|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 14:55:55   
TomTaylor

Načeloma si dopuščam nekkoliko svobode kar se tiče likanja, kuhanja, pospravljanja,....sej ne da imamo izredno stanje, ampak včasih se pa zgodi, da mi vse nekako uide. In potem se mi včasih kar nekaj mudi pospravljat, vse "pospravljam" v omare, potem pa moram generalke v omarah delat, ker imamo v omarah vse, samo še kač ne...

me pa zanima, ali ima katera od vas najeto likarico, čistilko, oz. gospo, ki vam priskoči na pomoč...ali vse zmorete same?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 15:05:21   
ALWAYS LARA
peglam 1x na mesec al pa ajd na 14 dni če se nabere velik srajc. mož veliko postori gospodinjskih del recimo sesa vedno on, pa velikrat posodo pospravi v in iz pomivalca pa tako. pa sprotno pospravljanje.
ful mi je pa odurno pomivat kopalnico in bajto po tleh. in ravno zarad tega imam namen si umislt eno pomagačico dapride enkrat na teden al pa 14 dni za začetek bom še vidla.glih jutr jo mam namen poklicat

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 15:05:37   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


me pa zanima, ali ima katera od vas najeto likarico, čistilko, oz. gospo, ki vam priskoči na pomoč...ali vse zmorete same?



nimam nobene pomoči,vse naredim sama.zakaj pa ne samo organizirat se je treba,pa je.
lp!

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 15:06:18   
mojcaziga
Zaenkrat zmorem sama. Smo 3-je v sicer velikem stanovanju. Kuhinjo pospravljam sproti, tudi kopalnico in wc pobrišem pogosto. Po tleh imam laminat in ga posesam 2-3x tedensko, vsaj 1x ga pomijem. Za otroško sobo skrbi gospodič sam in je malo nad higienskim minimumom. Posteljnino preoblečem vsakih 10 dni, pozimi na 14 dni. Perem in sušim perilo ob sobotah in nedeljah, likam ponavadi v nedeljo zvečer med filmom. Posteljnine, brisač, krp, sp. perila ipd. ne likam.
Kuham vsak dan, edino 1x mesečno smo gostje pri moji mami. Med tednom ponavadi jemo hitre jedi oz. iz skrinje, med vikendom pa po želji.
Poskušam pa vse oparviti kolikor toliko sproti, ker drugače user posted image

lp

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 15:14:19   
Gina
Težko, ampak gre.

Nimam nobene najete pomoči. Vsak dan precej veliko delam, poskušam sproti, pa domači precej pomagajo, ker sicer bi se mi pa menda zmešalo. Kadar imajo otroci veliko dodatnih reči, pa mi gredo popoldnevi za take nujne reči (zobar, ortodont, roditeljski, govorilne, nastopi, krožki, ali pa moje službene obveznosti...), je včasih ful kriza. Ampak reči počakajo. In stisneš nekako, pa gre.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 15:15:50   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Načeloma si dopuščam nekkoliko svobode kar se tiče likanja, kuhanja, pospravljanja,....sej ne da imamo izredno stanje, ampak včasih se pa zgodi, da mi vse nekako uide. In potem se mi včasih kar nekaj mudi pospravljat, vse "pospravljam" v omare, potem pa moram generalke v omarah delat, ker imamo v omarah vse, samo še kač ne...

me pa zanima, ali ima katera od vas najeto likarico, čistilko, oz. gospo, ki vam priskoči na pomoč...ali vse zmorete same?


ha ha ha, pri nas je istouser posted image   ampak poskušam se tega odvadit, tko da mam zdej vse nespeglane cune po dnevni razstavljeneuser posted image  likam sproti kar kdo obleče, če še ni zlikano, likam ponavadi ko tamaledve spita, ko se mi dauser posted image   ne sfolgam vse pospravt. če pridejo najavljeni obiski, en dan prej full pospravlam, tamaledve sam pizdim, da morta bit pridne, pa se igrat, da mami lahko pospravi ker dobimo obiskeuser posted image   ampak ko obiski grejo, mam pa čez eno uro spet isto kot prej. en kup posode od kav. piškotov, kozarce... igrače povsod...  ne da se mi pa vsak dan, ker poj sem čist premal s tamalima. že tko se mi zdi da cele dneve sam hrano naštimujem pa posodo pomivam, tko da:

obiski če se najavite ste deležni pospravljenega stanovanje, če ne pa.... soriuser posted image




_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 15:21:31   
Anonimen
Nimam, likam rada, pa tudi nas ni pet v druzini, da bi bilo oblek full.
Pospravljanje mi ne disi in je za sprot.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 15:57:49   
Anonimen
Nimam pomoči, nekak imamo porihtano, tako da je za živet, ni pa nikoli sterilno. Pospravljanje in podobno naredimo, kolikor lahko sproti, so pa tedni (ne dnevi), ko velika večina stvari zastane. Grem po prioritetah in čiščenje je zadnje na mojem spisku, tako da se niti ne sekiram preveč, če me en kup perila čaka za zlikat 14 dni.
Se mi pa zdi z vidika pospravljanja fajn, da nisi hrček in imaš doma samo tiste stvari, ki jih res rabiš, sicer se še več stvari nastelje okoli in si ustvarjaš dodatno delo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 15:59:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Se mi pa zdi z vidika pospravljanja fajn, da nisi hrček in imaš doma samo tiste stvari, ki jih res rabiš, sicer se še več stvari nastelje okoli in si ustvarjaš dodatno delo.


Se strinjam, cist.
Odhrckavam ene dvakrat na leto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 16:03:58   
alička
Tudi mi nismo glih hrčki, pri vsakem malo večjem pospravljanju tudi zmečem stran kramo, ki se je nabrala. Pospravljam sproti, v glavnem sem bolj ko ne za vse sama, ker dragega ni prav veliko doma. Likam vsako nedeljo zvečer ob filmu, mi sploh ne pade težko. Nimam sterilno, nametano pa tudi ne, nekaj srednjega user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 16:07:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alička

Tudi mi nismo glih hrčki, pri vsakem malo večjem pospravljanju tudi zmečem stran kramo, ki se je nabrala.


Preden vrzem v smeti, poskusam oddat...

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 16:17:03   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Tudi mi nismo glih hrčki, pri vsakem malo večjem pospravljanju tudi zmečem stran kramo, ki se je nabrala.


Preden vrzem v smeti, poskusam oddat...


Ja, ja tudi jaz. Tukaj sem bolj mislila razne škatlice od porabljenih krem, ki jih pupa rada zbira, ali pa plastične žličke od sladoleda, razne kataloge, prospekte in podobno navlako. Spraviti moravo vsak plastičen jajček v katerem je bila igračka (vsake toliko jih zmečem stran)...

Igrače oddamo mlajšim prijateljčkom, oblačila tudi..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 16:18:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alička

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Tudi mi nismo glih hrčki, pri vsakem malo večjem pospravljanju tudi zmečem stran kramo, ki se je nabrala.


Preden vrzem v smeti, poskusam oddat...


Ja, ja tudi jaz. Tukaj sem bolj mislila razne škatlice od porabljenih krem, ki jih pupa rada zbira, ali pa plastične žličke od sladoleda, razne kataloge, prospekte in podobno navlako. Spraviti moravo vsak plastičen jajček v katerem je bila igračka (vsake toliko jih zmečem stran)...

Igrače oddamo mlajšim prijateljčkom, oblačila tudi..



Tole nekak poskusam reciklirat zadnje case user posted image user posted image .

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 16:23:42   
Anonimen
ta teden sem bila na dopustu in sem odhrčkavala naš robo. fak, se tega nabere user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 16:26:26   
alička
Pomaga če se večkrat seliš. Jaz sem se že nekajkrat in vem kako je ko začneš pakirat robo, zato zdaj probam sproti metat stran stvari za katere vem, da jih ne bo nihče več rabil, ali so se pokvarile, strgale itd

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 16:34:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

ta teden sem bila na dopustu in sem odhrčkavala naš robo. fak, se tega nabere user posted image


ja, full, sploh ce si se mal talentiran za hrckanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 17:25:16   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


me pa zanima, ali ima katera od vas najeto likarico, čistilko, oz. gospo, ki vam priskoči na pomoč...ali vse zmorete same?



ne, vse delam sama in zmorem.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 18:18:54   
ZARA
Obvladam.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 18:28:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Obvladam.


supermama user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 18:45:25   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

ta teden sem bila na dopustu in sem odhrčkavala naš robo. fak, se tega nabere user posted image


ja, full, sploh ce si se mal talentiran za hrckanje.

----------------------
Ja sem talent za hrčkanje user posted image . Mrzim to, v resnici, ampak mi je tako težko kaj stran vrečt in potem rabim precej časa, da najdem ljudi, ki stvari rabijo. user posted image
Skratka, če bi v tem hipu ošvrknila na hitro moj flat, bi komot nesla 2 vrečki k smetnjaku...Kar res ni slaba ideja user posted image ! Ajd, šibam zdaj to storit! user posted image  Thanks' punce! user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 20:02:24   
Anonimen
Vsak dan sproti nekaj.Dvakrat tedensko pa sesanje in brisanje.Cote ko so oprane takoj v omaro kar se mora zlikat pač zlikam ostalo pa zložim sproti.Kopalnica vsak dan oprana.Kuhinja pa itak in štedilnik trikrat na dan spucana.user posted image user posted image
Okne vsak teden ali dva kakor kdaj.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 20:04:44   
Anonimen
Aha pa še vrt in rožce zunaj in na balkonu sfolgam vse sama.Včasih mi moj kaj pomaga ampak najraje sem,da si sama naredim kakor meni paše.Še travo pokosim včasih okol hiše.Sicer pa je res,da sem doma in lahko vse folgam vem pa,ko sme hodila v službo da je šlo vse bolj težko opravit.

< Sporočilo je popravil Florina -- 2.8.2009 20:05:25 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 20:10:25   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
..ali vse zmorete same?


Zakaj sama user posted image V našem gospodinjstvu sva dva odrasla.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 20:15:38   
Shorty_
Skupaj z možekom zmoreva vsr, je pa res da je on mahnjen na čistočouser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako sfolgate (zmorete)?
2.8.2009 21:11:21   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
supermama user posted image

O, hvala. Mogoče bi si morala nick reinkarnirat?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?