|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi tedni nosečnosti
3.11.2005 17:43:27   
ElaM
Ojla, mene pa zanima, kako ste se počutile prve tedne nosečnosti? Sama sem po svojih uzračunih v začetku 6 tedna. Imam pa kar pogosto krče, čisto podobne user posted image  krčem, tko da vedno s strahom letim na wc, če je kaj priteklo, pa malo me občasno boli v križu? A je to normalno, kakšne tegobe so pa vas pestile?
LP!

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi tedni nosečnosti
3.11.2005 17:48:42   
KOZLEK
tudi jaz sem nekje v 6 tednu špikanje v trebuhu kot pred user posted image , pa boleče prsi da je joj nobeden modrc mi ni več prav, moj pravi da imam silikonske. Z

Zadnja dva dni pa mi je tudi slabo ampak ne samo zjutraj cel danuser posted image user posted image  pa lušte včeri zvečer ananasov kompot če ga nebi bilo bi me kap danes je pa mogu bit pomfri pod nujno.user posted image  Pa lignje biuser posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi tedni nosečnosti
3.11.2005 18:03:18   
Azzurra
u, jebelacesta jaz bi tudi ene kalamare! Kaj si me zdaj spomnila! Laaaačnaa
user posted image

(odgovor članu KOZLEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi tedni nosečnosti
3.11.2005 18:06:21   
čuko
user posted image Pozdravljena!user posted image

Veš vsaka posamezna nosečnost je čisto različna. Med sabo ne moreš povezati nobene nosečnosti, niti ena ni ista.

Jaz v prvih šestih tednih nisem imela nekih posebnih težav, samo napihjenost sem skozi občutila.  Moja slabost se je začela tam nekje okoli 7-8 tednauser posted image .

Da te pa bolijo prsi, pa je tak med prvimi znaki nosečnosti in je čisto normalno.

Upam, da sem ti kaj pomagala!user posted image

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu KOZLEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi tedni nosečnosti
3.11.2005 20:00:53   
Jančika_
Irmy, sem na istem kot ti, začetek 6. tedna, špikanje, šraufanje, malo me boli križ. Vse to je normalno, menda. Rahlo mi je slabo, najbolj mi prijajo beljakovine (sir, ribe, jajca). In zaradi dveh ss me vsakič, ko me zašraufa, kar stisne pri srcu (čeprav me takrat, ko se je zgodilo, ni nič zvijalo). Danes sem bila prvič zelo zelo utrujena, pa prsi me malo bolijo.

V prvi nosečnosti (ta se je dobro končala) sem imela noro povečane in boleče dojke, utrujena sem bila pa tako, da sem parkrat kar na tleh zaspala.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi tedni nosečnosti
3.11.2005 20:16:43   
Anonimen
Tudi jaz sem imela krče kot, da bom glih dobila user posted image . Potem se je pa vse umirilo.

Sem pa verjetno ena redkih, ki nima pojma, kaj je nosečniška slabost in bruhanje. Sem pa bila brez energije čisto na začetku in sem sezelo hitro utrudila.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi tedni nosečnosti
3.11.2005 20:17:53   
Anonimen
JANČIKA ti pa dol z RR-a in študirat!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi tedni nosečnosti
3.11.2005 21:40:59   
Dejča
Prvi mesec sem se malo čudno počutila - a ne slabo - drugi in tretji mesec pa grozne slabosti čez ves dan, boleče prsi, nenehni glavoboli - vse se je končalo ob koncu tretjega meseca - do konca nosečnosti sem se super počutila.
Želim ti res lepo nosečnost user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi tedni nosečnosti
3.11.2005 21:46:53   
FRAČAFELA
Prva nosečnost je minila brez zapletov. bila sem nenormalno zaspana in utrujena.Nehala sem jesti kruh, ker me je zgaga pekla že ob pogledu nanj.
V drugi pa sem v 9.tednu nenadoma začela krvaviti.Sedaj čakam na kontrolni pregled in stiskam pesti, da bo vse okuser posted image
Vsaka nosečnost je čisto drgačna!

LP


_____________________________

Ljubi in boš ljubljen!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi tedni nosečnosti
4.11.2005 1:04:54   
KODA
Zaspana sem bila in požrešna,da je bilo groza.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi tedni nosečnosti
4.11.2005 8:30:28   
radovednica_
oj

jst nisem imela tudi nobenih težav nobene slabosti nič kot de ni nič. tam po 25 t pa so se začele bolečine v križu in gorčica me peče vsake toliko časa ko user posted image .

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi tedni nosečnosti
5.11.2005 7:56:41   
Eviii
jst sm na začetku (preden sm sploh vedla, da sm noseča) imela full probleme s prebavo. približno tri mesce so me ob vsakem obdobju, ko bi mogla met m, začele full bolet prsi. pa slabo mi je blo grozno, čeprou nism nikoli bruhala. pa utrujena sm bla kot še nikoli. in smrdelo mi je vse okoli mene... ko sm nekako prestala tiste prve tri mesce, so se stvari umirile in zdej se počutim fantastično. so sicer dnevi, ko sm malo depresivna oziroma slabe volje al pa tečna, ampak večino dni do zdej je blo ok. hormoni pač delajo svoje... zato ne se sikirat za vsako malenkost. sprosti se in uživaj to user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu radovednica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvi tedni nosečnosti
6.11.2005 19:35:18   
Sulfinija
Pozdravljene!!!!!

No,da vam povem svojo zgodbo.Z možem sma se že eno dobro lto zdravila v mbulanti za nplodnost in za nama so bile štiri neuspešne inseminacije in sedaj tle mesec sem nstrpno pričakovala pošto za začetek prirav za IVF postopek torej epruvetka.
In glejte tale mesec bi spet morala dobit svojo M in je ni in ni bilo.Dolgo sem čakala in po nasvetu drugih punc v petek delala babyc chacjk tst in zagledala dve črtici.Nisem mu verjela in letela še enkrat v lekarno po CB in spet tam zagčedalča mgični plus.Ker sem že enkrat nasankala z lažno pozitivnimi testi iz avstrije se sedaj ful bojim da ne bi bilo spet isto zato sem se v torek anročila k svoji G.
No moji znaki pa so bili na tisti dan ko bi morala priti moja M sem dobila rjavlakst izvcedek in je trajal vendar hvala bogu se je sedaj umiril.No trui dni mi je že ful slabo bruham,in doli me nons top šraufa in non stop hodim lulat sem vsa panična naj se ne vlije.No jutri zjutraj še slkočim po en test da se še vseeno prepričam ali je rs lai pa sta bila lažna in moje prsi ma groza imam napete,...

No torej na kratko o nama  in moji nosečnoisti pa v torek sporočim kako je builo pri zdravniku ok?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvi tedni nosečnosti
6.11.2005 22:22:41   
Dejča
Mojca, držim pesti, da bo vse lepo in prav!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvi tedni nosečnosti
1.9.2009 22:58:58   
Barabinca
Jaz sem pa čisto na začetku in... Ko mi je menstruacija zamujala prvi dan, sem nardila test, ker sem bila ZASPANA. Zehala sem non stop, kot nilski konj :O Drugače pa o kakšni slabosti še ni duha ne sluha... Ampak po mojem ji nisem podvržena, ker ji tudi moja mama ni :D Se mi pa non stop spi...

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvi tedni nosečnosti
2.9.2009 9:19:21   
tassika
Tudi jaz sem to mislila, ko sem točno v 8t zjutraj brez kakršnega koli opozorila letela na wc in meni se je to vedno potem dogajalo do 13t, samo dvignilo se mi je in že sem letela v najbližjo stvar, enkrat sem pobruahla celo sebe, hodnik in še kopalnico, sem mogla cel apod tuš, nisem imela časa pridet 3m od dnevne do kopalnice. Tako da te slabosti so zelo relativne, zadane te brez da bi vedel. Sem bila pa tudi jaz močno zaspana, pa špikalo me je tudi, za to je močno pomagal magnezij. 

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Barabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prvi tedni nosečnosti
2.9.2009 9:26:34   
Maxica
Ojoj, jaz pa gledam, če je naša Elč spet nosečka. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvi tedni nosečnosti
2.9.2009 10:25:40   
Nezy85
Prvi tedni nosečnosti so bile močne slabosti, utrujenost, spala bi lahko 24ur na dan, špikanje po maternici, in vrjamete ali ne, bila sem srečna da sem imela vse te znake, ker takrat sem vedla da se moja biba vredu počuti in da pridno raste!!

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prvi tedni nosečnosti
17.9.2009 13:28:08   
Teja K
Pozdravček vsem!

Tudi jaz sem zvedela in videla user posted image črtici. Pred tem sem že ugotovila, da me "ponovno" križ boli, ampak tokrat ni bilo od preveč sedenja, ampak od user posted image user posted image . In ker mi je user posted image zamujala 3 dni, sem vedela, da bosta user posted image , zato sem takoj 3 dan naredila test za zgodnje ugotavljanje in dobila ti dve krasni user posted image . No je pa čudno, ker v privi nosečnosti sem se počutila kot Pamela A. z mojimi povečanimi prsmi, sedaj pa me ne bolijo in je vse normalno, edino ta rahla slabost pa je prisotna skoraj čez cel dan.

Tudi zaspanost je bila in še je prisotna, tako da se moj dragi (bodoči očka, hahaha) malo norčuje iz mene, da hodim spat s kokoškami, ampak meni paše. Si noge podložim, vklopim TV in v 10 minutah spim ko nora,... do prvega odhoda na WC, ga tudi pogosto obiskujem, ga je bodči očka že označil za mojega ljubimca user posted image .

UPam, da bomo vse lepo "pretrpele" z user posted image na obrazu in bodo naši ta mičkeni veseli in zdravi privekali na svet ob svojem času

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?