|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   postavljanje trampolina
25.9.2009 18:13:57   
sanasan
kupili smo hervisov trampolin (premer 305 z zaščitno mrežo)....s petletno gospodično sva sami , če ga odpreva in začneva sestavljat, nama bo uspelo (brez dodatnih rok)? ali rabiva dodatno pomoč?
mož sicer pride jutri, ampak sem tehnično bolj iznajdljiva kot on, kjub njegovi strojni in moji 'filozofski' izobrazbiuser posted image ....Vem namreč, da bo rabil vsaj en cel danuser posted image načrtovanja, posvetovanja in razlaganja, en dan za ugodno vreme, nato pa morda...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: postavljanje trampolina
25.9.2009 18:20:42   
pety78
Ne moreta sami, nikakor. Ful težko je haklat in nategovat to mrežo, ko skačeš po njej.

_____________________________



(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: postavljanje trampolina
25.9.2009 18:28:52   
Tjašy
Jaz mislim,da ti bo moška roka prav prišla.Če mož ne more pa soseda poklič.user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: postavljanje trampolina
25.9.2009 18:41:23   
ALWAYS LARA
ogrodje bi lahko sestavla brez problema, ampak za napet mrežo pa rabiš ful moč! ne boš zmogla sama.

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: postavljanje trampolina
25.9.2009 19:52:28   
Gina
Tudi ogrodje postavit ni mačji kašelj. Pri nas smo dobili trampolin in ker moj ni imel cajta, ker je cele dneve delal, se ga je spravil sestavljat kar sosed, saj je itak za vse vaške otroke tale trampolin v uporabi. Človek cele dneve fizično dela in tehnične reči obvlada, pa ti povem,d a ga je skup sestavljal par urc. Če hočeš, da ti dobro skup drži zadeva, je treba tudi ogrodje že od začetka fizično dobro skup spravit, da o napenjanju ne govorim. Še mreža sama je mal zoprna za gor dajat. Ne, jaz ne bi tega sama delala, ker do jutri ne bi bila fertik. Pa fajn je, da to dva sestavljata, mnogo lažje.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: postavljanje trampolina
25.9.2009 19:53:57   
Tjašy
Sanasan,naj ti Gina svojega soseda posodi pa bo.user posted image

< Sporočilo je popravil Tjašy -- 25.9.2009 19:54:38 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: postavljanje trampolina
25.9.2009 20:13:38   
2.2.
sama ni šans da postaviš

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: postavljanje trampolina
25.9.2009 20:28:27   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Tjašy

Sanasan,naj ti Gina svojega soseda posodi pa bo.user posted image


Jaz imam boljši predlog, da pokliče kar svojega prijaznega soseda....user posted image user posted image

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: postavljanje trampolina
26.9.2009 8:32:30   
sanasan
punce, hvala za vaše odgovore...sem dobile obiske (žal same ženske...), tako da še nismo začeli....evo sedaj sta pa tudi že oba moška doma, pa še sosedova sinova športnika sta prišla čez vikend na obisk, tako da bo verjetno dovolj pomoči...drugače imam pa same upokojence in intelektualce za sosede, pa smo praktično na vasiuser posted image
upam, da nam enkrat ta vikend uspe...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?