|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odtegljaj od plače...
15.4.2009 17:38:17   
Skratek46
Danes-prvič v treh letih mi je šef odtrgal od plače 220EUR-moja plača je 560EUr in to je storil vsem sodelavcem. Gre se za to, da sem jst trgovka kateri v pogodbi piše da sem odgovorna za TRGOVINO in manjke ki so nastali v njej-v trgovini ni nobenih manjkov. Nastali so v skladišču in ker so tako zelo visoki se je on kar na lastno pest odločil da nam bo vsem trgal 3 mesece po 220EUR-jst sm tako šokirana da sploh ne vem na koga da se obrnem. Garantiram vam, da z nastalim manjkom nimam nič ker s skladiščem od veleprodaje nimam prav nič. Ali katera ve kako naj ukrepam proti njemu da mi vrne ta znesek ki je naveden tudi na plačilni listi???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odtegljaj od plače...
15.4.2009 18:08:10   
Anonimen
Ne vem, kako imate v pogodbah locena pojma skladisce in trgovina. Zaloga blaga je lahko locena in so zanjo odgovorni skladiscniki (ki morajo imeti manjko in eventuelen odtegljaj opredeljen v pogodbi oz. drugem verodostojnem dokumentu), lahko pa gre v celoto "trgovine", kot si je nadrejeni razlagal v tvojem primeru.
Nikakor ti ne bi smel trgati 220€, saj ti mora po zakonu ostati minimalna plača, to je 453€ neto.
Po moje se lahko obrnes na Inspektorat za delo.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odtegljaj od plače...
15.4.2009 18:10:58   
Skratek46
MA komercijalistom piše da so odgovorni za skladišče-meni piše samo trgovina in se mi je zgodila velikanska krivica!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odtegljaj od plače...
15.4.2009 18:11:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

MA komercijalistom piše da so odgovorni za skladišče-meni piše samo trgovina in se mi je zgodila velikanska krivica!


Aha, to je dober podatek, ti se kar obrni na inspektorat.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odtegljaj od plače...
15.4.2009 18:19:03   
Skratek46
Ma tako me je prizadela ta nepoštenost da bi se prav zjokala od muke...res. Kadarkoli je kaj manjkalo sem pošteno poravnala in zdej to-kr neki res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odtegljaj od plače...
15.4.2009 18:23:56   
Anonimen
Verjamem, ja.
Jutri mu lahko poves, da ni ravnal prav in da se bos obrnila na inspekcijo, ce ti TAKOJ ne vrne denarja.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odtegljaj od plače...
15.4.2009 18:25:04   
Skratek46
Sm že rekla pa nam je vsem grozil da naj se samo pazimo če ga prijavimo-sam me ne briga res niti malo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odtegljaj od plače...
15.4.2009 18:30:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Sm že rekla pa nam je vsem grozil da naj se samo pazimo če ga prijavimo-sam me ne briga res niti malo


Koga se naj paziš...njega, ki bo sankcioniran, ker dela mimo zakona?

Žal poznam primer bivšega kriminalista, lastnika dveh kafičev v MB, ki ni plačeval oz. bolj ne ko ja, svojih kelnarc.
Je rekel: naj me toži, če me ima s čim...sej nima denarja...
pol pa je naletel na eno, zaradi katere je pošteno nasankal


< Sporočilo je popravil mika -- 15.4.2009 18:31:37 >

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odtegljaj od plače...
15.4.2009 18:35:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Sm že rekla pa nam je vsem grozil da naj se samo pazimo če ga prijavimo-sam me ne briga res niti malo


Ko poidejo vsi argumenti, se zacnejo groznje.
Imej to v mislih in ga lepo prijavi.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odtegljaj od plače...
22.4.2009 12:46:37   
tetka5
postopek inšpekcijskega nadzora se bo itak začel po uradni dolžnosti, kar pomeni, da on ne bo izvedel kdo je podal prijavo (razen, če boš želela sodelovati v postopku kot stranski udeleženec) pa tud inšpektor je dolžan varovati tajnost vira. če te je strah, da bo kljub temu nekako izvrtal kdo si, pa lahko podaš tudi anonimno prijavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odtegljaj od plače...
4.5.2009 17:32:34   
Hator
tega ne bi smel, klavzula pa je za moje pojme nična...takoj na inšpektorat!!!

(odgovor članu tetka5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?