|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri avtosedež izbrati za triletnika?
22.10.2010 10:12:34   
pajkica
Za skorajšnjega triletnika bomo morali kupiti nov avtosedež, ker bo njegov mlajši bratec prevzel njegovega Tobija.

Velik je 90 cm in težak 12 kg, tako da se ne moremo odločiti ali vzamemo avtosedež 9-36 kg ali 15-36 kg. Sedeža ne potrebujemo še sedaj, mali ima 5 mesecev in mislim, da bo v lupinici kar tja do enega leta, saj je ravno tako pravi maneken kot njegov starejši bratec user posted image  Razmišljam pa že sedaj o sedežu, da potem lahko čakam kakšno akcijo.

Torej kakšen sedež vzeti? Kateri so boljši? Najbrž je najbolj pravilno, da vzamemo 9-36 kg, ker 15 kg najbrž še dolgo ne bomo dosegli. Ste dale v sedež 15-36 kg tudi lažje od 15 kg?

Hvala za vašo pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri avtosedež izbrati za triletnika?
22.10.2010 10:21:12   
2.2.
mi smo tudi tik pred nakupom in tudi nevem katera izbrat nekak dse nagibamo k reccarotu ali cybes-ne vem če se glih tako napišeuser posted image user posted image ....
ali mogače katera iz izkušenj drugega priporoča.
do zdaj smo imeli lupinico od romerja-super se je odnesla in avtosedež 9-18kd tudi od romerja-tudi v redu.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri avtosedež izbrati za triletnika?
22.10.2010 10:29:00   
piko12
Naš ima sicer glih 15kg in bo šel do konca leta enkrat v večji stol, ker bo tamala dobila njegovega. Mi imamo skoz romerje in tudi 15-36 kg je romer. Gledala sem sicer še cybex, ki ima zelo podobne teste, ampak ogled v živo je pretehtal k romerju. Sem pa iz Nemčije naročila 2 z izofiksom, prišla sta v štirih dneh, za 320 eur. Če pa je tvoj bolj droben, pa najboljše da ga posedeš noter in boš videla. Meni se zdi, da se že moj zgubi v tem.user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri avtosedež izbrati za triletnika?
22.10.2010 12:46:46   
Lunka
Pri nas smo ravno prejšnji teden dali tamalo v tobija, katerega je prej imela tavečja sestrica. Njej sem kupila pa romerja 9-36 evolva 123. Stara je tudi 3 leta tako kot tvoj in ima 13 kg.
Z sedežem sem zelo zadovoljna, tamala pa tudi.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri avtosedež izbrati za triletnika?
22.10.2010 21:41:49   
kajajaka
Če vam je kaj v pomoč, jutri ima BC v spletni akciji Römerja KID PLUS 15-36kg znižanega za 30% (na okoli 180€ polne cene)...
Mi se še odločamo ali bi ga kupili, ker imamo enak problem - naša 2,5 letnica ima 10 kg in dobrih 90cm, Maxi cosi priorija bo kamlu prerasla - v višino, za tega 15kg, pa še 3 leta ne bo user posted image

(odgovor članu Lunka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri avtosedež izbrati za triletnika?
23.10.2010 7:12:45   
2.2.
ja jaz sem pravkar gledala tega romerja samo je samo v zeleni barvi....ma nevem kaj se čem odločit...mogoče bojo imeli kakšne stare modele zddaj po novem letu????
kaj se to prek spleta naroči?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri avtosedež izbrati za triletnika?
23.10.2010 9:20:08   
sazi
Sinko je sicer precej suh, ni pa pretirano majhen.
V Tobiju/Priori XP-ju je bil do skoraj 4ih let, ko je imel cca 100 cm in 14 kg. Malo mu je gledala glava čez rob, ampak ne tako, da bi to predstavljalo kakšno nevarnost. Potem je njegova sedeža prevzela hči, on pa je dobil 2 Cybexa, ki ju uporabljamo že eno leto in smo zadovoljni - cena je bila takrat pa ultra ugodna.

Mislim, da je 3 leta ali manj star otrok še "premajhen" - mislim premlad za tavelike sedeže, ki se pripenjajo samo 3-točkovno. Zato pa so ponavadi sedeži 15-36 deklarirani tudi od 4 leta dalje. 

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
24.10.2010 9:01:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri avtosedež izbrati za triletnika?
26.10.2010 20:37:54   
kpklapa
mi pa imamo 2x britax evolvo 123 in smo zelo zadovoljni

_____________________________

http://www.mojalbum.com/123klavdija

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri avtosedež izbrati za triletnika?
26.10.2010 21:34:08   
bisquitas
Mi imamo za našo 3,5 letnico že več kot pol leta Romerjevega 15-36 kg Kid plus z 3 točkovnim pripetjem.
Je super saj ima super ojačitve za glavo in tudi ko otrok raste ima dobro oporo ob boku in ramenih.
Naši je super in se sedaj res super v njem vozi. Za čiščenje je fin, ker se enostavno sname in opere.
Skratka pohvale. Kupili enega v BC drugega pa naročilo preko interneta iz Nemčije. Oba super !
cena tam okoli 150 eur oba!

(odgovor članu kpklapa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




čaj
Lelly28 RR

kakšen čaj najrajši skuhate svojim otrokom ?

sadni (44%)

zeliščni (22%)

mešano (33%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!