|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tosama - trgovina ali internet?
25.10.2010 20:17:35   
Sonce13
Pozdravljene/-i!

Ne dolgo nazaj sem kupovala v trgovini Tosama (Domžale), sedaj pa gledam, da so si uredili tudi internetno stran preko katere lahko njihove izdelke naročiš...
Sedaj me pa zanima ali se mi samo zdi ali so na internetu cene nekoliko višje (po par deset centov)... ampak, če več stvari kupiš se pa kar nabere. Pa še poštnina... Sama sem si nekaj cen takrat zapisala in primerjam račun... in so cene na internetu višjeuser posted image
Ali imate kakšne bolj oprijemljive podatke?

Torej je bolje, če se zapeljem na Vir?

Hvala za vsako informacijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tosama - trgovina ali internet?
25.10.2010 21:27:04   
K_a_t_i
Nimam pojma kake so cene - ne ene, ne druge. Ampak, če gre za razliko par 10 centov, potem boš morala nabrati ogromno materiala, da boš z razliko pokrila stroške bencina do tja in nazaj.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Sonce13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tosama - trgovina ali internet?
25.10.2010 22:27:14   
čmrgelj
V Tosamini trgovini v Domžalah je prišlo do velikih sprememb, sedaj tam tudi lahko dvigneš robo na recept, zato so za pultom farmacevtke, lahko da so se cene dvignile s tem ko je prišlo do sprememb, nevem možno je


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tosama - trgovina ali internet?
26.10.2010 12:58:58   
mini86
js sm že naročila pri njih..ampak pismu res samo eno stvar ampak ne vem če je dražja..je pa brez poštnine

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tosama - trgovina ali internet?
26.10.2010 13:01:55   
babyloverka
mislim da imaš tudi v dm-ovih bonih za nosečnice noter bonus za vse izdelke tosama -25%
če pa jih nimaš pa lahko na internetu vprašat če jih še kdo ima. sama sem ga že dala naprej žal

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tosama - trgovina ali internet?
26.10.2010 13:03:49   
mini86
ja za izdelke tosama v dm-u..ne pa v njihovi trgovini..tist kar js uporabljam za tamauga za rito nimajo v dm-u

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?