|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   toxa
5.5.2005 13:14:44   
Udb
No, jaz je še nisem prebolela, zato vedno preberem take teme na forumih. In kaj je dr. Pušenjak napisal eni nosečnici:
Oboje je pravilno. Toksoplazmozo ste enkrat preboleli in je v obliki, ki bi bila nalezljiva nimate več, sicer pa se bodo paraziti v vaših tkivih nahajali v spečem stanju do smrti, ne bodo pa nikoli več prešli v kri, od koder bi lahko potovali v plod. Z "vami" bi se lahko teoretično kužil le še "ljudožerec", če bi vas pripravil za malico in še to le pod pogojem, če bi vas zmlel v tatarski biftek ali če bi se mu pokvaril štedilnik in bi vas ne uspel skuhati do konca :-))).
Upam, da sem bil dovolj nazoren in sem odpravil vašo "zmedo" glede okužbe s toksoplazmozo v nosečnosti.


Jaz sem se ful nasmejala!!:)-:)-:)-:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   toxa
5.5.2005 13:21:17   
MojcaG
tudi jaz sem to videla, mora biti kar fajni tale dr.

in jaz tudi nisem prebolela tega hudiča. boljš da se me na daleč izogibajo vsi paraziti tega sveta! :)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   toxa
5.5.2005 13:23:41   
Mina1
O madonca:)-, tal je pa res od sile.

Sem ga imela priložnost spoznati v smislu tega, da mi je naredil predpripavo za CR. Se mi je zdel fajn takrat, ker vedno pove kar misli takole direktno. In je super strokovnjak.

pa-pa Mina1

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.5.2005 13:34:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   toxa
5.5.2005 13:51:18   
Rozalija
Ma ne sekiraj se zaradi toxo.... jaz je še nisem mela, pa sem lepo dala eno nosečnost skoz, pa še drugo bom. Ti sam mal pazi, da mački okol tebe ne skačejo, pa da solato fino splahneš, pa magar še v dveh vodah več..... če pa pride ljudožerc, naj ima pa vsaj nekaj za spomin name.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   toxa
5.5.2005 14:04:23   
dadica
kako pa to ugotovijo če si jo že prebolel ali ne?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   toxa
5.5.2005 14:05:16   
Mina1
Naredijo odvzem krvi prav za preiskavo toxoplazmoze.

pa-pa Mina1

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   toxa
5.5.2005 14:07:23   
dadica
sem prehitra.naredili so mo preiskave februarja in zapis je naslednji:-Toxoplasma gondii-IgG:neg
-Toxoplasma gondii-IgM:neg
ali sem jo že prebolela ali ne?
Hvala vsem za pomoč

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
5.5.2005 14:16:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   toxa
5.5.2005 14:37:38   
Nannn
uf mene tud mal skrbi toksoplasmoza ampak poznam eno veterinarko ki ima doma 4 macke pa je ze trikrat rodila tako da mislim da tudi pri meni naj ne bi bil problem...

Imam doma ze celo zivljenje macke ki nikoli niso sle ven iz stanovanja tako da upam da ne bo nic narobe...se pa malo izogibam ciscenju macjega peska..

LP Nannn:kuza:


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   toxa
5.5.2005 14:58:36   
špelin@
No, pa dober tek :)-:)-:)-

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   toxa
5.5.2005 15:07:57   
cmokec
Za tiste, ki še niste prebolele Toxe: poleg rednega umijvanja je včasih težko skrbeti za mucke ali pa malo delati z zemljo na vrtu. Jaz sem si (sicer iz drugega razloga) kupila razkužilo SPITADERM. Ko si umiješ roke, se s tekočino pošpricaš po rokah in pustiš, da se same posušijo. Ker je na bazi alkohola, so roke takoj suhe in razkužene.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   toxa
5.5.2005 16:11:10   
Kinokija
Kak šponski dogovor Pušija :bravo:

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   toxa
6.5.2005 6:56:04   
Udb
A, znaki za toxo so čisto nedoločni - nekateri pravijo, da imaš pač včasih občutek, kot da se pač slabo počutiš, ali pa da se te nekaj loteva. Lahko pa sploh nimaš znakov.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?