|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 9:43:48   
Hope2
A je katera sprobala kako čudežno kremo, ki to odpravlja? Pa po možnosti čim bolj naravno, ker ne prenesem nič okoli oči, niti maskare ne nosim

Kupila sem Himalaya herbals, pa piše da 80% zmanjša črne kolobarje v 4 tednih, pa si mažem že 2 meseca, pa se niso zmanjšali niti 1%user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 9:44:56   
Kerensa*
Meni ni pomagala nobena krema, zato raje uporabljam Art deco. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.6.2009 9:50:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 10:36:33   
skinimini
Krema sicer ni, pomaga pa garant: zvečer ob osmih spat! user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 10:38:19   
donat
STRINJAM SE S skiniminiuser posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 11:04:39   
jajula
pa dost vode je treba pit. sicer pa je to dost dedno in če majo črne podočnjake tvoji starši, tud drage kreme in spanec ne bosta naredila čudežev

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 11:22:08   
s.
No, pri meni lahko nabavite naravno kremo, ki vsebuje izvlečke zelene alge, ki neguje občutljivo kožo okoli oči. Odpravlja podočnjake, vreče okoli oči in gube, kožo gladi ( gubice)  in vlaži.
Super izkušnje imam z njo ( tudi moje stranke je ne zamenjajo več, ko porabijo prvo.).

Pa seveda veliko tekočine!



(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 11:49:29   
Splišni
Temnih podočnjakov po moje ne moreš odpravit. To je tanka koža in pač posledica utrujenosti, pa so to skozi vidi. Ni, da bi človek to kar pobelil za vedno.

Drugače, če ne preneseš senčil, si kupi rdečilo za lica v kamnu, bolj v rjavkasti barvi, pa čopič, pa se po ličkih ali pa še malo kar počez po obrazu malo namaži, pa bo stanje takoj boljše.

Jaz to počnem, imam že po naravi vdrte oči in temne podočnjake, pa se mi, če sem lepo zagorela ali pa na tak način namazana, to sploh ne vidi.

Uporabljam pa Sunkiss 01 od Miss Sporty.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 14:05:32   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: skinimini

Krema sicer ni, pomaga pa garant: zvečer ob osmih spat! user posted image


Nažalost moji kolobarji niso povezani s spanjem. Od kar pomnim jih imam in spala cel lajf po 10-12 ur in šla s kurami spat.

(odgovor članu skinimini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 14:52:50   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Nažalost moji kolobarji niso povezani s spanjem. Od kar pomnim jih imam in spala cel lajf po 10-12 ur in šla s kurami spat.


si drugače zdrava?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 16:05:36   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Nažalost moji kolobarji niso povezani s spanjem. Od kar pomnim jih imam in spala cel lajf po 10-12 ur in šla s kurami spat.


si drugače zdrava?


Ne vem kaj bi naj falilouser posted image . V mladosti so mi pripisovali te kolobarje zaradi slabokrvnosti, ampak pol ko sem se pozdravila in nimam več teh problemov, so mi še vedno ostale rakunske oči. Mislim, da sem zdrava, vsaj počutim se takouser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Črni kolobarji okoli oči
4.6.2009 23:29:25   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2



Kupila sem Himalaya herbals, pa piše da 80% zmanjša črne kolobarje v 4 tednih, pa si mažem že 2 meseca, pa se niso zmanjšali niti 1%user posted image user posted image


Lušno, ko preberem, koliko ljudi verjame v takšne in drugačne kreme za različne tegobe...predvsem lepotne..user posted image

Drugače pa je res možno, da ti jetra malce slabše funkcionirajo...Tako so vsaj meni povedali, ki imam prav tako podočnjake, včasih izgledam, kot da me čez dve uri ne bo večuser posted image  Se pa prav tako počutim OK, naspano, zdravo...Zame tudi vem, kaj je vzrok malo slabših jetrnih testov oz. izvidov. In se s tem ne obremenjujem več, ker si podočnjake prikrijem, kolikor je to možno...bolj zaradi drugih oz. njihovega šoka ob pogledu nameuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Črni kolobarji okoli oči
5.6.2009 9:05:59   
jonna
Marogica,
kako si jih pa prekrivaš? S katerim korektorjem? A ga potem kaj matiraš s pudrom v prahu? - Jaz brez matiranja ne morem, puder v prahu pa poudari gubice user posted image . Tako, da še nisem pogruntala optimalnega prekrivanja podočnjakov. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Črni kolobarji okoli oči
5.6.2009 13:00:04   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2



Kupila sem Himalaya herbals, pa piše da 80% zmanjša črne kolobarje v 4 tednih, pa si mažem že 2 meseca, pa se niso zmanjšali niti 1%user posted image user posted image


Lušno, ko preberem, koliko ljudi verjame v takšne in drugačne kreme za različne tegobe...predvsem lepotne..user posted image

Drugače pa je res možno, da ti jetra malce slabše funkcionirajo...Tako so vsaj meni povedali, ki imam prav tako podočnjake, včasih izgledam, kot da me čez dve uri ne bo večuser posted image  Se pa prav tako počutim OK, naspano, zdravo...Zame tudi vem, kaj je vzrok malo slabših jetrnih testov oz. izvidov. In se s tem ne obremenjujem več, ker si podočnjake prikrijem, kolikor je to možno...bolj zaradi drugih oz. njihovega šoka ob pogledu nameuser posted image


Še bolj lušno je, ko si lahko ene prekrijete s pudri in podobnim sranjem okoli oči. Jaz sem tole kremo kupila prvič v življenju, še nikoli nisem sprobala nobene okoli oči. Včasih še hudič muhe v sili žre, tak da mi je na pol oproščenouser posted image . Pudri, senčila itd, pa pri meni odpade, si lahk pol sam še spraskam oči venuser posted image .

Z mojimi jetri pa ni nič narobeuser posted image . Edino ledvice so lahko še vprašljive, ampak zaenkrat v teh letih nisem imela nobenih očitnih težav, zato tudi nobenih preiskav.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 5.6.2009 13:01:02 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Črni kolobarji okoli oči
5.6.2009 16:21:02   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: jonna

Marogica,
kako si jih pa prekrivaš? S katerim korektorjem? A ga potem kaj matiraš s pudrom v prahu? - Jaz brez matiranja ne morem, puder v prahu pa poudari gubice user posted image . Tako, da še nisem pogruntala optimalnega prekrivanja podočnjakov. user posted image user posted image user posted image



Optimalnega prekrivanja ni....s tem sem se že sprijaznila, vsaj tako črni in globoki ne izgledajo, da izgledam bolj "zdrava" in "naspana", čeprav sem.user posted image

Jaz tekočega pudra ne uporabljam, temveč tonirano kremo od Nivee, za podočnjake pa imam kar neko relativno navadno sranje od Oriflame-a(je tudi edino kar od O. uporabljam), vendr mi ustreza in imam občutek, da mi prekrije podočnjake; pa seveda matiram s pudrom v prahu..Gubice? Mhmmm..ja, no....pri mojih letih se pač poznajo, in seveda puder ga še poudari....jasno... Ni se še našel pametnjakovič, ki bi izumil kaj proti temu.

Punce, me pa nekaj zanima...Imate nad vekami oz. pod obrvmi tisti predel tudi bolj temen? Jaz ga imam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu jonna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Črni kolobarji okoli oči
5.6.2009 16:42:15   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Včasih še hudič muhe v sili žre, tak da mi je na pol oproščenouser posted image .


Je, ja....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Črni kolobarji okoli oči
5.6.2009 17:17:43   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Punce, me pa nekaj zanima...Imate nad vekami oz. pod obrvmi tisti predel tudi bolj temen? Jaz ga imam.


Ne. Imam samo spodaj in to od nosa do polovice očesa.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?