|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varno spanje v skupni postelji
1.12.2010 7:30:46   
Izabelina
Lep pozdrav!

Imam 2 meseca staro dojenčico... rada bi, da (vsaj včasih) spi skupaj z nama v postelji vendar me je strah, da ji bom kaj naredila... imam debelo blazino, težak kovter... postelja ni "tavelika" zakonska... če jo objemam potem sem jaz nekako zvita in ne morem spat, če leži vmes med nama me je strah, da jo bo kdo od naju pomendral (predvsem user posted image , ki se obrača) itd...

kako spite skupaj z user posted image sproščeno (tako, da se tudi vi naspite in ne mislite non stop na možne nevarnosti) brez strahu, da mu boste kaj naredili? Ker mi vsi govorijo, da to ni varno me je samo še bolj strah...

hvala za vaše izkušnje in predloge...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varno spanje v skupni postelji
3.12.2010 9:00:00   
sanosan
Lahko te pomirim, saj tudi mi spimo z user posted image v isti postelji, ki prat tako ni zakonska (je le 120 cm široka). Spimo pa tako že s tretjim user posted image . Jaz nisem nikoli imela strahu, da bi se na otroka vlegla ali da bi mu lahko z odejo ali vzglavnikom kaj naredila. Tudi moj se ni nikoli na otroka vlegel. Kaj ti pa drugi govorijo, pa ni vedno pametno poslušat. Najbolje se je sprostit, ne razmišljaj o tem kaj se lahko zgodi, ampak se lepo vleži zraven user posted image in zaspi.

Jaz sem zdaj pri tretjem že tako lepo spala, da ko se je ponoči dojil, zjutraj sploh nisem vedela kolikokrat sma se dojila. Sicer sem se zbudila in ga pristavila, vendar sem verjetno to delala v polsnu, saj se nisem čisto vsega spomnila.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varno spanje v skupni postelji
9.12.2010 11:29:55   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


kako spite skupaj z user posted image sproščeno (tako, da se tudi vi naspite in ne mislite non stop na možne nevarnosti) brez strahu, da mu boste kaj naredili? Ker mi vsi govorijo, da to ni varno me je samo še bolj strah...

hvala za vaše izkušnje in predloge...



Glej,če ob misli na skupno spanje nisi sproščena,potem se meni to ne zdi ravno dobra ideja...
Sem imela dvakrat tako izkušnjo-nikakor si nisem znala sama sebe predstavljat,da spim poleg take male štručke...ta prvega sem celo dojila vedno sede,ker imam večje prsi in me je bilo strah,če med dojenjem zadremam,da ga z dojko zadušimuser posted image

Aja,sta pa oba moja otroka pristala v družinski postelji,ko sta bila malo večja-sinko pri enem letu,pupa pa pri 8 -ih mesecih...pupa je v njej še zdajuser posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?