|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vračilo otroškega dodatka?!?!?
8.9.2009 15:09:57   
BarbyD
Pozdravljeniuser posted image

Upam da sem temo začela na pravi strani...če nisem se že vnaprej opravičujem

Zanima me če je kdo imel izkušnje z vračilom otroškega dodtka???

namreč domov sem dobila pismo iz csd-ja da so za LANSKO leto narobe izračunali višino zneska in da moram zdaj vso razliko ki je pri tem nastala vrnitiuser posted image user posted image user posted image kar pa ni tako malouser posted image

naj še povem da VEDNO ko oddajam vlogo za doklade zraven odnesem vse potrebne papirje da s socialno delavko še enkrat SKUPAJ preveriva če je vse tako kot je treba...in sedaj so mi po enem letu poslali da so pač narobe izračunaliuser posted image in naj povem še to da so mi poslali na naslov na katerem ne živim že dve leti?!?!?! in priimek ki ga tudi že nekaj časa nimam...čeprav sem jim vse podatke takoj po spremembi osebno nesla tja...

zdej me pa zanima če je meni dejansko res treba vrniti denar po tolkem času, čeprav so oni tisti ki so naredili napako?? je kdo že imel podobno izkušnjo?

hvala že vnaprej za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
8.9.2009 16:22:35   
ledenaa
Ja vrniti jim moraš
Kar se tega drugega tiče pa se obrni na ministrstvo ( za socialne zadeve)

(odgovor članu BarbyD)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
8.9.2009 16:42:41   
bskrle
Vrniti moraš. Vsekakor svoj primer sporoči na ministrstvo, prosi za kak odlog plačevanja mogoče za odpis. Čudno se mi zdi,da sama ne prekontroliraš višino OD. 

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
8.9.2009 18:34:11   
ona
Meni so lani ugotovili,da so mi preveč zaračunali in nisem rabla vračat,ampak sem bila nselednje 3 ali 4 mesece brez otroškega dodatka,dokler si niso oni vsega pokrili...sicer se je šlo za manjši znesek....
ne vem kako se boš tega lotila,ampak se prej dobro pozanima,če se da kako drugače to poglihat,ker konc koncev je njihova krivdauser posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
8.9.2009 21:50:38   
Mija79
Tudi meni se je to zgodilo lani in sicer sem po rojstvu drugega otroka odsla urejat  papirje na csd  ker imam tam zaposleno znanko bivso sosedo sem jo prosila ce mi lahko pomaga pri izpolnjevanju vloge ,ki sem jo na poti na csd kupilauser posted image .In glej ga zlomka se danes ne vem kaj sem takrat razmisljala ,da sem jo prosila za pomoc,namrec zato ,ker mi je vpisala v vlogo neto zneske namesto bruto podpisala pa sem vlogo jaz .user posted image user posted image user posted image
no potem pa lani dobim posto,da sem jim dolzna vrniti skoraj 500 eurov preplacila,katerega sem morala seveda tudi vrnitiuser posted image user posted image user posted image
no me je pa ta izkusnja naucila ,da kadar se gre za eurcke vedno pocasi in previdno ter po lastni pameti.....

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
8.9.2009 22:10:59   
ledenaa
Koliko dobiš otroškega dodatka si lahko izračunaš tudi na netu
Jaz si ga vedno

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
8.9.2009 22:13:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Meni so lani ugotovili,da so mi preveč zaračunali in nisem rabla vračat,ampak sem bila nselednje 3 ali 4 mesece brez otroškega dodatka,dokler si niso oni vsega pokrili...sicer se je šlo za manjši znesek....


enako je blo pri meni

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
8.9.2009 22:13:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Koliko dobiš otroškega dodatka si lahko izračunaš tudi na netu
Jaz si ga vedno



men se je zgodilo to še pred časom samoizračunavanja

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
8.9.2009 22:58:39   
Mija79
ja sj zdaj vem, sam takrat se nisem imela neta na zalost.user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
9.9.2009 8:54:09   
BarbyD
hvala za odgovoreuser posted image

drugače sem si pa izračunala koliko bi mogla dobivat, vpisala sem podatke sama doma, ko pa sem oddala vlogo sem pa še socialni delavki dala papirje da je pregledala da je vse izpolnjeno tako kot je treba...pa kr nekaj časa je preverjala, tako da se mi sanja ne kaj so oni izračunali tam...je bil pa znesek za par evrov razlike od tistega ki sem ga sama zračunala na netu...oni so mi pa zdej poslali da je bilo razlike 75 evrov in še nekaj centov, v bistvu skoraj cel znesek?!?!?! ( na mesec valda) pol pa kar zračunajte kolk jim morm vrniti...user posted image user posted image

ne vem moram se mal pozanimat kako je s temu...nej mi pa tolk časa ne dajejo dokladov da si to pokrijejo...sej zdej ko imava še enga otroka in sva se preselila jih tako al tako skoraj nič ne dobim pa nej si krijejo to napako k so jo naredl par let...midva sva pred kratkim kupila stanovanje, porabla vse prihranke za to, in po pravici tako velikega zneska si ne morem privoščiti v enem znesku...z 600€ kredita na mesec in dvema otrokama sigurno ne...

najbolj zanimivo mi je to da je to za prejšnje leto, se pravi 07/08 in do zdej tega noben ni opazu...letošnji dokladi pa so baje prav izračunani ( če ne bom dobila čez leto spet kašnega pisamuser posted image user posted image )


user posted image

(odgovor članu Mija79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
9.9.2009 9:44:22   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: ona

Meni so lani ugotovili,da so mi preveč zaračunali in nisem rabla vračat,ampak sem bila nselednje 3 ali 4 mesece brez otroškega dodatka,dokler si niso oni vsega pokrili...sicer se je šlo za manjši znesek....


enako je blo pri meni


Enako.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
9.9.2009 22:37:13   
BarbyD
ja vidm da tega ni tko mal..očitno majo resne probleme z računanjemuser posted image user posted image

pol bojo men tud vrjetno..jah no nimaš kej...

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
21.9.2009 15:42:32   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: ona

Meni so lani ugotovili,da so mi preveč zaračunali in nisem rabla vračat,ampak sem bila nselednje 3 ali 4 mesece brez otroškega dodatka,dokler si niso oni vsega pokrili...sicer se je šlo za manjši znesek....


enako je blo pri meni


Enako.



tudi pri meni je tako


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
21.9.2009 15:46:33   
rija
jaz sem morala celega vrnitiuser posted image  banda ena....vseh 3400 sit tistega časa...sicer me bodo tožili so rekli....

razlog: na sp mi je ena inšpektorica vrgla ven eno večjo investicijo, seveda smo še vedno v tožbi, in so pač upoštevali še tisti velik znesek in mi ukinili otroškega....


in potem mej rad to našo ljubo državo.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
21.9.2009 15:50:03   
arabela*
Kaj pa če bi pritožbo napisala.saj verjetno imaš spodaj na odločbi navedeno tudi to možnost.ker meni se malo nelogično zdi,da je v bistvu njihova napaka...plačat pa jo moraš ti.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
6.10.2015 12:08:19   
lada33
Pozdravljeni,
bom kar v tej temi napisala kar me zanima. Danes sem dobila odločbo za otroški dodatek in me je na odločbi zmotil zadnji odstavek v katerem piše, da se lahko le taga odrečeš. Zdaj me pa zanima ali ga je potrebno vračat tak kot socialno pomoč ali ne?user posted image Hvala za odgovore.

Lp

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vračilo otroškega dodatka?!?!?
6.10.2015 16:14:58   
Marčevka2010
Ne. To je za otroka, kaj ga bo on vračal?! To je povsem druga stvar.

(odgovor članu lada33)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?