|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krčenje maternice?
3.7.2009 21:03:07   
power girl
Mene pa zanima ali se je kateri v nosečnosti (v 12T) krčila maternica?
Lahko to kaj škoduje otroku?

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 4.7.2009 2:31:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRČENJE MATERNICE?
3.7.2009 21:11:55   
Anonimen
Mogoče se tebi to samo zdi, tako čutiš...v resnici pa se vse skupaj razteza. To je normalen pojav v nosečnosti, sploh tako na začetku.


(odgovor članu power girl)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KRČENJE MATERNICE?
3.7.2009 21:20:28   
power girl
Ne zdi se mi,res da imam krče,vendar mi je danes na nuhalni rekla,da se po uz vidi da se maternica krči in da se naj pogovorim z svojo G,tja pa grem komaj čez 1 teden,ker je na dopustu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRČENJE MATERNICE?
3.7.2009 21:24:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: power girl

Ne zdi se mi,res da imam krče,vendar mi je danes na nuhalni rekla,da se po uz vidi da se maternica krči in da se naj pogovorim z svojo G,tja pa grem komaj čez 1 teden,ker je na dopustu.


Pol pa čimprej do svoje G

(odgovor članu power girl)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KRČENJE MATERNICE?
3.7.2009 21:30:02   
SaaS
Ti le pojdi čimprej do ginekologa.
Meni se je v prejšnji nosečnosti nekje v 6 mesecu to začelo, prej res ne. Ginekolog mi je svetoval magnezij, ki zavira krčenje. Jedla sem šumeče tablete magnesol, ki jih dobiš v lekarni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRČENJE MATERNICE?
3.7.2009 21:35:25   
Anonimen
Joj kaka panika.
mao si preberi

link

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 4.7.2009 2:32:11 >

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KRČENJE MATERNICE?
3.7.2009 22:30:46   
bina30
Verjetno so se ti že začeli lažni popadki,. Jaz sem jih imela v obeh nosečnostih, samo se se začeli šele okoli 20t. Ginekolog me je dal na bolniško, nisem pa imela strogega mirovanja ali kaj, piti pa sem mogla Magnesol. Ti si to kar kupi, ker je magnezij proti krčem, tudi ko te bodo v poznejši nosečnosti dajali krči v nogah, pomaga. Ni pa to neka panika. Jaz sem imela to krčenje maternice non stop, pa sem hodila na preglede in se nisem nič odpirala, maternični vrat se ni sploh nič spremenil, na otroka pa to tudi ne vpliva. Ta en teden še komot počakaš na svojega gin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KRČENJE MATERNICE?
3.7.2009 22:48:59   
power girl
Anonimen!
Maš pa res srečo,če TI nimaš nikoli panike!!!!!!!!!

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KRČENJE MATERNICE?
3.7.2009 22:49:21   
power girl
Vsem ostalim hvala za odgovore

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?