|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tvorbe v dojki
16.9.2010 13:06:41   
s.
Zanima me, če katera RR-ovka imela kake tvorbe v dojki, ki so jih punktirali in posledično celo odstranjevali?
Prosim, če delite izkušnje z mano, lahko tudi na ZS.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tvorbe v dojki
16.9.2010 13:10:03   
Felicita
jest sem to že večkrat pisala kako je bilo, odkrila sem jih pri 18ih, pri 21ih so mi jih odstranili,... bom poiskala temo, kjer sem podrobno opisala to.

evo: http://www.ringaraja.net/forum/m_4362554/mpage_1/key_/tm.htm#4362554


< Sporočilo je popravil Felicita -- 16.9.2010 13:13:03 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tvorbe v dojki
16.9.2010 13:30:06   
s.
Felicita, hvala.

Sama zdaj čakam na izvide, da vidim, če bom morala na pukcijo in potem še na izrez tega vozliča.

A si torej bila na pukciji? A je boleče to?
Danes po UZ sem tako prestrašena, da mam trde noge od šoka, ko mi je na UZ povedala, da se je stvar v 9 mesecih razrastla. In je povedala, da se bo zdaj zdravnik odločil ali sledi punkcija ipd.

A punktirajo samo na OI Lj ali kar v Ambulantah za dojke v lokalnih bolnišnicah?
Na katerih presejalnih testih pa si vse bila?

Vem, da me preveč zanima trenutno, ko mi zdravnik še ni potrdil kako naprej, ampak sem šokiana in v strahu...





(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tvorbe v dojki
16.9.2010 16:40:52   
Freya88
Jaz osebno tega nisem imela, je pa imela mama... lahko pa ti povem da je punkcija boleca... pac toliko, ko zbodejo z iglo.

Ne bodi prevec prestrasena... razmisljaj pozitivno.
Veliko srece!:)

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tvorbe v dojki
17.9.2010 6:13:45   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Jaz osebno tega nisem imela, je pa imela mama... lahko pa ti povem da je punkcija boleca... pac toliko, ko zbodejo z iglo.

Ne bodi prevec prestrasena... razmisljaj pozitivno.
Veliko srece!:)


Hvala za vzpodbude...

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tvorbe v dojki
17.9.2010 13:00:22   
Felicita
ja res, ni neke panike, mene je bolj bolelo po sami punkciji, ko se koža pač mal razteguje in to. tut hitro je opravljeno, pol minute pa si fertik. mene so od začetka punktirali na OI, kasneje pa v ambulanti za bolezni dojk na Metelkovi - mislm da je dost odvisno od tega, kam te zdravnik napoti. sem bla pa na OI na splošno hitrejš na vrsti kot v ambulanti.

jest na presejalnih testih nisem bla - razen pač na UZ in punkcijah - na UZ so spremljali rast, na punkcijah pa 'sestavo'. po odstranitvi sem dobila še negativen patološki izvid iz bolnice. sicer pa zdej pač samopregledovanje in ob kakršnikoli spremembi UZ, za kej drugega (mamografijo,...) sem pa še - premlada.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tvorbe v dojki
17.9.2010 14:10:29   
s.
Sej sem tud jaz premlada za MMG. NIti se ne dam stiskat na tej mašini, grem raje na magnetno resonanco, četud bi si mogla sama plačat. Upam, da ne bo kdaj potrebno.
Strah pa me je ko user posted image .

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tvorbe v dojki
21.9.2010 18:32:53   
mišk
Meni so pri 21 letih odstranili benigni tumor, sem že pozabila kak se uradno reče. Prej sem bila na punkciji, pa so mi rekli, da oni priporočajo, da ga dam ven, kajti šele ko je enkrat celotno tkivo pod mikroskopom, lahko ovržejo sum na kej nevarnega.
In sem ga dala. Nobenih posebnosti ni bilo in tudi brazgotinica se skoraj ne vidi več.
So mi pa odkrili, da imam še nekaj teh zatrdlin, tak da vsake pol leta hodim na UZ, da mi spremljajo. Sicer zdej že dve leti in pol nisem bila, ker sem vmes zanosila, sedaj pa še dojim-

Mi je pa zdravnica rekla, da imam že samo po sebi zelo čvrsto strukturo dojk, zato je zelo težko biti pozoren na vse.

Aja, punkcija me ni skor nič bolela. Po operaciji pa sem dvakrat prespala v bolnici. Operiral me je kirurg - plastik. Dojka ni na videz popolnoma nič spremenjena, čeprav je bil fibroadenom velik 2,5 * 3 cm.

Te še kej zanima?user posted image

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?