|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 9:55:29   
mojamura


http://24ur.com/novice/slovenija/homoseksualnost-ni-niti-greh-niti-dusevna-motnja.html

Kaj pa vi menite.

Jaz sem za to spremembo, čas je že, da stopimo iz nekih ozkogledih smernic.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 10:00:39   
špelin@
Se strinjam s tabo.

Ampak RKC bo tole raztrgala... user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 10:01:52   
water lily
Eh, v sloveniji ima lahko vsak pijanec, nasilnež, kriminalc, pedofil, zadrogiranec, celo otrok, otroka,.....bog ne daj da bi ga mel pa en k ima rad isti spol....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 10:03:07   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Eh, v sloveniji ima lahko vsak pijanec, nasilnež, kriminalc, pedofil, zadrogiranec, celo otrok, otroka,.....bog ne daj da bi ga mel pa en k ima rad isti spol....


točno tako

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 10:05:43   
Zanica
Jaz tudi! Mislim da je to ena od osnovnih pravic vsakega posameznika-da si izbere življenskega sopotnika in da ima možnost poroke z to osebo. Drugače sem tudi za legalizacijo poligamije - izrešetirajte me zdaj, ampak, menim da je boljš da so take zveze prikazane tudi na papirju zaradi poznejših morebitnih pravic posameznikov. Izhajam iz tega da človek v veliki večini izbere enega življenjskega sopotnika, ampak obstajajo tudi takšni, ki so pristaš take kulture, ali pa enostavno imajo željo, biti v zakonski zajednici z več oseb.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 10:13:10   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Eh, v sloveniji ima lahko vsak pijanec, nasilnež, kriminalc, pedofil, zadrogiranec, celo otrok, otroka,.....bog ne daj da bi ga mel pa en k ima rad isti spol....


točno tako


ti so ga bili vsekakor sposbni spočet, kar pri istospolnih ni mogoče. Zgoraj našteti pa ne morejo posvojit otroka.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 13:02:30   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Jaz tudi! Mislim da je to ena od osnovnih pravic vsakega posameznika-da si izbere življenskega sopotnika in da ima možnost poroke z to osebo. Drugače sem tudi za legalizacijo poligamije - izrešetirajte me zdaj, ampak, menim da je boljš da so take zveze prikazane tudi na papirju zaradi poznejših morebitnih pravic posameznikov. Izhajam iz tega da človek v veliki večini izbere enega življenjskega sopotnika, ampak obstajajo tudi takšni, ki so pristaš take kulture, ali pa enostavno imajo željo, biti v zakonski zajednici z več oseb.


user posted image user posted image user posted image user posted image

Čaki, čaki, kaaaaaaam hitiš....najprej so homoseksualci na vrsti, potem poligamisti...ne morš vse naenkratuser posted image

Drugače sem tud jaz zato, da so istospolni partnerji enaki pred zakonom kot ostali, le pri otrocih se zatakne.....tu pa ne morem bit za. Pa ne da se mi  več debatirat o tem in brat primerjave o pijančkih, đankijih ipd....kdo je pa rekel, da homoseksualci to ne morjo bit.
Skratka, če bo referendum, naj to dvoje ločijo....najbrž ne bo šlo, ker če so pred zakonom enaki, morjo tud dobit možnost posvojit otroka, a ne. Sam pri nas še heteroseksualni pari nimajo te možnosti, tako da bi je tud oni imeli manj. Potem pa spet...če dobi heteroseskualni par otroka, se bo homoseksualni par skliceval na diskriminacijo ipd...


(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 13:19:21   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Eh, v sloveniji ima lahko vsak pijanec, nasilnež, kriminalc, pedofil, zadrogiranec, celo otrok, otroka,.....bog ne daj da bi ga mel pa en k ima rad isti spol....


točno tako


ti so ga bili vsekakor sposbni spočet, kar pri istospolnih ni mogoče. Zgoraj našteti pa ne morejo posvojit otroka.



Ja in če si ga sposoben spočet si pa starš al kakouser posted image
Tud nehomoseksualni ga nekateri ne morejo veš....

In zgoraj našteti seveda lahko posvojijo. Zakaj pa ne? A mislš da pedofil pride na CSD pove da bi posvojil pa pove da je pedofiluser posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 14:40:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily


Ja in če si ga sposoben spočet si pa starš al kakouser posted image
Tud nehomoseksualni ga nekateri ne morejo veš....

In zgoraj našteti seveda lahko posvojijo. Zakaj pa ne? A mislš da pedofil pride na CSD pove da bi posvojil pa pove da je pedofiluser posted image



Mislim no...a ti veš zakaj  ne morejo imeti otrok nehomoseksualni pari? In zakaj ne homoseksualni? Tega pa res ne moreš primerjat no. Nimam nič proti homoseksualcem, ampak če govorimo o posvojitvi otrok, bi jaz dala otroka v posvojitev prej nehomoseksualnemu paru, ki se trudita spočet otroka, ampak zaradi zdravstvenih razlogov ne moreta, kot pa homoseksualnemu paru, ki  si v trenutku izmislita, da bi posvojila otroka. Pa tud homoseksualci so lahk pedofili, posiljevalci.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 14:51:20   
water lily
Dejstvo je da tudi če bi bilo to uzakonjeno nebi dobili otrok. Razen mogoče bolnih.
Ker otrok je malo, čakalna lista dolga, in zagotovo nebi imeli prednosti pred "običnimi" pari, niti nebi imeli enakih možnosti v realnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 14:56:30   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: water lily


In zgoraj našteti seveda lahko posvojijo. Zakaj pa ne? A mislš da pedofil pride na CSD pove da bi posvojil pa pove da je pedofiluser posted image



ne bi o poti, kako se težko posvoji otroka.  Ne gre se le na CSD in se reče, jaz bi pa rad otroka.


(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 15:14:22   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: water lily


In zgoraj našteti seveda lahko posvojijo. Zakaj pa ne? A mislš da pedofil pride na CSD pove da bi posvojil pa pove da je pedofiluser posted image



ne bi o poti, kako se težko posvoji otroka.  Ne gre se le na CSD in se reče, jaz bi pa rad otroka.




Ja izvide moraš prinest. Pa sestanke imet s socialno delavko. Pa domov ti pride. Pa psihiater more potrdit da si sposoben itd..
Vem.


(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 17:48:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Se strinjam s tabo.

Ampak RKC bo tole raztrgala... user posted image



Le cese se boji? Konkurence user posted image ?

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 17:50:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


Kaj pa vi menite.


Da se obeta zolcna razprava.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 19:34:44   
Kerensa*
Homoseksualnost za moje pojme ni ne greh, ne duševna motnja, ne bolezen. Absolutno sem ZA to, da lahko tudi homoseksualni pari (ženski pari in moški pari) posvojijo otroka.

Obrazložitev...

Spol človeka nima nobene zveze s človekovimi karakternimi lastnostmi, še manj pa z njegovo spolno usmerjenostjo. Ženska, ki seksa z moškim, ni nič slabša mati, kot ženska, ki seksa z žensko. In enako velja za moškega. Tukaj je "problem" (za družbo) samo v tem, ali se homoseksualen par javno izpostavi kot tak oz. se sedaj tudi uradno registrira kot tak. Ko svojo istospolno usmerjenost javno priznaš, to za družbo ne pomeni samo, da seksaš z osebo istega spola, temveč avtomatsko pomeni tudi to, da si zaradi tega, kaj ti kdo v kaj poriva, slab starš. Oprostite izrazu, ampak od kdaj je pa k***c v riti znak, da je nekdo slab starš? Pfuj in pfej potem vse za heteroseksualne pare, ki prakticirajo analni seks. In pfuh in pfej za vse tiste starše, ki so si kdaj drznili poljubiti osebo istega spola. Z biseksualci pa kar na križ, a ne?

Kaj med heteroseksualnimi pari (ki SMEJO zakonito posvojiti otroka) mogoče ni alkoholikov, nasilnežev, kriminalcev, pedofilov in narkomanov? Po tem merilu tudi heteroseksualni pari ne bi smeli posvojiti otroka. Tudi RR-ovke, ki čakajo na posvojitev, bi gladko odpadle, ker so pred 15-imi leti poljubile prijateljico, pred 10-imi leti vozile neregistriran avto in se pred 5-imi leti napile kot krave na obletnici mature. Vsi homoseksualci so pa avtomatsko neprimerni, četudi popolnoma abstinirajo, četudi še nikoli v življenju niso niti muhe ubili, četudi nimajo ne kazenske, ne prekrškovne kartoteke, četudi jim je pedofilija najhujši zločin in četudi od drog ne poznajo niti vonja trave, kaj šele kaj drugega? Samo zato se jim ne dovoli imeti otrok, ker so javno priznali dogajanje v svoji spalnici? Zakaj pa imajo potem bivše prostitutke možnost oploditve? Je potem vsaka narkomanka lahko starš, ker pač lahko zanosi? Zdrava, samska ženska pa ne?

Bull-shit... P***r in lezbijke lahko vzgajajo otroka neprimerno bolje od marsikaterega "normalnega" heteroseksualnega para. Spolna usmerjenost nima nobene zveze s starševsko sposobnostjo. Marsikateremu od vas bi tudi odvzeli otroka, če bi izvedeli, kaj počnete v spalnicah. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:24:20   
Zanica
Jaz se ABSOLUTNO strinjam z Kerenso!!! Zakaj ne bi imeli pravice posvojitve otroka? Ja SEVEDA da je to diskriminacija!! Kaj pa je drugega? Ja kako bi se počutile če bi ti rekli-ja lahko se poročiš, otroka pa ne smeš imet? Ne se igrat BOGA! Seveda razumem da je za posvojitev v prednosti mladi par, ali par ki že dolgo čaka na otroka, ampak ne sme se prepovedati nekomur ki nima drugače neizpolnjenih pogojev za posvojitev da bi posvojil! Brezveze, moram Vas kritizirati tiste ki niste za to. Res moram, ker mislite na sebe, a ne na uboge otroke ki odraščajo v sirotišnicah, na ulicah, namesto v toplem domu, bilo to pri hetero/homo-seksualnem paru... Dejte no....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:28:59   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

IZVIRNO SPOROČILO: water lily


Ja in če si ga sposoben spočet si pa starš al kakouser posted image
Tud nehomoseksualni ga nekateri ne morejo veš....

In zgoraj našteti seveda lahko posvojijo. Zakaj pa ne? A mislš da pedofil pride na CSD pove da bi posvojil pa pove da je pedofiluser posted image



Mislim no...a ti veš zakaj  ne morejo imeti otrok nehomoseksualni pari? In zakaj ne homoseksualni? Tega pa res ne moreš primerjat no. Nimam nič proti homoseksualcem, ampak če govorimo o posvojitvi otrok, bi jaz dala otroka v posvojitev prej nehomoseksualnemu paru, ki se trudita spočet otroka, ampak zaradi zdravstvenih razlogov ne moreta, kot pa homoseksualnemu paru, ki  si v trenutku izmislita, da bi posvojila otroka. Pa tud homoseksualci so lahk pedofili, posiljevalci.


Ja, zato greš na socijalno, kjer ugotovijo ali si si "trenutno omislil otroka" ali ne... Mislim halo, seveda da obstajajo določeni kriteriji po katerih en par ima prednost pred drugimi, ampak izključno hs paru vzet pravico do posvojitve nima smisla in je diskriminatorno v prvi vrsti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:34:28   
F*S*M
no še jaz bi podala svoje mnenje

v srednji šoli sem imela sošolca, ki je gej, vse lepo in prav sprejeli smo ga kakršen pač je bil, ampak si nikakor ne morem prestavljat, da bi on, s svojim partnerjem vzgajal otroka. Enostavno se mi zdi da še sedaj po 10 letih, kar smo iz srednje je še vedno tak sanjač in si še vedno domišlja nekatere stvari, katere niso izvedljive, da pa bi bil on zgleden oče in skrbnik majhnega in nebogljenega otroka, da bi mu v življenju vcepil iskrenost in pravi način življenja, da otrok ne bo odraščal v sanjah, ki niso nikakor izvedljive. Ker ta moj sošolec enostavno ni prizemljen, kot naj bi bili ljudje. Enostavno živi v oblakih. ( primer je bilo obdobeje ko si je v glavi predstavljal da je kriminalist v civilu in da si popisuje ljudi, kaj je kdo čez koga rekel, ... )


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:36:18   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Jaz se ABSOLUTNO strinjam z Kerenso!!! Zakaj ne bi imeli pravice posvojitve otroka? Ja SEVEDA da je to diskriminacija!! Kaj pa je drugega? Ja kako bi se počutile če bi ti rekli-ja lahko se poročiš, otroka pa ne smeš imet? Ne se igrat BOGA! Seveda razumem da je za posvojitev v prednosti mladi par, ali par ki že dolgo čaka na otroka, ampak ne sme se prepovedati nekomur ki nima drugače neizpolnjenih pogojev za posvojitev da bi posvojil! Brezveze, moram Vas kritizirati tiste ki niste za to. Res moram, ker mislite na sebe, a ne na uboge otroke ki odraščajo v sirotišnicah, na ulicah, namesto v toplem domu, bilo to pri hetero/homo-seksualnem paru... Dejte no....


Tole pa ne gre ravno skupaj. A ni bog ustvaril moškega in žensko, da lahko ustvarita otroke? Potem bi ustvaril en spol .....če že boga omenjašuser posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:37:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: F*S*M
Enostavno se mi zdi da še sedaj po 10 letih, kar smo iz srednje je še vedno tak sanjač in si še vedno domišlja nekatere stvari, katere niso izvedljive, da pa bi bil on zgleden oče in skrbnik majhnega in nebogljenega otroka, da bi mu v življenju vcepil iskrenost in pravi način življenja, da otrok ne bo odraščal v sanjah, ki niso nikakor izvedljive. Ker ta moj sošolec enostavno ni prizemljen, kot naj bi bili ljudje. Enostavno živi v oblakih. ( primer je bilo obdobeje ko si je v glavi predstavljal da je kriminalist v civilu in da si popisuje ljudi, kaj je kdo čez koga rekel, ... )

A heteroseksualen človek pa ne more biti takšen? So to lastnosti homoseksualcev? Veš, FSM, po tej razlagi sem pa jaz lezbijka. Letim to povedat Kamikazi, ki si želi dve ženski v postelji. Je*enti, če še eno pripeljem na *uk, mi bodo pa oba otroka vzeli. Če je ne, se mi bo pa skisalo, kar spet pomeni, da mi bodo vzeli oba otroka, ker duševno nisem zdrava. V dilemi sem. Grem na čik.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:39:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mika
A ni bog ustvaril moškega in žensko, da lahko ustvarita otroke?

Da ne bomo na koncu prišli še do tega, da imajo otroke lahko samo krščanski verniki. user posted image A ateisti ne smemo biti starši? Je*e se nam, ateistom, za to, kaj naj bi Bog ustvaril (se opravičujem vernikom - s tem jih ne žalim oz. vsaj ne namerno). Nas zanima, kako bomo vzgajali svoje otroke in koga bomo po*ukali. Pa mogoče še to, koliko bomo zaslužili. Za vse ostalo pa se nam... rahlo fučka.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:43:20   
Zanica
Haha, pravkar moj mož prebira vse novice po vrsti na teletekstu in je prebral tole o gejih in posvojitvi, in me je vprašal ali bi jaz bila za to, sem rekla, ja, on je pa rekel da ne... Jaz sem mu rekla da včasih črnci in ženske niso smele na volitve, on pravi da to ni istouser posted image user posted image , če vam po pravici povem, z njim se mi ne da razpravljat, razpravljam pa z vami z guštomuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:45:47   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mika
A ni bog ustvaril moškega in žensko, da lahko ustvarita otroke?

Da ne bomo na koncu prišli še do tega, da imajo otroke lahko samo krščanski verniki. user posted image A ateisti ne smemo biti starši? Je*e se nam, ateistom, za to, kaj naj bi Bog ustvaril (se opravičujem vernikom - s tem jih ne žalim oz. vsaj ne namerno). Nas zanima, kako bomo vzgajali svoje otroke in koga bomo po*ukali. Pa mogoče še to, koliko bomo zaslužili. Za vse ostalo pa se nam... rahlo fučka.


točno to sem imela v mislihuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:45:59   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mika
A ni bog ustvaril moškega in žensko, da lahko ustvarita otroke?

Da ne bomo na koncu prišli še do tega, da imajo otroke lahko samo krščanski verniki. user posted image A ateisti ne smemo biti starši? Je*e se nam, ateistom, za to, kaj naj bi Bog ustvaril (se opravičujem vernikom - s tem jih ne žalim oz. vsaj ne namerno). Nas zanima, kako bomo vzgajali svoje otroke in koga bomo po*ukali. Pa mogoče še to, koliko bomo zaslužili. Za vse ostalo pa se nam... rahlo fučka.


Ja, ni mi všeč ko se nekdo obesi za eno besedo katera je seveda mišljena v drugem kontekstu in da ta ista oseba točno ve kaj sem mislila.....


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sprememba družinskega zakonika
21.9.2009 20:47:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Haha, pravkar moj mož prebira vse novice po vrsti na teletekstu in je prebral tole o gejih in posvojitvi, in me je vprašal ali bi jaz bila za to, sem rekla, ja, on je pa rekel da ne... Jaz sem mu rekla da včasih črnci in ženske niso smele na volitve, on pravi da to ni istouser posted image user posted image , če vam po pravici povem, z njim se mi ne da razpravljat, razpravljam pa z vami z guštomuser posted image


A ga ne moreš prepičat v na sprotno in si raje popustilauser posted image user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?