|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   igrače
20.3.2010 16:15:38   
sommer
Doma imam 10 mesečno dojenčico, pa me zanima kakšno igračo ji lahko kupim, ki ji bo zanimiva in poučna. Trenutno ji je najbolj zanimiv TV pilot ali pa mobitel. Ne bi rada metela denarja stran za predrage igrače, pa me zanima katere jih ve kupujete oziramo opažate, da jih imajo radi.

HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: igrače
20.3.2010 16:41:21   
misamuk
Naša skoraj 10mesečnica obožuje:
- hodečo želvo iz Early Learning Centra
- knjigice (ta mehke)
- skladovnico (ko natikaš kroge na palico)
- glasbene ključe od Fisher Pricea
- Domačo ropotuljico (riž v dozi za bomboni).

Upam, da sem kaj pomagala. Je pa verjetno tudi odvisno ali se že kobaca, hodi ob opori, sedi, ipd.
LP

(odgovor članu sommer)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: igrače
20.3.2010 18:22:43   
živa
Zdaj kmalu (ko bo topleje) bo prišel v poštev peskovnik z vsemi pritiklinami. Pri nas so bili "in" tudi lončki, ki se zlagajo ali drug v drugega ali v stolp.

Lp,

živa

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: igrače
20.3.2010 21:05:23   
PC Baby
- skladovnica je trenutno hit
- lončki, ki se zlagajo
- še vedno pojoča knjiga
- po novem magični lonček
- ključki od Fisher priceja so aktualni že od 6.meseca in me zanima koliko še bojo

To je od kupljenih igrač, od ostalega pa vse vrste domačih ropotuljic, škatla riža, cedevita, razne reklame od Bauhausa in podobno, odpiranje vrat in predalov, predvsem pa pralni stroj. To je zakon.

Aja, ful se zamoti če mi iz stroja pomaga ven vlečt oprano perilo. Ves je zagret, zašvican in čisto not pade :) Je že res, da perilo na tla meče in ga morm jst s tal pobirat, ampak to je tako veselje... user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: igrače
20.3.2010 21:36:06   
zmajaz
Naši je v taki starosti bil od igrač grozno aktualen tisti pojoči lonček od FisherPrica, v katerega se dajejo različni liki - ta je bil s presledki menda aktualen skoraj kako leto. Isto pojoča knjigica in pa lončki, ki se zlagajo eden v dugega in v stolp - te tri zadeve so bile najbolj in najdlje aktualne in vsekakor dobra naložba. user posted image
Drugače pa knjigice vseh vrst, raznorazne revije - grozno rada je vedno listala, ko se je naveličala listati je pa začela tudi trgati. user posted image Najmanj aktualne igrače so pa že od nekdaj pliškoti. Čeprav naš ta drugi pa obožuje eno plišasto čebelico - verjetno ker ima vpadljiv rdeč nosek. user posted image
Pa naš 10,5-mesečnik, ki se že dolgo postavlja na nogice in hodi ob opori, je neznansko navdušen nad eno "hoduljico", za katero se prime in jo potiska, tako da zelo lepo hodi z njo, na sprednji strani so pa neke tipke, ki svetijo in igrajo, če jih pritisneš, neke ropotuljice ... Tole je nekaj podobnega - samo za predstavo: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=144155, samo moram reči, da tale na sliki ni tako praktična. Mi imamo namreč 2 - 1 smo dobili od FisherPrice in ni tako v redu, ker je razmak med kolesi preozek in se z nogicami zadeva, tako da ne more lepo hodit. Ta druga, ki smo si jo izpsodili, je pa super - ima vse skupaj širše, pa še tako je narejena, da se potem, ko je ne rabi več za hoditi, še na sprednji strani pritrdijo noge in potem zadeva izgleda kot mizica z raznimi igrali. Naš v tem neznansko uživa - in s tistimi igrali in tako da hodi.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: igrače
20.3.2010 23:31:37   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Naši je v taki starosti bil od igrač grozno aktualen tisti pojoči lonček od FisherPrica, v katerega se dajejo različni liki - ta je bil s presledki menda aktualen skoraj kako leto. Isto pojoča knjigica in pa lončki, ki se zlagajo eden v dugega in v stolp - te tri zadeve so bile najbolj in najdlje aktualne in vsekakor dobra naložba. user posted image
Drugače pa knjigice vseh vrst, raznorazne revije - grozno rada je vedno listala, ko se je naveličala listati je pa začela tudi trgati. user posted image Najmanj aktualne igrače so pa že od nekdaj pliškoti. Čeprav naš ta drugi pa obožuje eno plišasto čebelico - verjetno ker ima vpadljiv rdeč nosek. user posted image
Pa naš 10,5-mesečnik, ki se že dolgo postavlja na nogice in hodi ob opori, je neznansko navdušen nad eno "hoduljico", za katero se prime in jo potiska, tako da zelo lepo hodi z njo, na sprednji strani so pa neke tipke, ki svetijo in igrajo, če jih pritisneš, neke ropotuljice ... Tole je nekaj podobnega - samo za predstavo: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=144155, samo moram reči, da tale na sliki ni tako praktična. Mi imamo namreč 2 - 1 smo dobili od FisherPrice in ni tako v redu, ker je razmak med kolesi preozek in se z nogicami zadeva, tako da ne more lepo hodit. Ta druga, ki smo si jo izpsodili, je pa super - ima vse skupaj širše, pa še tako je narejena, da se potem, ko je ne rabi več za hoditi, še na sprednji strani pritrdijo noge in potem zadeva izgleda kot mizica z raznimi igrali. Naš v tem neznansko uživa - in s tistimi igrali in tako da hodi.


A govoriš to o tistem, ki ima mini klavirček (3 tipke no), pa žabice gor, na sredini pa enega ptička ki zacinglja, pa še par dodatkov? Mi imamo tega pa je naš čisto nor na njga, kako je pa hoditi z njim pa še ne vemo :)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: igrače
21.3.2010 18:58:10   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: MTFP
A govoriš to o tistem, ki ima mini klavirček (3 tipke no), pa žabice gor, na sredini pa enega ptička ki zacinglja, pa še par dodatkov? Mi imamo tega pa je naš čisto nor na njga, kako je pa hoditi z njim pa še ne vemo :)



Mi imamo mizico, ki jo opisuješ, in je še vedno aktualna. Ko še ni hodil, se je oprl nanjo in šibal po stanovanju, zanimiva mu je pa še zdaj. user posted image Ful dobra naložba.

Drugače pa so našemu še vedno aktualni tisti lončki, ki se lahko zlagajo eden v drugega ali eden na drugega, pa kakšna knjigica, žoga je tudi zakon, potem mu pa ostale igrače niso tako zanimive, ampak se raje ukvarja z lonci, pokrovkami, kuhalnicami...

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: igrače
21.3.2010 19:07:20   
koala
Pri mojem so bile aktualne škatle vseh, kuhalnice, plastična posoda,... Od kupljenih igrač mu ni bilo zanimivo NIČ razen embalaže v kateri so bile. No edino kužek od playgro(se mi zdi) tisti ki se na voziček obesi in vibrira če ga potegneš je bil in je še zanimiv (star je 2 leti).

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: igrače
21.3.2010 19:14:44   
marjetica8
Pri nas je že kaka 2 meseca najljubša igrača lončki za zlaganje (29. bo star 11m), pa kocke ta mehke ma rad, pa pojoča knjigica je zakon, pa ene par avtov ma k jih poriva pred sabo pa se za njimi plaziuser posted image , pa uno mizico (kao hoduljica). Drugač je pa zakon kakršnakoli opora, kjer se lahko dvigne, vsi predmeti, ki ležijo na klubski mizici in jih lahko dol vrže, da ne govorimo o daljicih pa mobitelih, pa rože smo morali prestavit na višji položajuser posted image . V glavnem, tud če ne bi mel nobene kupljene igrače verjamem, da mu ne bi blo dolgčasuser posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?