|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lupinica ali košara
11.4.2010 16:00:38   
divans1
Zanima me, v čem ste svoje user posted image peljale domov iz porodnišnice? V lupinici ali košari?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 16:03:40   
Anonimen
Lupinica

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 16:06:54   
ceste
Košara je namenjena prevozu otrok z vozičkom in se ne uporablja za vožnjo v avtu!

Lupinica je namenjena za prevoz dojenčkov in novorojenčkov v avtu!!!!

Pa kaj ni to logično?!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 16:14:23   
kenya
V lupinici, ker nimam košare, ki bi bila a testirana tudi za vožnjo v avtu.
Vem, da obstajajo košare, pri nekaterih vozičkih, ki se lahko uporabljajo tudi za vožnjo v avtu (vem za Chicco S3). Rodila sem obakrat sredi poletja in sta se mi obe 'skuhali' v lupinici do doma, pa je bilo vožnje le 15 min. Mogoče, če bi imela pravo košaro, bi jo rajši uporabila za prevoz.



_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu ceste)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 16:16:07   
štrumfek
v lupinici.

v košari se je vozila v vozičku

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 16:17:50   
TuBoLina_86
mislim, da divans1 misli ono mehko košaro.....

http://comfortbaby.com/assets/images/Dodatna%20oprema%20Hartan/kombinirana_kosara_velika.jpg

nekaj takega, ne?

ampak moje mnenje je, da je lupinica vseeno bolj varna in primernejša za avto.... če je nimaš, ali pa ti je predraga, si jo lahko od katere kolegice sposodiš za prevoz domov....



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu ceste)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 16:18:29   
zaspancek1
Obstajajo tudi kosare za prevoz otroka v avtomobilu, npr. Roemer Baby Safe Sleeper:
http://www1.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/kindersitztest_ergebnisseite.asp?ComponentID=276014&SourcePageID=276093&strID=11&IDModell=&Suchenach=&SortierungNach=&option1=1&option2=&option3=&option4=&option5=&testjahr=alle&isofix=alle&liegendertransport=&befestigungzweipunktgurt=&fangkoerper=&rueckwaertsgerichtet=

So pa res vecinoma bolj uporabne (dlje casa) in najveckrat tudi najvarnejse lupinice.

(odgovor članu ceste)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 16:28:38   
_sanja_*
Kot je napisala kenya: Chicco S3 ima košaro, ki se jo lahk onamesti tudi v avto.

Mi smo jo imeli, pa jo vseeno nikoli nismo uporabljali v te namene. Tako da jaz sem absolutno za lupinico!

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 17:36:25   
divans1
Ok, hvala vam!!! user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.4.2010 18:37:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 19:40:04   
Bonnie_RR
V lupinici.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 19:42:45   
Katy78
V lupinici. Navadna košara ni namenjena niti ni varna za prevoz otroka v avtu.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
11.4.2010 21:15:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lupinica ali košara
11.4.2010 22:55:06   
lex
lupinica se lahko izposodi tudi na AMZS, če jih imajo na zalogi, koliko je pa izposojevalnina pa nimam pojma

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lupinica ali košara
14.4.2010 20:46:37   
Sonček in poletje
Mi imamo tako košaro, ki je primerna tudi za vožnjo z avtomobilom. In sicer smo kupili Concord Neo Travel set. Ima košara tudi pas s katerim privežeš dojenčka. Ampak se mi zdi, da je prevoz v lupinici vseeno boli varen, tko, da ga bomo, ko pride na svet, domov peljali kar v lupinici, za katero smo zraven dobili tudi teste in certifikate o kakovosti in varnosti. Imamo pa tale voziček:
http://www.concord.de/en/#/products/moving/sets/travel-sets/neo-travel-set/collection/peacock

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lupinica ali košara
20.4.2010 21:10:04   
ozzi
Tuidi mi imamo concord košaro, ki se uporablja tudi za v avto. tako, da bomo kar njo pridno uporabljali dokler bo le bebika hotela ležati. Se mi pa zdi pomembno, da je bebika na začetku v ležečem položaju in ne pol sedečem kot v lupinicah.

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
20.4.2010 21:21:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ozzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Lupinica ali košara
20.4.2010 21:36:39   
ozzi
ne razumem. Seveda se mi zdi varnost pomembna vendar so tudi dol. košare namenjene vožnji otroka v avtu zato mi ni jasno zakaj ste tako proti košari

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Lupinica ali košara
20.4.2010 21:41:43   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: ozzi

ne razumem. Seveda se mi zdi varnost pomembna vendar so tudi dol. košare namenjene vožnji otroka v avtu zato mi ni jasno zakaj ste tako proti košari


Si se kdaj vprašala, kaj bi se zgodilo z otrokom, ki leži v košari v primeru trka? In kaj bi se v istem primeru zgodilo z otrokom, ki je privezan v lupinici?

Košara ni in nikoli ne bo tudi približno ne tako varna kot lupinica. In ravno zaradi tega razloga nas večina potovalnih košar ne zagovarja. Malce si preglej varnostne teste, pa boš videla kako in kaj.

(odgovor članu ozzi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
20.4.2010 21:53:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
21.4.2010 7:58:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ozzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Lupinica ali košara
21.4.2010 8:32:10   
zaspancek1
Ce verjamete testom ADAC glede lupinic, potem je tudi kosara Roemer/Britax Baby Safe Sleeper precej varna (dosegla je zelo majhne obremenitvene vrednosti pri celnem in bocnem trku). Res pa vecina drugih nima tako dobrih rezultatov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Lupinica ali košara
21.4.2010 11:49:11   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

benika, v primeru mocnejsega trka bi dojencek v vsakem primeru cutil posledice. kaj pa je v tistem trenutku bolj varno, je pa bolj odvisno od nakljucja, ne pa tega, koliko visoko oceno ima lupinica/kosara na testu. zal.

in ja - tud mi smo oba peljali domov v kosari, ker se mi zdi 2h v lupinici za novorojencka too much.


Si slišala, da se lahko avto tudi ustavi, otroka vzameš ven, daš v košaro in se malo pretegnete vsiuser posted image

Definitivno lupinica, ni dvoma, in definitivno ne dolge poti, vmesno ustavljanje. Pač si vzameš čas, vse za varnost, zdravje in udobjeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?