|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček bubu
20.7.2008 10:24:28   
kekec in mojca
Ga pozna katera? Je podoben sistem kot Quinny zapp, samo da ima naklon? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček bubu
20.7.2008 15:46:14   
skuštrana
Če misliš vozičke BUBU, ki so lastna znamka trgovin Turbo limać potem je tako - koliko denarja toliko muzike..

Moja prijateljica je imela njhovo marelo, izdržala je ravno 3 mesece, je pa res da je zanjo dala 200 kunuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček bubu
20.7.2008 20:49:41   
kekec in mojca
Ja, ravno njihove sem mislila... hvala, skuštrana, mi je že lažje, da se nisem odločla za njihov voziček. Stane 100 €, je pa izboljšana kopija zappa, ker se da poleči. Samo vseeno ne kupujem vozička za 3 mesece... 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček bubu
6.9.2008 9:50:19   
lilprincess
Če je to en primer ne vem če lahko kar sklepamo, da je vse zanič. Tudi jaz sem kupila dežnik za voziček od bebe comfort, zanj dala 30 evrov, pa je bil čez dva dni zanič. Ena slaba izkušnja pač.....

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček bubu
6.9.2008 10:42:52   
kekec in mojca
In boš potem kupila novega od Bebe Comfort?

No ja, sem že prvič imela slabo izkušnjo z nakupom vozička, tako da me že en sam negativen post prepriča, da vozička ne kupim.

Je pa res, da se zna zgodit, da kupiš voziček, ki ga vsi kritizirajo, ti pa imaš z njim dobre izkušnje. Ali pa obratno.

Sama ne bom več tvegala.



Mimogrede, a je že katera uporabljala dotični voziček, o katerem sem govorila na začetku posta?



(odgovor članu lilprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček bubu
8.9.2008 8:02:00   
lilprincess
Seveda, da ne bom kupila ponovno takšnega. Sicer, si si pa sama odgovorila. Zenkrat poznam dve mamici, ki imata ta vozička in sta obe zadovoljni. Tudi sama razmišljam o nakupu tega , pa sem že bila zapičena v zappa - tudi zradi tega, ker se da v ležeči položaj. Prvo negativno mnenje - pa v bistvu se sploh ne nanaša na voziček, sem prebrala tukaj.

Vsekakor ti pa želim uspešen nakup vozička.
Pa lep pozdravuser posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček bubu
8.9.2008 20:34:11   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca
Mimogrede, a je že katera uporabljala dotični voziček, o katerem sem govorila na začetku posta?


Če misliš bubu, je meni super. Imamo ga dva meseca. Kupili smo ga za 70€. Ravno to soboto smo bili v Benetkah in smo čez vse mostove (beri stopnice) voziček vozili in ne nosili. Pa je isti kot takrat ko smo ga kupili...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček bubu
9.9.2008 9:20:43   
ježek
Mene je tudi ta voziček mikal,ampak ima baje samo 3 mesece garancije.user posted image  

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček bubu
9.9.2008 10:08:27   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: ježek

Mene je tudi ta voziček mikal,ampak ima baje samo 3 mesece garancije.user posted image  


Meni so rekli, da ima eno leto garancije

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček bubu
9.9.2008 21:12:30   
ježek
A tak, pol sem pa narobe informirana.user posted image   Me spet malo mika.user posted image  A si ga kupila v MB v Turbo Limaču?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček bubu
11.9.2008 8:19:09   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: ježek

A si ga kupila v MB v Turbo Limaču?


Ne. Kupila sem ga v LJ na rudniku. Je bil rjav v akciji za 70€.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček bubu
13.9.2008 9:54:55   
Mat3ja22
jaz sem ga kupila v Turbo limaču v MB. Kupila sem ga v modri barvi po ceni 109 evrov. moram rečt da sem vsaj zaenkrat super zadovoljna z njim.
tudi sama sem najprej hotela kupiti Zappa, pa me je odvrnilo to, da se ne da v ležeči položaj, Bubu ima tudi nakupovalno košarico, ki je Zapp nima, ima sprednje varovalo, ki ga Zapp nima.
skratka sem ful zadovoljna z njim.
nevem pa kje bi ga na hrvaškem kupil za 200 kun (razen če je bil rabljen), ker so mi prodajalke pokazale hrvaški katalog in je bila cena v kunah približno enaka kot v evrih pri nas (mogoče kak evro razlike, nič več)

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček bubu
2.5.2009 18:13:45   
vika1
Na HRV bubu stane točno 799 kun,glih danes sem vidla.

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček bubu
3.5.2009 8:49:07   
*Mojca*
Jaz sem tudi razmišljala o nakupu te marelce. Imam doma BUBU stolček za hranjenje in po 5 mesecih se je začel material iz blaga luščit in razpadat user posted image Brisala sem samo z mokro krpo in enkrat oprala na 30 stopinj, kot piše v navodilih. Ne vem no, pa sem mislila da bo zdržal 2 otročka. Prav to me zdaj nekako odvrača od nakupa te marelce, čeprav mi je fenomenalna.

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček bubu
4.6.2009 0:53:11   
vika1
Moram vam povedat,da smo kupili bubu(ja) in danes je točno en mesec od nakupa in......še kar O.K.,mislim,je čist vredu,zelo,zelo sem zadovoljna,super je.Upam da zdrži,vsaj eno sezono user posted image . Aja,pa garancijo ma 6 mes.

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček bubu
8.6.2009 21:50:56   
zirafa76
če samo lahko dodam...zame je bil nakup vozička alfa in omega, ker veliko pešačim..kupili smo ga res od Quinnija, ni bil poceni, je pa oddtehtal ves denar, še vedno služi in bo služil tudi prihajajočemu druž.članu..Hči ga uporablja še zdaj pri 22 m., seveda pa bo po rojstvu šla samo v Maclaren...- tudi že ima fulll km..

tako da..se splača investirat, če boste dolgo in dobro uporabljale...user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?