|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaskrbljena
27.5.2005 20:42:44   
Nik&Taja
Ciao!

Sem v 19t in imam rok 31. oktobra. Moram vam rečt, da sem malo zaskrbljena, ker me moj otročiček sploh nič ne brca, ampak zdej bi ga pa lahko že čutila a ne?
Izbrala sva pa imena Pia in Nik. Kaj pa ve pravite, bi ga mogla že čutiti a ne?

Full sem že zaskrbljena, upam, da ni nič narobe.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   zaskrbljena
27.5.2005 20:44:49   
k1
prvič je vedno bolj pozno.... ni panike, kmalu bo!!!!! lp

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zaskrbljena
27.5.2005 20:45:44   
dory
Zdej ce bi mogla zacutit otrocka je ful relativno..nekatere ga ze zelo zgodaj nekatere tudi malo kasneje...nekje do 24 tedna,bi se dete ze moralo zmigat...do takrat pa se ni za delat panike...sploh ce gre za tvojo prvo nosecnost se nimas cesa bat..mali ze brca sam ti se ne cutis dobro :)

Jaz osebno sem gibe malega sportnika zacutila v 18 tednu...na zacetku jih nisem jemala resno,ker nisem vedla kako opredelit...ker pa so postajali iz dneva v dan bolj ocitni in mocnejsi je bilo jasno...

tudi pri tebi bo kmalu :)

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zaskrbljena
27.5.2005 20:49:48   
Urša
Se mu nikamor ne mudi... Pri meni je bilo prvič v 19.tednu, samo še zdaleč nisem bla ziher al je to sploh to. ;)

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zaskrbljena
27.5.2005 21:06:34   
anajmad
Jst sem mojo ta prvo začutla tam nekje v 16. tednu.Našga:angel:pa kr pozno,skoraj v 20. tednu.Ni merila,samo da ti bo zdravo dete.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zaskrbljena
27.5.2005 21:06:50   
špelin@
Kar brez skrbi, jaz sem mojo prvo piko začutila šele v 21. tednu ;)

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zaskrbljena
27.5.2005 21:11:02   
valentina.

Evo, da te potolažim. Naš fantič je bil tudi pozen in mi je delal skrbi, začutila sem ga šele v 23 tednu, tako da se ne boj, vse bo v redu. Pravijo tudi da če imaš posteljico spredaj (jaz jo imam), da tudi vpliva, da ne začutiš tako hitro :zmeden:.

LP, valentina:rozica:

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zaskrbljena
27.5.2005 22:04:14   
Anonimen
Jaz ga toliko časa nisem čutila oziroma nisem imla pojma, ali se to zrak pretaka po črevesju, ali je malček, da je zdravnik kar napisal, da ga čutim. Meni se skozi nekaj pretaka, tudi zdajle.

(odgovor članu Nik&Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   zaskrbljena
28.5.2005 7:22:21   
chips
Ojla midva sva pa zbrala podobni imeni ,in sicer Pika in Nik.

(odgovor članu Nik&Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?