|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprtost
18.5.2010 9:46:39   
deily
Pozdravljene

Vem, da je bilo že veliko pisano o tem, pa vseeno vas prosim za pomoč. Naša mala je stara slaba 2 meseca in že 4 tedne kaka na 3-5 dniuser posted image . Danes je že 5 dan in jo zvija ko user posted image . Drugače se dojive in poleg še dodajam Aptamil ( dnevno 2x90 ml). Kaj priporočat naj naredimuser posted image

Za pomoč bi vam bila zelo hvaležna, saj me že srce boli, ko jo gledam kako trpi.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 18.5.2010 11:38:10 >


_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ NAREDITI
18.5.2010 10:12:16   
Najaa
Mogoče malo tekočine, pa trebušček ji masiraj. Če bo res hudo pa ji daj sladkano vodo ali kamilice. To je moji ponavadi pomagalo.

(odgovor članu deily)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ NAREDITI
18.5.2010 10:16:32   
koala
Mogoče pa bi ji probala zamenjat adaptirano mleko, ko sem jaz nehala dojit in sem mojemu ponudila Aptamil ga je ful zaprl.
Masaža trebuščak pa vsekakor ne more škoditi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ NAREDITI
18.5.2010 10:31:55   
Jessy
V lekarni se dobi grozdni sladkor, ki ga pripraviš v vodi. Tako je meni svetovala patronažna, ampak k sreči nismo nikoli rabili.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ NAREDITI
18.5.2010 10:37:21   
tt79
Naš 2 mesečnik vsak dan ob dojenju, cca 200ml aptamila spije še 100ml hippovega komarčka. Kaka vsaj 2x dnevno, pa ob skoraj vsakem previjanju ga pustm ene 10 minut nagega in mu masiram trbušček!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ NAREDITI
18.5.2010 21:23:38   
AnciM
Moj ima tudi čudna obdobja. Zadnji mesec je kakal na 3 dni, na koncu celo na 7 dni. Po 7 dneh sem ga namazalo po trebuščku in nekaj časa masirala. Delala kroge okoli popka in dvigovala nogice na trebušček (brez plenice). Se je fino sprdel. Po dveh urah se je pokakal in od takrat je vsaka plenica pokakana. user posted image

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?