|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A kera pozna
3.12.2009 18:57:26   
Anonimen
Koga od teh devetih ljudi,ki naj bi umrli za novo gripo?Namreč vse skupaj mi je prav čudno ze kako so zaceli umirat,če sploh so.....a ni vse skup le napihovanje in strasenje ljudi,da bi se dali cepit?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A kera pozna
3.12.2009 19:08:02   
CatJa
Ne poznam.



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A kera pozna
3.12.2009 19:08:55   
Splišni
Ne, ne poznam, ampak sem ptrepričana,d  as ena žalost ne zmišljujejo.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A kera pozna
3.12.2009 19:20:55   
Rožica I
Na srečo ne poznam nikogar. Poznam pa par ljudi, ki imajo tole famozno gripo in so jo ali preboleli ali pa ravno precej dobro okrevajo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A kera pozna
3.12.2009 19:29:11   
TomTaylor
ne, nikogar nisem poznala. In naj tako tudi ostane.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A kera pozna
3.12.2009 19:29:21   
Ula3
Ne poznam ga, a je ta tazadnji umrli fant prijatelj od moje kolegice. Nas je pretreslo in šokiralo, ker ni imel nikoli nobenih težav. Ima družinico...
pred tem sem tudi jaz imela pomisleke, da je to eno napihovanje novinarjev in ostalih , ki so v to vpleteni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A kera pozna
3.12.2009 19:34:53   
abc100
Osebno ga nisem dobro poznala. Vem pa, da je imel še kar nekaj drugih bolezni, katere je "nova" gripa pospešila. 

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
3.12.2009 19:37:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A kera pozna
3.12.2009 20:13:06   
anajmad
Ja. Samo nočem razlagati o tem tukaj,ker je že dovolj hudo za družino,ker to je bil mlad človek.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A kera pozna
3.12.2009 21:00:01   
miapia
Vsako leto umre določeno št. ljudi za gripo. Le da je letos imenovana kot prašičja, medijsko res preveč opevana, je pa dejstvo, da imamo epidemijo, ki jo itak napovejo vsako leto. Je pa že navadna virozica lahko usodna za ljudi z slabim imunskim sistemom in boleznimi.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A kera pozna
3.12.2009 21:33:51   
ribica.
Jaz samo vem za tistega 44 letnika iz sg bolnišnice, ki je bil v kritičnem stanju in mu je zdaj malo bolje, da se je dolgo delal da mu nič ni. Hodil je okrog z visoko vročino, v službo in povsod. Baje da so mu že vsi govorili da naj gre že enkrat na bolniško on pa še kr ne. Zdaj je pa tam kot je.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A kera pozna
3.12.2009 22:09:18   
thaiss
Ja. Samo nočem razlagati o tem tukaj,ker je že dovolj hudo za družino,ker to je bil mlad človek.


istouser posted image

< Sporočilo je popravil thaiss -- 3.12.2009 22:10:29 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A kera pozna
3.12.2009 22:11:32   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Vsako leto umre določeno št. ljudi za gripo. Le da je letos imenovana kot prašičja, medijsko res preveč opevana, je pa dejstvo, da imamo epidemijo, ki jo itak napovejo vsako leto. Je pa že navadna virozica lahko usodna za ljudi z slabim imunskim sistemom in boleznimi.

nimamo epidemijo, ampak pandemijo, kar je huje

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A kera pozna
4.12.2009 6:39:09   
anajmad
Pa ni malo tako,da v slabih 10 dneh umre 9 ljudi? Ne vem,če je vsako leto pri sezonski,tako drastičen upad ljudi, da bi ljudje cepali kot muhe. Izračunaj si: 10 dni ,9 ljudi. Pol pa niti milijon nas ne bi bilo.
Ste pa res brihtole.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A kera pozna
4.12.2009 7:53:48   
Anonimen
Daj no mir, anajmad. Zakaj pa nikoli ne poročajo, koliko od tistih, ki jih sprejmejo v bolnišnico zaradi nove gripe, lepo okreva in gredo domov? Neee, treba je napihnit samo tistih 9, ki niso imeli sreče. In še od teh jih je bilo 8, ki so imeli že od prej neke bolezni.

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A kera pozna
4.12.2009 7:55:12   
Anonimen
Daj no mir, anajmad. Zakaj pa nikoli ne poročajo, koliko od tistih, ki jih sprejmejo v bolnišnico zaradi nove gripe, lepo okreva in gredo domov?

podpis!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A kera pozna
4.12.2009 7:59:27   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Pa ni malo tako,da v slabih 10 dneh umre 9 ljudi? Ne vem,če je vsako leto pri sezonski,tako drastičen upad ljudi, da bi ljudje cepali kot muhe. Izračunaj si: 10 dni ,9 ljudi. Pol pa niti milijon nas ne bi bilo.
Ste pa res brihtole.

Zaradi takih ljudi je še večja panika kot sicer. Prašičja gripa spada v skupino influence tipa A, tako kot navadna sezonska gripa. Imenovana je pač H1N1, lahko bi imeli pa epidemijo sezonske gripe. Ali bi bilo potem kaj drugače? Je pa res malo bolj zoprn tip, ker povzroči akutno vnetje pljuč.
O teh zdravih ljudeh, ki so žal preminuli. Lahko si nazunaj popolnoma videti zdrav, pa imaš oslabljen imunski sistem, pa se tega ne zavedaš. Vem iz lastne izkušnje. Bila sem v bistvu zdrava, imunsko pa popolnoma na tleh.
V Sloveniji pa imamo epidemijo, ki je bila tudi par dni nazaj razglašena, ne pandemijo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A kera pozna
4.12.2009 8:31:05   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Pa ni malo tako,da v slabih 10 dneh umre 9 ljudi? Ne vem,če je vsako leto pri sezonski,tako drastičen upad ljudi, da bi ljudje cepali kot muhe. Izračunaj si: 10 dni ,9 ljudi. Pol pa niti milijon nas ne bi bilo.
Ste pa res brihtole.


A niso pred nekaj dnevi dali v javnost tudi podatek, da je zaradi sezonke gripe v Sloveniji vsako leto umrlo okrog 1000 ljudi.....user posted image

in glede na to, da sezonska gripa ne "traja" celo leto, ampak kaka dva, tri mesece, število umrlih preračunano na dan tudi ni tako zanemarljivo majhno.....edina razlika je ta, da nas prejšnja leto niso mediji vsakodnevno obveščali o vsakem umrlem v Sloveniji, ki je dobil gripo.......

Tako, da mislim, da smo vsi že kar precej bolj panični, kot bi bilo zdravo.....



(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A kera pozna
4.12.2009 8:32:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Pa ni malo tako,da v slabih 10 dneh umre 9 ljudi? Ne vem,če je vsako leto pri sezonski,tako drastičen upad ljudi, da bi ljudje cepali kot muhe. Izračunaj si: 10 dni ,9 ljudi. Pol pa niti milijon nas ne bi bilo.
Ste pa res brihtole.


A niso pred nekaj dnevi dali v javnost tudi podatek, da je zaradi sezonke gripe v Sloveniji vsako leto umrlo okrog 1000 ljudi.....user posted image

in glede na to, da sezonska gripa ne "traja" celo leto, ampak kaka dva, tri mesece, število umrlih preračunano na dan tudi ni tako zanemarljivo majhno.....edina razlika je ta, da nas prejšnja leto niso mediji vsakodnevno obveščali o vsakem umrlem v Sloveniji, ki je dobil gripo.......

Tako, da mislim, da smo vsi že kar precej bolj panični, kot bi bilo zdravo.....





tudi pod to podpis!

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A kera pozna
4.12.2009 9:46:13   
oka
Zakaj pa nikoli ne poročajo, koliko od tistih, ki jih sprejmejo v bolnišnico zaradi nove gripe, lepo okreva in gredo domov? Neee, treba je napihnit samo tistih 9, ki niso imeli sreče. In še od teh jih je bilo 8, ki so imeli že od prej neke bolezni.


Zato, ker to ni novica, ki bi ljudi prepričala v cepljenje in ni novica za polnit strani. Tragedije so pač bolj zanimive kot pa dobre novice pa še narod zaposlijo. Ni mi všeč, da je oseba, ki je od nekoga oče, mama, brat... zaradi tega izkoriščen kot udarna vest na raznih portalih in poročilih in se potem o tej osebi ugiba in proizvaja razne teorije tipa "baje je..." Pa porka duš, govorimo o gripi, ne pa o kugi ali koleri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A kera pozna
4.12.2009 9:57:59   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Ja. Samo nočem razlagati o tem tukaj,ker je že dovolj hudo za družino,ker to je bil mlad človek.


Ali je imel še kake druge težave?


_____________________________



(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A kera pozna
4.12.2009 10:45:32   
*sweety*
ja poznam in naj ne bi imel nobenih bolezni prej.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A kera pozna
5.12.2009 21:44:48   
Belika
Jaz osebno poznam oz. sem poznala user posted image sorodnico, ki se je cepila, par dni po cepljenju (3 dni) pa je umrla zaradi zastoja srca. Ne vem, če ima ravno cepljenje kaj veze s tem, ampak nikoli se ne veuser posted image .

Mi je pa danes tudi tašča povedala še za en tak primer (ampak to je tiste vrste primer - meni je prijateljica povedala, da ji je trgovka rekla, da njen zet pozna nekoga, ki mu je povedal, da mu je sestra povedala, da je od sošolke na faksu prijateljica slišala...blablabla).

Eh vedeli verjetno še dolgo ne bomo..... če sploh bomo kaj kaj in koliko je na tem.... je toliko različnih teorij in zgodb....

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A kera pozna
5.12.2009 21:49:04   
Anonimen
tale popolnoma zdrav 31-letnik je bil kar dober prijatelj mojega bratranca. in sem se zadnjic pogovarjala z bratrancevo mami (teto). je povedala, da naj bi bil nesrecnik 3x pri osebnem zdravniku, ki ga ni hotel poslati naprej.ko pa je sel koncno v bolnico, pa je bilo prepozno.user posted image

(odgovor članu Belika)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A kera pozna
6.12.2009 10:48:56   
kaya2007
to, da bi lagali o smrti, res močno dvomim...so pa te smrti seveda načrtno medijsko prikazane, medtem ko kakšne druge pač niso. in zato imamo občutek, da zdaj zaradi te gripe pa kar umirajo po tekočem traku. širijo paniko, itak.
je pa dejstvo, da zaradi gripe vsako leto umre precej ljudi (ponavadi kroničnih bolnikov), pa tega ne poročajo.
če bi, zdaj ne bi bilo pravega učinka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

da (16%)

(84%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!