|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V pričakovanju smo
20.6.2011 13:43:15   
mik_miska
Pozdravljene!

Sama kar nisem mogla verjet svojim očem. Ko sem se sprostila in pozabila na vse se je le zgodilo. V soboto namreč sem na svoj mensstrualni koledarček ugledala da bi mogla dobit menstruacijo. in glej ga vrag ni je bilo. Vedno točen pride. Bila sem sama doma.Zato sem po dm- ovi trgvini na policah iskala test da preverim če se bomo širili. Kupila set_ test Clear Blue in morala počakati do naslednjega jutra da s prvim urinom preverim kaj se v mojim telesom dogaja. Pokoncu sem bila že ob 4 zjutraj takoj na wc in čakat ti dve minuti sta se tako vlekli. Pogledal je mož. Pa pravi da je pllusek. kaj nisem mogla verjet, gledala sem in gledala sem če je res mogoče da v meni raste dete. Zato sem možu naročila naj kupi še en test in popoldan ko sva preverila se je na okencu pojavil plus. Mene pa sedaj zanima kako so ti testi prepričljivi?
Res da velik na stranišče hodim. menstra mi zamuja, občutljive prsi imam.
Kdaj naj obiščem svojo ginekologinjo?
Prosim za nasvet

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 20.6.2011 21:20:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V PRIČAKOVANJU SMO
20.6.2011 13:49:07   
hani bani
mik miska....sva samo en teden narazen. tudi midva sva končno zagledala +. in naj ti povem sem bila tako presrečna ker nama je po skoraj 2 letih končno ratalo da sem že v pon. poklicala mojo g in me je kar za 27.6 naročila na prvi pregled. in tudi sama mi je rekla da če je clear blue pozitiven potem je to to.tako da ti kar pokliči ker ti bo kar datum dala...ne čakat predolgo. :) aja srečna zate in zame :)

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V PRIČAKOVANJU SMO
20.6.2011 14:11:09   
mik_miska
No tako!
Poslušala sem tvoj nasvet in takoj poklicala svojo ginekologinjo. Pravi enako kot tvoja, da če je clear blue pozotovne potem sem zagotovo v veselempričakovanju. Me je pa za 19.07 naročila. A tebi so se že začele slabosti in ostale stvari...

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V PRIČAKOVANJU SMO
20.6.2011 14:22:46   
twiggi
obema želim iskrene čestitke in čim manj nosečniških slabosti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
20.6.2011 16:08:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu twiggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V pričakovanju smo
20.6.2011 21:20:58   
Flavia_
Iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V pričakovanju smo
21.6.2011 6:13:16   
hani bani
ojla
glede na to da naj bi zdaj v 5 tednu že bile jih še ni slabosti....ampak zaspana sem pa tolk da cele dneve po službi prespim. Drugač me pa samo prsa bolijo ..bradavice srbije in vse hlače mal tiščijo user posted image

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V pričakovanju smo
21.6.2011 16:31:47   
mik_miska
Ma jas mam pa samo ful občutek da me skos trebuhh boli. Zdaj ne vem al vse to čutite. Tak neprijeten občutek. In ne da so slabosti ne dela mi slabo. Sam mal vroče mi je. Pa špika me vse.
Kaj menite o tem ve?

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V pričakovanju smo
22.6.2011 6:30:50   
hani bani
ojč! men je g. rekla da ta rahla bolečina in špikanje je normalno na začetku dokler se maternica ne postav...no mene ponavad zvečer začne to špikat pa tiščat k sm zmatrana čez dan pa odmislim use skupi. :)

(odgovor članu mik_miska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?