|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šestletnica
22.7.2010 11:16:41   
Lolek in Bolek
Punce,
ne vem ali je tema na napačni rubriki, vendar vseeno. Sosedova punčka ima šest let. Ful se mi zdi čudno, ker ves čas moči krilca - se polula. Opažam, da je to tudi ponoči, saj vsak drugi dan obešajo posteljnino. Kaj bi vi mamici kaj rekle, jo vprašale, kaj je narobe?
Zanima me, ali je to pri šestih letih še običajno in zakaj to dogaja otrokom? Če se!
P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šestletnica
22.7.2010 11:22:35   
benika
En dober nasvet...brigaj se zase.

Mislim, res ne razumem, zakaj imate takšno veselje se vtaknit v stvari, ki se vas ne tičejo.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šestletnica
22.7.2010 11:24:50   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: benika

En dober nasvet...brigaj se zase.

Mislim, res ne razumem, zakaj imate takšno veselje se vtaknit v stvari, ki se vas ne tičejo.



Se popolnoma strinjam.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šestletnica
22.7.2010 11:26:45   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: benika

En dober nasvet...brigaj se zase.

Mislim, res ne razumem, zakaj imate takšno veselje se vtaknit v stvari, ki se vas ne tičejo.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šestletnica
22.7.2010 12:19:34   
Lolek in Bolek
Pa dobro, sej zato sem pa Vas vprašala, za nasvetuser posted image .
To je opaziti že eno leto in sem vse leto se delala kot da me ne briga.  Se bom tudi v naprej, z vašo pomočjouser posted image .
Me pa vseeno zanima zakaj se to dogaja oz. kaj je razlog. Je to znano ali je več vzrokov možnih?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šestletnica
22.7.2010 12:26:56   
Tejči
Odvisno v kakšnem odnosu ste s sosedi. Jaz svojih ne bi šla spraševat, ker smo si rečemo le dober dan in je to vse. Po drugi strani pa mislim, če bi se tudi vi kaj več pogovarjali, bi vam soseda že povedala za lulanje in vas tudi vprašala za nasvet.
Vzrokov pa je lahko seveda več: ali ima majhen mehur, ali je kriva lenoba (nima časa it lulat, ker se toliko zaigra), itd. Ampak za vse to, ji ti ne moreš svetovat, za to je pediater.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šestletnica
22.7.2010 14:33:54   
pelin
Tudi jaz sem mnenja, da če bi ti želela povedati , bi ti že...

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šestletnica
23.7.2010 12:22:27   
moja malenkost
Moj sin je star 5,5 let in ja, še vedno se ponoči polula, včasih mu uide tudi čez dan. Za ponoči ima tabletko, ki mu pomaga ostati suh. Tudi sama sem imela te probleme do svojega 11.leta. Problem je v tem, da se mu hormon za uravnavanje urina še ni dovolj razvil in to je to. Slej ko prej bo tudi on suh ponoči brez pomoči tabletke (do poroke se vse zrihta user posted image ). 
Tako, da po moje je to vzrok tudi pri vaših sosedih.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šestletnica
23.7.2010 14:34:35   
slovenka
Karkoli že je razlog, če ti izveš za kaj gre, kako bi lahko pomagala? Verjetno nič, kajne? Torej zakaj bi bilo potrebno, da izveš? In še eno vpr - če bi tvoja 6-letnica to počela, bi razložila sosedi, zakaj gre?

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šestletnica
24.7.2010 23:06:50   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: benika

En dober nasvet...brigaj se zase.

Mislim, res ne razumem, zakaj imate takšno veselje se vtaknit v stvari, ki se vas ne tičejo.



Se popolnoma strinjam.


Enako.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?