|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prijateljica in dekliščina
15.5.2009 19:14:43   
pupe
poroči se moja prijateljica, seveda bo imela tudi dekliščino vendar,............ko sem se pioročila jaz sem dekliščino financirala jaz(hrano in pijačo..)
sedaj pa sem obveščena da vse stroška nosimo povabljenke (menda da za pijačo ne, drugače pa vse ja), kar me je zelo presenetilo in  se mi ne zdi to logično, da ne bo pomote, ni mi težko dat 50 eurov!
udeležbo je do sedaj potrdilo samo 1/3 povabljenk in to je kar verjetno kar dokončna št.
kaj mislite ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 19:30:34   
cukr07
 
Prvič slišim, da bi mogle dekliščino financirat tiste, ki so nanjo povabljene. user posted image  Ne vem kaj je tukaj poanta tega. Meni se zdi normalno, da dekliščino financira bodoča nevesta, ki se hoče na nek način s tem poslovit od samskega stanu in poveselit skupaj s prijateljicami. Vsaj jaz tako mislim, no in na moji dekliščini je tudi bilo tako. Mi še na misel ni prišlo, da bo mi jo prijateljice financirale.
Jaz na takšno dekliščino zagotovo nebi šla.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 19:41:20   
pupe
pa saj isto mislim jaz, čeprav je prijateljica je to zelo grdo naredila in me verjetno ne bo
sicer pa je odziv povabljenk povedal vse

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 19:42:48   
gita10
Tudi jaz prvič slišim, da ona povabi na dekliščino in vi plačate. Imam pa prijateljico, ki glede poroke in dekliščine ni hotela delati velikega pompa pa smo ji mi organizirale in plačale vendar smo vse naredile kot presenečenje in potem to tudi financirale.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 20:01:14   
CatJa
Recesija, kaj češ.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 20:08:47   
Arwenko
Jaz sem hotela sama plačat...vendar so mi takrat moje prijateljice oziroma priča ponudile, da mi namesto da mi kupujejo darilo častijo zabavo in smo se takrat tako dogovorile. 

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 20:13:07   
Anonimen
a vstopnino pobira?user posted image   potem verjetno ne pričakuje še darila, al kako? user posted image  jaz tudi ne bi šla, ker biti povabljen pod pogojem.......user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 20:33:27   
nanč
Jaz imam v kratkem dekliščino in tega nikakor ne bi storila,halouser posted image !
Je pa res,da za vsako dekliščino poberemo kao za darilo tam okrog 20 evrov,pa je to potem zraven za pijačo,ali striptizera(če katera to želi).mene taka dekliščina kjer moram plačati mastno vstopnino tudi nebi mikalauser posted image .


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 21:12:48   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07


Prvič slišim, da bi mogle dekliščino financirat tiste, ki so nanjo povabljene. user posted image  Ne vem kaj je tukaj poanta tega. Meni se zdi normalno, da dekliščino financira bodoča nevesta, ki se hoče na nek način s tem poslovit od samskega stanu in poveselit skupaj s prijateljicami. Vsaj jaz tako mislim, no in na moji dekliščini je tudi bilo tako. Mi še na misel ni prišlo, da bo mi jo prijateljice financirale.
Jaz na takšno dekliščino zagotovo nebi šla.


Se popolnoma strinjam.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 21:13:24   
botrca
Svojo dekliščino sem sama financirala.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 21:18:22   
incabinca
tudi meni se zdi, da je to v domeni bodoče neveste...

sto ljudi, sto čudi

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prijateljica in dekliščina
15.5.2009 21:29:07   
josephine27
tud pri nas plačala sama kar se prostora, hrane in pijače tiče,...so pa prispevali glede glasbe, programa...ampak na svojo željo

_____________________________



(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prijateljica in dekliščina
16.5.2009 11:58:21   
Čebel@
jaz sem jo namen imela sama plačat(svojo dekliščino)ampak so me punce presenetile s striptizerjem in one so poravnale končni znesek tudi za pijačo-so se pa same tako dogovorile

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prijateljica in dekliščina
17.5.2009 23:10:32   
Nikita***
Ko je imela moja sestrična dekliščino, smo se punce zmenile in prispevale denar, da smo najele limuzinouser posted image . To je bilo presenečenje zanjo. Vse ostalo je financirala sama.
Na vseh ostalih dekliščinah so vse plačale bodoče neveste.


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prijateljica in dekliščina
18.5.2009 10:13:22   
Bojana82
Jaz sem bila pred tremi leti povabljena na dekliščino neda bi vedela, da bomo morale vse skupaj same plačati.....in nas je na koncu skoraj kap zadela, ko je nevesta začela no punce stroški današnjega večera znašajo toliko in toliko in ko podelim s številom kolikor nas je....to pride na vsako dobrih 12.000 sit user posted image ( takrat so bili še tolarjiuser posted image ).....katastrofa vam povem.....

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




način poroda
bellamia

kako ste rodile svoje otroke?

naravno, brez protibolečinskih sredstev (76%)

s carskim rezom (18%)

z ultivo (6%)


Število vseh glasov: 319

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!