, kako ste nekatere netolerantne. Meni se nikoli ne zgodi nič takega po trgovinah, res malo hodim, pa vseeno... In resnično nimam nekih slabih izkušenj. Predvsem bi rekla, da so vedno stranke izredno nesramne, da ne govorim o upokojencih. Nekateri so res presežek.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hofer
2.3.2009 15:36:03   
Anonimen
meni je pa vedno smešen folk, k se v trgovini zdira na prodajalke kolk so počasne, potem pa jih vidiš v koloni za loto, pa vsi mirno čakajo, da vplačajo tisti bogi listek user posted image

(odgovor članu Vešča)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hofer
2.3.2009 15:36:52   
Kliki
Ja v Hoferju je vedno vrsta do pol trgovine in prodajalke res delajo kot da se jim sanja. Pa nočem kritizirat sam če ma vrsto nej pa mal hitrej vleče izdelke in bo. Pa sej to doživiš še kje ne samo v Hoferju.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 15:39:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hofer
2.3.2009 15:40:34   
rija
ne, ne ne...punce, pozabite hofer....user posted image  pridite v naš Merkur....user posted image  je kot sedmica na lotu, če najdeš kakšnega prodajalca....sploh...

sicer pa so meni ful prijazne in ekspresne v našem Lidluuser posted image  zakon.

je pa res, da ste stranke tudi prekleto tečne.....nekatereuser posted image  pa da si me prodajalke enako mislimo o vas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hofer
2.3.2009 16:07:19   
haloze
Saj jih ne more biti več na blagajni, če so dve ali tri v izmeni. V Hoferu kamor jaz hodim so zelo hitre, bolj kot marsikje. Pa ne bom napisala kje, da ne bo  spet kaka vroča debatea nastala.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hofer
2.3.2009 16:53:07   
Nea_teja_
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nea_teja_

Dones sem pa doživela v njem kr mali šok.Sva šla z mojim v trgovino in seveda je bila gužva kot ponavadi .Vrsta za blagajno pa do srede trgovine delala pa je samo ena.Po godrnanju mnogih končno trgovka pozvoni in pokliče še eno moj pa reče ja jest nevem a tle spijo al kaj vedno je vrsta do srede štacune.Ko pride una vn iz pisarne (pogledata dve čš kaj je )No ena od niju se le spravi proti blagajni odmakne tiste rože in reče na gas MATR STE VSI RAZVAJENI  PIZ.A .Skor me je kap da si lahko trgovka sploh kej takega upa rečt pričo strank v trgovini.


Kolkr se v tem Hoferju zamenja trgovk, se ne čudim zakaj temu tako 
In ja, jaz ponavadi vedno narajmam vrsto do jogurtov user posted image user posted image user posted image , blagajna pa samo ena odprta. Seveda 2 prodajalki veselo klepetata za paleto.user posted image

In na tak besedni zaklad obstaja posebna knjiga pritožb, ki je zelo učinkovita v takih primerih. Moj stric je napisal pritožbo zaradi še gršega obnašanja in tista je zelo zelo hitro odletela.Je nakupoval in zapravil olala € tam, prosi za originalen račun zaradi s.p.-ja, trgovka pa ga je na tak način odpikala, da so bili vsi za njim zgroženi nad njo. Kaj vse je bilo izrečeno raje ne napišem, dala pa je jasno vedeti, da mora ona pohiteti ker je njena stimulacija odvisna od števila strank na uro.user posted image user posted image user posted image In za take nima časa. Pa čeprav je zapravil res veliko €.

Sej sem klicala direkt na njihovo zastopništvo in bojo ukrepal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hofer
2.3.2009 17:02:46   
muška
jaz sem z hitrostjo v Hoferju in Lidlu zelo zadovoljna, nebom pa komentirala Spara, Tuša ali Mercatorja! Mi je zadnjič dvignilo pritisk, ko smo čakali v vrsti (Spar)enih 5min, ker je gospa tik preden je trgovka zaključila njen račun ugotovila, da je pozabila vzet solato in še nekaj in se je veselo šetkala po trgovini, mi butci pa smo stali tam v vrsti in čakali. Seveda je delala samo ena blagajna.   V tem primeru pa dam krivdo izključno trgovki, ker bi lahko babnici zaključila račun in mirno kasirala dalje naslednji stranki.  No saj nasvetov za prihodnjič sta itak dobili dovolj obe, od vseh ipikov v tisti vrsti.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
2.3.2009 17:03:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hofer
2.3.2009 17:03:42   
Anonimen
Men so pa v hoferju še prehitriuser posted image
Resno.....komaj lovim stvari tk hitro letijo skoz...

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?