|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kozarci na poroki
29.3.2010 22:33:01   
momo1
user posted image Pozdravljene,
zanima me, kje ste dobile kozarce za nazdravit npr. pred cerkvijo ali pred matičnim? Ste imele plastične ali steklene? Ali veste, če se da kje sposodit steklene kozarce za belo vino (100 kom) v okolici brežic?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kozarci na poroki
30.3.2010 8:09:51   
josephine27
MI smo imeli steklene, sposojene iz ene gostilne. Na žalost sem s Primorske tako da ti ne morem pomagat.

_____________________________



(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kozarci na poroki
30.3.2010 12:03:56   
melanija
Dve leti nazaj sem bila na poroki, in pred matičnim uradom smo nazdravili s plastičnimi kozarci na peclju, namenjeni so za penino. Točili pa so vino. Glede na zelo slabo organizacijo poroke, je bila to edina dobro izpeljana stvar, pa čeprav so bili kozarci plastični.

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kozarci na poroki
30.3.2010 14:33:35   
živa
Mi smo pri Isteniču nabavili penino in so nam prijazno posodili kozarce user posted image .

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kozarci na poroki
30.3.2010 20:38:37   
momo1
user posted image Živa, hvala za informacijo. Koliko penine pa ste nabavili, da so vam zraven posodili še kozarce?

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kozarci na poroki
30.3.2010 21:17:17   
živa
Veliko user posted image . So imeli akcijo plačaj dve steklenici, vzemi tri, in ker sva midva huda oboževalca Desireeja, sva po mojem vzela blizu 30 steklenic user posted image .

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kozarci na poroki
31.3.2010 8:08:34   
vesna_b
v novem mestu kozarce posoja still comerce, pa še drago ni. midva jih bova tam vzela za rdeče vino, za pred cerkev, sam ok, nama jih bo zrihtala kolegica.

imajo kozarce, pladnje, krožnike....

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kozarci na poroki
31.3.2010 16:26:36   
momo1
user posted image vesna,
koliko kozarcev pa potrebuješ? Jaz sem našla eno poceni varianto, da bi jih kupila, jih pa kljub temu ne potrebujem potem (po poroki) 100 kom, pa če bi te zanimalo, bi si lahko delile? Kdaj imaš poroko? Jaz jo imam 28.8.2010.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kozarci na poroki
1.4.2010 7:52:36   
vesna_b
ojla
ja, jaz rabim 150 kozarcev, poročim se pa konec maja.
no, moja prijateljica dela tam, pa mi je kozarce že rezervirala, cena pa je, če se prav spomnim 0,21€ na kozarec al neki tazga... ker si predstavljaš, da imam potem doma 150 kozarcev? kaj naj z njimi... hudo

če ne bi mela že rezervirano, bi z veseljem delila kozarce, zdaj pa... bom še mojega vprašala, kaj meni... ker smo lani nabavljala kozarce za v vikend (sam sem jih popisla oz porisala), doma jih pa tud mava dost...
glej, ti javim...

čau

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kozarci na poroki
1.4.2010 14:05:58   
Soncnica Sandra ***
Nama so jih zrihtali družinski kolegi...izposoja iz gostinjske šole user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kozarci na poroki
14.4.2010 12:37:55   
momo1
user posted image Vesna, vidim, da si ravno gor-glede kozarcev me zanima, jaz bi jih dobila (za kupit) za 0,7-0,8 eur za komad za rdeče vino. Če te zanima, bi si lahko delili stroške in potem tudi kozarce. Sporoči...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kozarci na poroki
14.4.2010 12:52:23   
vesna_b
momo - ti javim zvečer oz jutri, ok?

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kozarci na poroki
20.4.2010 7:58:40   
vesna_b
ojla
javljam z veliiiiko zamudo - sory
ampak... po tehtnem premisleku sva se odločila, da ne bova kupovala kozarcev, tako da momo... žal ne bom delila kozarcev s tabo.

sva v jeseni nabavla za v vikend kozarce, za doma jih pa mava, kolikor jih rabiva. ker mava manjše stanovanje, v jeseni gremo pa v gradnjo... in jih nimava kam dat...

sicer pa - ena ideja - ko smo se midva menila, da bova imela pogostitev v lastni režiji, sva se dogovarjala z restavracijo, kjer bomo imeli slavje, da bi nama posodili kozarce... probajta še tam vprašat...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kozarci na poroki
23.4.2010 21:19:13   
momo1
user posted image Vesna, glede kozarcev sva vprašala v restavraciji, pa to ni mogoče, sicer pa ok, sama mislim, da jih bom kupila...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kozarci na poroki
26.4.2010 9:34:44   
vesna_b
momo - v still comercu majo kozarce za rdeče vino za okol 0,8, za belo vino je pa ceneje...


(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?