|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
11.2.2010 8:54:58   
bellissima
En zasnežen pozdrav vsem!
Rabim vašo pomoč oz. kakšen nasvet. PDP imam naslednji teden, torej samo še čakam. Če me naprimer čaka tako vreme kot je sedaj - precej zimsko, sploh ne vem koliko naj malo štručko oblečem za domov. Dve majčki, žabice, plišast kompletek, kapice, nogavičke/copatki, bunda in dekica? Meni mogoče deluje premalo, nimam pojma. A mi lahko tista, ki je bila v taki situaciji prosim pomaga, da ne naredim kakšne neumne že prvi dan?user posted image Hvala.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
11.2.2010 8:56:38   
benika
Dovolj bo. Edino v bundo ga boš mal težje stlačila. Predlagam pajaca, pa bo.

(odgovor članu bellissima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
11.2.2010 8:57:46   
rija
jaz sem bila na odhodu v še bolj mrzli situaciji.
dala sem mu bombažne žabe, pajacka in ga dala v zimski pajac pa pleničko preko lupinice, ker je bio - 15. pa saj ga nisem peš nesla par kilometrovuser posted image  v avtu pa itak ni mrzlo. čisto dovolj.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bellissima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
11.2.2010 9:14:14   
Anonimen
Jaz sem rodila na poletje, sam je blo tisti dan zunaj komaj 8 stopinj. Oblekla sem našo: body z dolgimi rokavi, žabice( volnene), majčko z dolgimi rokavi, kompletek hlač in jopice- pliš, copatke volnene, bombažno kapico, pokrita z dekico, pa kapuco na glavi od jopice.
Kar si napisala je kar dovolj.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
11.2.2010 10:00:24   
malecka
Odgovore kako obleči otroka že imaš, ti gles samo da ne bo v avtu prevroče....20 stopinj je maksimalno...

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
11.2.2010 10:56:52   
endrina
IZVIRNO SPOROČILO: bellissima

Dve majčki, žabice, plišast kompletek, kapice, nogavičke/copatki, bunda in dekica? Meni mogoče deluje premalo, nimam pojma.



Dve majčki pod plišast kompletek je preveč. Obleči mu eno majčko, nogavičke in žabice. Tako kot si napisala. Čez daj plišast kompletek. Za čez vse to bi bil najboljši zimski pajacek. Pa bo čisto dovolj. Dekice sploh ne rabiš. Edino če ga boš pokrila čez glavico, ko boš letela do avta. Obleči ga enako kot sebe.

(odgovor članu bellissima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
20.3.2010 16:14:54   
pikapoka01
Še enkrat vprašam tukaj:

Kako ste pa oblekle svoje pikece za iz porodnišnice tiste, ki ste rodile npr. maja, junija?
Vsepovsod berem o nekih kombinezončkih... Bombažen bodi, čez plišasti pajacek in jopička ali pa bombažen bodi, plišasta trenirkica (jopica z kapuco in hlačke) + nogavičke; je preveč ali premalo?


(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
20.3.2010 16:47:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikapoka01)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
21.3.2010 9:04:06   
sanelaa
A maja oz. junija otrok res rabi kapo na glavi?

Ne vem no, jaz tudi imam rok začetek junija.

Jaz bi mu oblekla bodi z dolgimi rokavi, čez bi mu dala pa pajacek, bombažen.

A je to premalo?

Ker prvega sem rodila 30.oktobra, v bolnici sva bila en teden, in ko sva šla domov je bilo še tako lepo in toplo vreme, da je imel dva bodija z dolgimi rokavi, bombažne hlačke, čez to pa še ene bombažne hlačke in bombažno jaknco, pa kapico.

Malo mi je smešno da bi majskega za odhod domov oblekla tako kot sem oktobrskega..........

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
21.3.2010 9:50:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanelaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
21.3.2010 20:45:11   
sanelaa
a tako.....hm...........ne vem no, itak bom več imela s sabo pa bom potem videla kakšno bo vreme.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odhod iz porodnišnice-koliko obleči malčka
22.3.2010 13:13:56   
pikapoka01
Ja, jaz bom tudi tako... V tem vremenu si je težko predstavljat kako bo poleti, oz. spet drugače je za dojenčka, to je še težje.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?