|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:18:44   
mini86
zdj mamo T2..
domači tel.+internet+tv+mislm da še 2 sim, pa damo z mojimi pogovori nekje 65€ na mesec..

zdj mal študerava da bi šla na amis k je zdj pol leta mislim da 11€ potem pa 45 s tem da imaš pogovore v vsa omrežja brezplačno..

zdj me pa zanimajo vaša mnenja..

moj je čist nesrečen k so mu ene športne programe ukinluser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:22:53   
Kerensa*
V tem primeru bi jaz obdržala T2.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:23:54   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

V tem primeru bi jaz obdržala T2.


pa zakaj..draži nama je pa še ukinl so programe


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:30:29   
Kerensa*
Zato, ker ima njihova internetna povezava manj izpadov (saj jih niti Amis nima veliko, no - ampak T2 jih ima manj) in ker Amis nima mobilne telefonije.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:33:56   
mini86
no glede interneta še nikoli nisem zasledila nobenega izpada-pa sem veliko goruser posted image

se pa to veliko dogaja pri televiziji..skos ok mal pretiravam ampak večkrat je kej..
pa pol skos neki odklaplat pa prklaplat pa tja klicart..a kar je najhujš pr tem..ponavadi se to zgodi med gospodinjami, al pa čem podobnimuser posted image

kartice pa nama stojijo ker sva oba na simobilu in zadovoljna z njimi


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:40:55   
Kerensa*
Kar se pa Amisa tiče... je zelo dober, ampak te promocije so pa en simpatičen nateg.

Vsi slišijo samo besede "polnih 6 mesecev", ne vprašajo se pa, kaj to pomeni. Poudarek je namreč na polnih. To pomeni od prvega do zadnjega dne v mesecu. Šteti pa se začne seveda z dnem priklopa (in ne dnem podpisa pogodbe).

Nikoli vam ne bodo priklopili 1. v mesecu, ampak vedno na kakšen drug dan. In četudi priklopijo 2. (npr. decembra), potem ta december ne bo polni mesec in tako boste januarja dobili položnico za cca. 50€ + potencialni telefonski impulzi + priklop (razen, če je ta sedaj gratis) in vas bo skoraj kap. Vezava je obvezna in tisti, ki hočejo januarja vse skupaj preklicati (ker se počutijo nategnjene), tega ne morejo več, ker je že minilo tistih 8 dni od podpisa pogodbe (ko lahko prekličeš brez obrazložitve).

Od januarja do junija bo potem res po 11€, ja (+ impulzi), od julija naprej pa potem po 50€ (ali več - če ne bodo že podražili do takrat).

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:44:24   
mini86
hmmm..

pol se nama bolj splača ostat tuki in spremenit paket- T2 za T4..

sj res ..pozabla sm pogledat kok stane priključnina..user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:47:29   
Kerensa*
Jaz sem pa pozabila pogledat, komu sploh odgovarjam tole ...user posted image

Ne da se mi vstat... a dežuje zunaj?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:48:51   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz sem pa pozabila pogledat, komu sploh odgovarjam tole ...user posted image

Ne da se mi vstat... a dežuje zunaj?


ob 12h ko se dobive na kavi ne bouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:49:41   
Kerensa*
A zdaj pa dežuje? user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:50:22   
mini86
pr men neuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:51:52   
Kerensa*
Ja saj potem verjetno tudi pri meni ne. user posted image

In kakšen je razlog, da ti zdaj ne dvigneš riti in prideš do Krisa? user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:55:54   
mini86
morm mojmu k dela pop, špilat vzorno ženo pa mu skuhat kosilo predno greuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 9:58:16   
Kerensa*
Ajoooj... user posted image

Pa saj veš, da sem nezanesljiva... vprašaj me ob 11:59, če se mi še da. user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 10:08:10   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ajoooj... user posted image

Pa saj veš, da sem nezanesljiva... vprašaj me ob 11:59, če se mi še da. user posted image


ti mesič pošlem..SPETuser posted image
če ti pa ne mi je pa kej umes pršlo..a važiuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 10:10:16   
Kerensa*
Na-a, ne SMS... sem trenutno samo na enem GSM-u (namesto na dveh, kakor ponavadi), ker sem zje*ala konektor (za polnjenje) na enem... in v tistem, ki dela, je tista SIM kartico s tisto številko, ki je nimaš. user posted image

Sem se naslikaj, pa bo. user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 11:34:49   
*pepelka*
zdj mal študerava da bi šla na amis k je zdj pol leta mislim da 11€ potem pa 45 s tem da imaš pogovore v vsa omrežja brezplačno..


Nimaš zastonj vseh pogovorov, temveč 700 minut pogovor v vsa fiksan omrežja, kar pa seveda niso mobiteli in pa komercialne št., to se plača po njihovem ceniku, drugače pa se tudi mi odločamo o amisu

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 11:44:18   
mini86
700 minut mi je ok..sj največ kličem babi k ma mislim da telemach, in T2 ma različne tarife za stacionarna omrežja in tja je najdražje..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 12:36:19   
*pepelka*
Kar se pa tiče akcije polnih 6 mesecev, je pa itak tko, da ti prvi mesec zaračunajo sorazmerni del po polni ceni, potem pa imaš 6 mesecev po 11€, oziroma morda kaj več, če si še kaj dodatnega izbereš 

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 12:46:52   
Kerensa*
Nema tebe, Mini... a nema ni mene. user posted image

Sem imela gdč. Svakinjo na obisku in to je bil tak psihični napor zame, da... da samo še kakšnega pokadim, potem grem pa na popoldanski bjuti-slip. user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 12:58:28   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Nema tebe, Mini... a nema ni mene. user posted image

Sem imela gdč. Svakinjo na obisku in to je bil tak psihični napor zame, da... da samo še kakšnega pokadim, potem grem pa na popoldanski bjuti-slip. user posted image


user posted image user posted image ups pozabla..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 13:01:48   
Kerensa*
E, je*iga, ne sekiraj se... pač ne boš plačala te kave, pa je. user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: T2 vs, AMIS
7.11.2011 20:53:32   
sončnica24
Mi imamo doma t2, in ga ne bi menjala za nič, nobenih problemov in izpadov, kot zdaj tu berem pri siolu in amisu tako da ga ne menjamo za nič. Zankrat.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?