|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otr dodatek-odločba in vrtec?
27.8.2010 10:43:57   
Oceania
Nekaj mi ni jasno. Hočem sporočit  na CSD, da gresta otroka v vrtec. In mi pove, da moram dat novo vlogo za OD, čeprav imam odločbo do februarja.  A to pomeni, da bomo vsako leto potem oddajali vlogo avgusta? Ker gre kar za preskok enega obdobja, ki se bo tudi finančno poznal. Saj sem ji rekla, da hočem izplolniti svojo dolžnost in jih obvestim, potem pa tako. Kje mam pa čas še s temi vlogami se ukvarjat...

Mislim, prav brezveze se mi zdi, najraje bi jim zamolčala, pa naj sami trgajo potem, po uradni dolžnosti seveda.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otr dodatek-odločba in vrtec?
27.8.2010 11:00:59   
poli*
Seveda moraš oddati novo vlogo. Tako je. V bistvu jo moraš oddati za vsak dr.ek, če je nova situacija taka, da boš ti na slabšem (torej boš dobila manjši OD, kakor do sedaj).

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otr dodatek-odločba in vrtec?
27.8.2010 11:30:54   
malilump
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Seveda moraš oddati novo vlogo. Tako je. V bistvu jo moraš oddati za vsak dr.ek, če je nova situacija taka, da boš ti na slabšem (torej boš dobila manjši OD, kakor do sedaj).


Tako je. Jaz sem letos že 3x oddala obe vlogi (vrtec in OD).

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otr dodatek-odločba in vrtec?
27.8.2010 11:43:55   
Oceania
Hvala obema za tolažbo. Po moji razlagi je med tem, da sporočiš spremembo in novo vlogo velika razlika.
Torej bomo od zdaj naprej vlagali vloge avgusta?

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otr dodatek-odločba in vrtec?
27.8.2010 11:49:36   
zmajaz
Jaz sem pa ravno klicala na CSD - tudi zato, ker mi gresta sept. v vrtec oba otroka - pa mi je rekla, da ni treba nove vloge, ker dohodke itak imajo tam in bi itak oddajala iste podatke, zato je dovolj izjava, pa še to je potem rekla, da mi ni treba pisati, da bo kar zabeležila, da sem po telefonu sporočila, in bo izdala novo odločbo s 1.9., naslednje leto pa oddam novo vlogo potem šele avgusta. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otr dodatek-odločba in vrtec?
27.8.2010 11:51:35   
zmajaz
Aha - je pa razlika med tabo in mano v tem, da si ti oddajala vlogo februarja, ko se oddajo še dohodki za predpreteklo leto, jaz pa aprila, ko se oddajajo že za preteklo leto, zato moraš ti zdaj dati celo novo vlogo z novimi podatki o dohodki za preteklo leto, ker teh še nimajo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otr dodatek-odločba in vrtec?
27.8.2010 23:35:16   
dejzi
Jaz sem oddala vlogo julija, pa mi je samo rekla, da jo naj konec avgusta pokličem in sporočim, če bo šla naša v vrtec. Danes sem jo poklicala in to je to. Brez ponovne vloge.

_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?