|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   turi
23.3.2011 8:46:43   
sakuL
zdravo.

Prosila bi za pomoč in sicer.
Spodaj na bikini predelu imam že nekaj časa 2 bolj mala tura, pa vseeno zelo moteča. posebej po britju, vedno obvijem to zadevo user posted image .... pa se spominjam še časov k si lahko kupil eno taka črno mažo, k je zlo pomagala za te stvari ( je potegnilo ven celoten tur...)
Kje se to še dobi, oz. kako se reče tej kremi/maži...?
Ali obstaja še kaj podobnega, ali pa kakšen recept domače lekarne?

Hvala.



_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: turi
23.3.2011 8:56:35   
SMT3
Vem kaj misliš,ker se men tudi včasih tam naredijouser posted image Men res pomaga smrekovo mazilo.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: turi
23.3.2011 9:01:49   
cebela2
IHTINOL . .  to je zakon mazilo

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: turi
23.3.2011 9:02:18   
sakuL
se to kupi v lekarni?
hvala vamauser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: turi
23.3.2011 9:06:28   
Precious
V lekarni kupiš ihtiol

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: turi
23.3.2011 10:10:02   
SMT3
Smrekovo mazilo jaz kupim na trgu ampak pomoje ima to Oblak iz Nakla.
Tur mi izgine v 2-3- dneh ,brez tega sem jih imela po 3 tedneuser posted image

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: turi
23.3.2011 13:33:21   
Nika v službi
Ja, gre za ihtiol. Smrekovega mazila pa ne poznam, je pa fajn vedeti, da je še eno učinkovito zdravilo.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: turi
24.3.2011 8:07:13   
sakuL
o super.

SMT3-ali je ta oblak na domu, ali ima kakšno trgovino? koliko pa stane smerkovo mazilo, ali pa ta ihtil?

hvala vam.user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: turi
29.3.2011 21:23:00   
jar
mazilo, ki vsebuje ihtamol se imenuje GIRODAL, vsaj v gorenjskih lekarnah je tako.
meni pomaga, če se mi (ne vem zakaj) zamašijo eni kanali slinavke ob čeljusti. za čez noč na debelo namažem, čez položim na debelo gazo in prelepim z unim belim obližem. običajno še enkrat ponovim.

http://www.gorenjske-lekarne.si/si/galenski-izdelki/galenski-izdelki_2/izdelek/946

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: turi
30.3.2011 15:09:33   
sakuL
super user posted image .

hvala.


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?