|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neredna menstroacija
13.1.2010 16:00:01   
Anonimen
Pozdravljene! Mene pa zanima ali ima katera podobne težave?Pred 10-timi leti sem rodila prvega otroka in od takrat imam neredne menstroacije to je recimo najprej nisem imela kakih 6mesecev potem 3mesece in tako naprej.Bila sem pri svojem G ki je naredil preiskave pa je vse OK.Zdaj pa sem rodila drugič in še vedno imam iste težave.Naj povem to ko sem imela KT sem imela redno M.Zato me zanima ali ima katera takšne težave ker nevem če bi morala zahtevati še kakšne dodatne preikave?Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neredna menstroacija
13.1.2010 17:05:13   
ledenaa
meni osebno to niso bile težave,ampak odrešenje ko nisem jemala KT in da sem imela na tako dolgi rok M

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neredna menstroacija
13.1.2010 17:57:56   
sabi
neredne menstruacije so lahko tudi vzrok zaradi živcev, to vplivajo hormončki in se ciklus sesuje, lahko da imaš policističen jajčnik, kar ginekologi največkrat sploh ne povejo, ker smatrajo da ni to nič posebnega.Vprašaj naslednjič ginekologa, kako pa si imela ko si zanosila(takoj brez menstre ali si vmes kaj krvavela?)
lp.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neredna menstroacija
13.1.2010 18:03:25   
Anonimen
Prvič sem zanosila takoj.Zdaj pa je trajalo skoraj5let,menstroacije nisem imela redne imela sem jih na prb.vsake2-3mesece.Med nosečnostjo nisem nič krvavela.

(odgovor članu sabi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neredna menstroacija
13.1.2010 19:24:34   
sabi
potem obstaja velika verjetnost da ima policističen jajčnik, tudi jaz ga imam, in to je potem razlog za neredne menstruacije, vendar sem 11 mesecev po porodu in moram rečt da se mi ureja.
lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neredna menstroacija
13.1.2010 19:28:43   
Anonimen
Ja saj jaz sem pa 12mesecev po porodu pa sem imala menda samo 2x.Tebi se je začelo urejati samo ali si se zdravila?Nevem kako je to se je potrebno kaj zdraviti ali se popravi samo?

(odgovor članu sabi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neredna menstroacija
14.1.2010 8:37:43   
sabi
ne , nič se nisem zdravila, ker to je pri meni ker imam 10 kil preveč in zato nastane policističen jajčnik, so tudi drugi vzroki za nastanek, ampak meni se ni bilo poptrebno zdravit, če pa je po več mesecev nimaš, pa tut ni dobro, dobiš tablete za sprožitev, ker je nujno potrebno jajčnike malo zbudit, tako mi je rekla ginekologinja pred leti.
lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




imena
klara2007

katero izmed naštetih imen vam je najbolj všeč?

tiana (14%)

lana (38%)

neža (46%)

vanesa (2%)


Število vseh glasov: 129

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!