|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   marčice
19.7.2005 13:02:40   
mucica1
Ojla marčice!:zajcek:

Ne duha ne sluha zadnje čase. Kje se skrivate, kako se počutite?

Meni je rahlo slabo, malo hodim lulat, drugače pa nobenega drugega znaka nosečnosti.:metulj:

Ko bi bilo tako do konca.

Lep dan in oglasite se kaj!

:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   marčice
19.7.2005 13:50:49   
lenika
Jaz nisem marčica, ker nisem še noseča, ampak je pa lepo videt, da ste se tudi pomladanke že oglasile.

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   marčice
19.7.2005 16:57:23   
mateja78
Hojla:miska:

Tudi pri meni je takšno počutje, upam da ni nič narobe če nimaš tistega posebnega občutka da pod srcem nosiš pikico:duda:. Na nosečnost me opozarjajo samo črtice na testu pa malo boleče prsi. Sem pa ugotovila da mi daljše vožnje ne odgovarjajo še posebno če sem sovoznik:zmeden:, pa kava mi ne gre več dol:(, pa še kakšna malenkost se najde.

Upam da tudi druge tako dobro prenašate9nebesa.

LP Mateja:nosecka:

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   marčice
19.7.2005 19:50:08   
Marina_
Zdravo marčice.
Ja mene so včeraj poklicali iz ginekologije in mi jutri odpade pregled:((Imam ga komaj 5.8 jaz pa že cela vznemirjena.No saj bosta ta dva tedna hitro minila(upam) in bom lahko videla mojo pikico.Počutje je kar vredu razen bolečih zizik.:love:me lepo razvaja:bravo::bravo::bravo:
No javite se kaj
lp frizerka

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   marčice
21.7.2005 20:20:45   
Fifa
:nosecka::nosecka::bravo::bravo::nosecka::nosecka: tudi meni so danes povedali, da bom :duda: dobila okoli 16,marec. Torej sem se mogla majčkeno pofočati pri vas, upam da nas bo velik!:bravo::bravo:

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   marčice
22.7.2005 13:59:02   
mucica1
Bravo Fifa!:bravo::bravo::bravo:

Meni pa so sedaj ugotovili 18.3.06 - si me zaenkrat za dva dni prehitela.:)

Sicer sem pa malo prebrskala še ostale teme na forumu in sem ugotovila, da so druge marčičeca zbežale na :morje:, nekaj pa jih po moje sploh še ne ve, da so srečke :nosecka:.

Lepo se imjete punce in uživajte maksimalno!

:muca:

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   marčice
22.7.2005 14:03:21   
mucica1
Aja, pa še to.....

Tudi moje počutje je zaenkrat še odlično. Nič mi ni slabo, sploh še nobenih znakov, razen ko vidim kaj lepega, se kar na mestu razjokam. :ups:

Me je bilo v kaki situaciji že kar malo sram. Amoak kaj češ, če so pa hormončki čisto podivjali ni se imajo fino :sloncek:. Upam, da se bo stanje čustvene labilnosti kaj končalo.

:zmeden2:

No, pa lep da še enkrat!

:muca:

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?