|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brez sp.majčke
26.6.2009 12:35:48   
timoteja
Povejte mi, ali je vam fejst čudno, da npr. v preteklih dnevih, ko je bilo bolj hladno, sem dala ta veliki punci za v vrtec za obleči majčko na dolg rokav, vendar brez spodnje majice. Sama majčke v glavnem nosim brez sp.majice, tudi punčki vem, da bi bilo prevroče, če bi jo imela, imam pa občutek, da je to našim vzgojiteljicam v vrtcu čudno, in ji oblečejo še sp.majčko. Sem jst čudna ali ne, kako pa delate ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brez sp.majčke
26.6.2009 12:40:54   
pipic
ja je imel sp. majčko

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brez sp.majčke
26.6.2009 13:16:26   
diva 4
Ja zdaj , ko je bilo od 13-15 stopinj čez dan ,pa dež in veter ,sem obema oblekla sp. majčke.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brez sp.majčke
26.6.2009 13:35:11   
Todala
Sin ni imel, samo majčko na dolg rokav (ima 5 let), hčerka je imela bodi (2 leti). Niso imeli premrzlo v vrtcu (igralnica gleda na jug).

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brez sp.majčke
26.6.2009 14:08:21   
ksenija12
mi imamo spodnje majčke vedno spodaj, razen če je res vroče (na morju recimo),
kaj pa vem, jaz imam boljši občutek (vpija se 'švic', navajena sem tako)
sicer pa : oblači otroke po občutku, tako kot se tebi zdi najbolje

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Todala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.6.2009 15:15:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ksenija12)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brez sp.majčke
26.6.2009 21:06:13   
Naja31
Spodnje majčke ima samo pozimi.Tudi sama jih ne nosim, inne vidim poante v njih. Še posebej ne ko je dovolj toploza kratke rokave. Zadnje dni pa se niti nisem spomnila, da bi moral imeti spodnjo majčko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brez sp.majčke
26.6.2009 21:17:24   
Najaa
Jaz, pretekle dni je imela dve majčki na sebi, samo ni šla v vrtec.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brez sp.majčke
27.6.2009 8:58:04   
unicorne
Sama delam v vrtcu, doma pa imam tudi dve leti staro deklico (je najraje brez vsega user posted image ) in se mi zdi to normalno. Bolje to, kot da je otrok popolnoma premočen in se ob najmanjšem vetru prehladi. Je pa to tvoja odločitev, zato lahko vzgojiteljici to tudi poveš na en lep način user posted image .

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brez sp.majčke
27.6.2009 9:06:31   
CatJa
Pri nas je bilo dva dni čez dan 10 stopinj in valjda, da si je oblekel spodnjo majico. Saj sem si jo tudi jaz. Mali pa seveda bodi.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brez sp.majčke
27.6.2009 21:49:46   
nikita*
Moja je stara 4 leta in je pri tako niskih temperaturah imala spodno majico.

Vendar je to stvar posameznika. Jaz pač stojim za tem, da ledvičke je treba čuvet.
Pa kljub temu,če ima majčko pri nizkkih temeraturah ni veliko bolna, skoraj nič.






_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brez sp.majčke
28.6.2009 13:41:41   
Žaži
Ah, vsak dan v zadnjih 14 dnevih se mi zdi, da sem ga popolnoma zgrešeno oblekla, bodisi premalo, bodisi prevečuser posted image . Je ob takem vremenu v takem letnem času že skoraj težko biti pameten, tako da so ga v vrtcu po potrebi preoblačile, slačile ali karkoli in niso imele nobenih pripombuser posted image .

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brez sp.majčke
29.6.2009 9:48:12   
honey
Naš je tudi 4-letnik in ima sp. majčke samo pozimi, pa še to, kadar je res mrzlo. Ker naš že tako hitro zašvica, da mu dam pa še sp. majco - adijo pamet. Ledvice so pa itak zaščitene z majčko, ki jo ima oblečeno. Ne vem, jaz nikoli, niti pozimi nimam sp. majce, pa nimam nikoli težav z ledvicami. Vedno pa imam nekaj čez ledvice, to pa je res, nikoli ne nosim kakšnih kratkih majčk. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brez sp.majčke
29.6.2009 9:54:05   
ttamariskaa
Jaz sem pa obsedena od spodnjih majčk. Sama jih imam ves čas gor, malemu za v vrtec pa po potrebi. Pa še to ima zelo oprijete spodnje majčke, da mu ostane lepo v hlačkah in da ne kaže ledvic. V pravem vročem poletju je brez spodnje majčke, drugače pa jo ima vedno. Gledam pa na to, da so njegove spodnje majčke zelo lepe in da delujejo kot navadna majčka, tako da mu lahko vzgojiteljice v vrtcu zgornjo majčko slečejo ( če mu je vroče ) in je samo v spodnji majčki. Se bolj šrilagaja telesu in je manjša verjetnost za prehlad.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brez sp.majčke
29.6.2009 10:00:30   
eva1
Jaz ne oblačim spodnjih majčk, ampak majico s kratkimi rokvi in z dolgimi čez...pa je vedno k pridem po njega v vrtec samo v majčki s kratkimi rokavmi..jaz sem tudi v stanovanju tako oblečena..se ne spomnim kdaj sem mela dolge rokave gor..itak se mi zdi da ta sopara pritiska v hiše...je pa res da smo vsi tko...hitro nam je vroče..pa redko nas zebe!

(odgovor članu ttamariskaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (13%)

NE (87%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!