|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izbiranje knjig
10.5.2009 22:13:01   
FLASK_A
Na kakšen način si izberete knjigo? Po priporočilu ali greste med policami in pač nekaj izberete?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izbiranje knjig
10.5.2009 22:14:51   
sonček33
Največkrat res kar med policami, strokovne seveda po priporočilih, dobrih mnenjih...Kdaj najdem kakšno idejo v časopisih, revijah, netu

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izbiranje knjig
10.5.2009 22:17:23   
Marogica
Midva z možem imava doma 2.600 knjig (od tega večina podedovanih od tasta), tako, da imam kar veliko možnost izbiranja doma. Knjigo pa ponavadi izbererm po občutku oz, kaj si trenutno želim čitati. Včasih so Nobelovci, potem enostavno romani, ko želim obnavljati nemščino, berem pač nemške knjige..... Včasih pa gremo enostavno mimo knjižnih polic in ko mi "željena" pade v oči, jo pač vzamem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izbiranje knjig
13.5.2009 10:08:18   
fusia
Knjige izbiram različno... včasih sem čisto out in izberem kar mi pride pod roke in na prvi pogled obeta dobro branje.
Načeloma pa imam načrt, imam več sklopov knjig, ki me zanimajo: ena skupina so Nobelovci, druga skupina so svetovni klasiki, tretja pa moderna književnost - tu spremljam (bolj površno in kampanjsko) objave recenzij, nagrade (Booker, Kresnik...) in izberem kaj me potencialno zanima. Pri teh imam napisane sezname. Potem so tu še nekatere zbirke, za katere vem da me verjetno ne bodo razočarale, kot npr. zbirka moderni klasiki ali pa knjige iz založbe Beletrina in še druge.
Občasno pa rada vzamem tudi kako kriminalko ali detektivko.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izbiranje knjig
18.6.2009 9:30:49   
Anonimen
Je kdo slučajno zasledil kakšen specializiran forum s tovrstno tematiko? Pa ne mislim zdaj nekih splošnih forumov, kjer se tema o knjigah pojavi enkrat na vsako prestopno leto.

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izbiranje knjig
18.6.2009 9:34:00   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Je kdo slučajno zasledil kakšen specializiran forum s tovrstno tematiko? Pa ne mislim zdaj nekih splošnih forumov, kjer se tema o knjigah pojavi enkrat na vsako prestopno leto.


Ne...če boš kaj izvedel, mi javi, prosim...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izbiranje knjig
18.6.2009 9:43:00   
Anonimen
Drugače pa vedno vzamem "Buklo" kjer so podrobni opisi novih ali komaj prevedenih knjig.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izbiranje knjig
18.6.2009 9:44:41   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Drugače pa vedno vzamem "Buklo" kjer so podrobni opisi novih ali komaj prevedenih knjig.


Jaz ne rabim samo "nove" knjige, kajti še marsikaj "starega" nisem prebrala...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?