|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otečene noge drugič
23.6.2005 15:05:30   
nosek
pozdravljene, forum spremljam že kar nekaj časa, vedno sem našla, kar me je zanimalo.v meni pa se trenutno poraja vprašanje.
noseča sem 5 mesecev in pol, noge so mi začele otekati pred kakšnim mesecem nazaj, vmes je bilo izboljšanje, malo mi je otekala le še desna noga. sem redno zaposlena in v tem času sem bila 14 dni na bolniški po 4 ure, slabe tri tedne že delam normalno po 8 ur, v tem tednu pa se mi je stanje poslabšalo, otekakta mi obe nogi in to zelo. delam pa v službi, kjer sem cel šiht na nogah. držim se več ali manj tistega, kar mi je takrat ginegologinja svetovala. ne vem, kaj naj storim. ali grem nazaj k ginekologinji in pristanem na 4 ure? sigurna sem, da bo tako. meni pa je še najmanj do tega. vsi mi pravijo, da tvegam preveč in da naj si zrihtam bolniško do konca nosečnosti. kaj menite ve?
v naprej hvala za vaše odgovore...
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   otečene noge drugič
23.6.2005 15:11:45   
Tiamo
hy

jaz bi šla na tvojem mestu na bolniško.

Tudi meni zelo otekajo noge, in če si nebi kupila in uporabljala kompresijskih dokolenk zvečer nebi mogla več hodit. Si pa ne predstavljam,da bi bila s takimi nogami v službi oz. 8 ur v čevljih ali sandalih.

Meni pa leva bolj oteka...

..moje buhle lahko preveriš v albumu..

Lp Tia74

(odgovor članu nosek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   otečene noge drugič
23.6.2005 15:12:00   
lenika
Glede na to, da si že v šestem mesecu nosečnosti, da pri delu večinoma stojiš in da ti noge tako zelo zatekajo ti predlagam, da greš h ginekologinji, ki te bo po vsej verjetnosti dala na bolniško kjer boš ostala do porodniške.
Pojdi in naredi nekaj zase, kajti na bolniški so tudi nekatere tiste, ki z njimi ni nič narobe.

(odgovor članu nosek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   otečene noge drugič
23.6.2005 15:24:08   
SANJA2
Pozdravček nosek! Popolnoma te razumem saj mi gre že 3 dni prav na jok od bolečin, ki jih imam od oteklin na nogah. Jaz sicer še vztrajam v službi... vendar se mi vedno bolj zdi, da bom prosila zdravnika za bolniško... saj sem zaradi tega non stop slabe volje.

MNislim, da stopi do G in ga prosi za bolnioško saj je tvoje počutje vseeno najbolj pomembno.
Lahko pa ustanovimo društvo OTEČENIH NOG in skupaj nastopimo;)))

papa

Sanja

(odgovor članu nosek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   otečene noge drugič
23.6.2005 15:26:49   
nosek
punci, hvala vama za odgovora. verjetno še danes letim k ginekologinji ali pa do dežurnga. upam, da dobim bolniško do konca nosečnosti in ne samo bolniško za 4 ure, ker sem tega že sita. drugače je z mojo pikico vse ok in se normalno razvija. prav zaradi tega, ker mi bi verjetno dala za 4 ure, odlašam z obiskom. si morata predstavljat, kako lepo me je šefinja geldala takrat,ko sem prvič prinesla bolniško za 4 ure? pa mej veselje do dela...
kdaj imata pdp? jst 21.10.2005 in je moj ta prvi otrok...

(odgovor članu nosek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   otečene noge drugič
23.6.2005 15:29:57   
nosek
SANJA2, prav nasmejala si me, res. najbolj bi bilo tako, da ustanovimo društvo otečenih nog, sploh pa bi bilo zanimivo katera ima najbolj otečene. moja desna oteka ful, leva pa kakor kdaj..
kdaj imaš pdp?

(odgovor članu nosek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   otečene noge drugič
23.6.2005 15:36:49   
SANJA2
G mi sploh še ni napisal uradno PDP no ampak po mjih izračunih bo to 1.10.letos:)

(odgovor članu nosek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?