|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razvajanje v dvoje
2.6.2009 12:25:51   
livia
Razmišljam, da bi tamali dala prvič v varstvo čez noč in da bi si midva privoščila kako razvajanje.
V mislih sem imela kaj takega. Namestitev, večerja, sprehod, "spanje", zajtrk, masaža, savna, bazen, kosilo.
Iščem lokacijo na naši obali (Koper, Izola, Piran, Portorož ali okoljske vasice).

Pozna kdo kaj takega? Kaj priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razvajanje v dvoje
2.6.2009 12:53:38   
Kliki
To vse našteto imaš ponavadi po hotelih malo po netu pobrskaj pa boš zagotova našla.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razvajanje v dvoje
2.6.2009 12:57:46   
taška30
Midva greva naslednji vikend sem: http://www.soncna-hisa.si/

Je pa res, da ni Primorje, nudijo pa točno to, kar ti želiš.

So pa cene ubitačne. Midva sva eno nočitev dobila za darilo.user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razvajanje v dvoje
2.6.2009 13:17:47   
Tanik
turistično naselje, ni na morju, ampak to večkrat slišim omenjeno-nebesa.nisem pa še bila.


http://www.nebesa.si/

< Sporočilo je popravil Tanik -- 2.6.2009 13:18:59 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razvajanje v dvoje
2.6.2009 13:27:04   
Felicita
na morju ne morš sfalit z life-class hoteli (to je veriga ob obali): http://www.lifeclass.net/

drugač pa jest priporočam terme olimia... sva si z mojim privoščla lani tam razvajanje, je blo super user posted image pa zdej majo še nov welness (orhidelia), tko da se pomoje splača it pogledat.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razvajanje v dvoje
2.6.2009 13:30:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Razmišljam, da bi tamali dala prvič v varstvo čez noč in da bi si midva privoščila kako razvajanje.
V mislih sem imela kaj takega. Namestitev, večerja, sprehod, "spanje", zajtrk, masaža, savna, bazen, kosilo.
Iščem lokacijo na naši obali (Koper, Izola, Piran, Portorož ali okoljske vasice).

Pozna kdo kaj takega? Kaj priporočate?


Predvsem "spanje" mi je padlo v oči.user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razvajanje v dvoje
2.6.2009 19:52:18   
loredana
Ful huda tema za forum spolnost.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razvajanje v dvoje
4.6.2009 8:15:40   
livia
Ma to je vse tako drago. Kaj ni nič cenejšega? V kakih routah na obali?

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razvajanje v dvoje
4.6.2009 10:25:58   
komarka

IZVIRNO SPOROČILO: loredana

Ful huda tema za forum spolnost.


Mogoče se bo pa razvilo v dabto o tem kako kvaliteno "spat"user posted image user posted image

(odgovor članu loredana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razvajanje v dvoje
4.6.2009 16:00:11   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

na morju ne morš sfalit z life-class hoteli (to je veriga ob obali): http://www.lifeclass.net/

drugač pa jest priporočam terme olimia... sva si z mojim privoščla lani tam razvajanje, je blo super user posted image pa zdej majo še nov welness (orhidelia), tko da se pomoje splača it pogledat.



sva ravnokar iz razvajanja v Termah Olimieuser posted image user posted image user posted image
Noro, noro dobro..komaj funkcioniram,ker je blo tolk noro dobrouser posted image .
Nov wellnes Orhidelia je pa itak razred zaseuser posted image .

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razvajanje v dvoje
27.7.2017 11:37:27   
Iwaa
Sicer malenkost že stara tema, ampak vseeno če bi katero zanimalo razvajanje v dvoje. Midva z mojim sva bila v Laškem in sva bila zelo zadovoljna. Menim, da se bova še vrnila. https://www.thermana.si/paketi-ponudbe/razvajanje-v-dvoje
Okolica je zelo lepa in tudi primerna za kakšen izlet, sprehod... pa tudi ne smem pozabit omenit okoliških domačih in kmetij kjer nudijo različne pokušine in tudi možnost nakupa izdelkov, ki jih imajo.

< Sporočilo je popravil Iwaa -- 27.7.2017 11:38:28 >

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razvajanje v dvoje
25.10.2018 14:58:06   
pikapokica78
A je že kdo koristil kakšen bon za razvajanje za dva preko te spletne strani- https://www.mojedarilo.com/ca/1/Razvajanje-Wellness Gre tukaj za nabor samih storitev ali so tudi cene kaj nižje?

(odgovor članu Iwaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razvajanje v dvoje
6.11.2018 11:48:13   
MCkovac
Če prav vidim, gre samo za nabor storitev.

(odgovor članu pikapokica78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?