|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koroške študentke nosečke
3.7.2011 22:43:45   
Manja87
Ojla! :) Sem malo gledala po forumu, pa mislim da te teme ni še nikjer odprte...sama sem namreč študentka in prihajam iz Koroške...sem videla, da nas je na forumu kar nekaj, pa se mi je zdelo fajn, da se mogoče takole zberemo še pod eno skupno temo :) Sama sem že skoraj pri koncu študija, sem že absolventka, čaka me pa še diploma...
Je še kje kakšna Korošica? :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koroške študentke nosečke
4.7.2011 14:00:42   
ANDMIL
Hojla!

Tudi jaz sem nosečka, študentka in Korošica... Imam še en letnik za narediti, samo bom zdaj malo pavzirala... Upam, da se najdemo - čim več Korošic...

Lep pozdrav!



(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koroške študentke nosečke
4.7.2011 16:04:48   
lily7a
Živjo punce !
Tudi jaz sem user posted image  študentka in prihajam iz Koroške! Oktobra bom zadnje leto, pa bom tudi vrjetno pavzirala, no bomo vidli, mogoče pa mi uspe kakšen izpit :)
Kaj študirata in kje?
Kdaj pa imata rok?
Čawčaw, upam da nas bo čim več :)user posted image

_____________________________

Pričakujemo te!

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koroške študentke nosečke
4.7.2011 22:50:52   
Manja87
Uuu, super, sem že mislila, da ne bo nobene, pa smo se le našle...upam, da se še kakšna Korošica pridruži:)
Js študiram družboslovno informatiko na FDV-ju v Ljubljani, pa vedve? Iz katerega dela Koroške pa sta?
Drugače pa imam PDP 29.11., tak da počasi "delamo" peti mesec...;)

(odgovor članu lily7a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koroške študentke nosečke
5.7.2011 15:45:41   
lily7a
Hej!
Js študiram ekonomijo in sicer v celju končujem 2. letnik.
Sem iz mislinje. Torej ti živiš v Lj? Iz kje pa si ti? PDP imam 19.1 tako da si že kar pred mano :)
LP :)

_____________________________

Pričakujemo te!

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koroške študentke nosečke
5.7.2011 19:53:32   
ANDMIL
Hojla!

Moja malenkost pa študira zdravstveno nego na Visoki šoli za zdravstvene vede...

Imam pa rok 25.08, tako, da že korakamo proti koncu... user posted image

(odgovor članu lily7a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koroške študentke nosečke
5.7.2011 21:20:18   
Manja87
lily7a, živim v Radljah, v Ljubljani sem samo študirala, zdaj sem pa že tak pri koncu...

ANMDIL, ti si pa že skoraj čisto pri koncu:) Kaj pa bosta imeli - že vesta za spol? Pri nas bo menda punčka :)))


(odgovor članu ANDMIL)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koroške študentke nosečke
6.7.2011 12:06:27   
moni23
Pozdravljene!

Še js:) Sm tudi študentka, do konca imam še en izpit in diplomo:) Rok imam 26.11....tak da smo pravkar na polovici! Sem pa iz Mislinje...
Vsem želim lepo nosečnost!
Lep pozdrav iz Trogirja!
user posted image

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koroške študentke nosečke
7.7.2011 0:08:57   
Manja87
moni23, pozdravljena :) Me veseli, da nas bo počasi vedno več...Trogirja? Torej si na dopustu? Oo, ti kar malo zavidam, bi takoj zamenjala...js bom mogla pa še par dni počakat, potem pa gremo tudi mi čofotat in se namakat :) Uživaj in čimveč morskih užitkov ti želim! Mimogrede, kaj pa študiraš? Po PDP-ju sva pa zelo blizu, js mam rok 3 dni za tabo... ;)

Tukaj sem naredila tudi naš seznam, tam, kjer nisem kaj vedela, sem pustila prazno, tak da mi lahko te info še sporočite :)

KOROŠKE ŠTUDENTKE NOSEČKE


  • Manja87 - Radlje - Družboslovna informatika; FDV/Lj - 29. 11. 2011 - 1.nosečnost/user posted image
  • ANDMIL - _ - Zdravstvena nega; Visoka šola za ZV - 25. 8. 2011 - _/_
  • lily7a - Mislinja - Ekonomija/Celje - 19. 1. 2012 - _/_
  • moni23 - Mislinja - _ - 26. 11. 2011 - _/_

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koroške študentke nosečke
7.7.2011 8:50:40   
moni23
Jap, sm na dopustu....tak da mal uživamo:) si je po izpitih treba mal privoščit:):) No študiram pa pedagogiko na filozofski fakulteti v ljubljani! Pričakujemo pa fantka:):)

Lepo sončen pozdrav!

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koroške študentke nosečke
7.7.2011 8:52:01   
moni23
Aja, pa prva nosečnost:)

Manja 87....a boš v sg rodila.....pol se mogoče tam srečamo:):) a letnica si 87, pol sva enako:)

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koroške študentke nosečke
7.7.2011 10:00:17   
Manja87
Ja seveda, po izpitih najbolj zapaše malo oddiha :) Mogoče se pa res srečava kje v porodnišnici, sicer še ne vem a bom rodila v sg ali v celju - sestra je namreč že 2x rodila v celju in je bila zelo zadovoljna, tak da še ne vem kak se bomo odločli :) Drugače sem pa letnik 87 ja, januarja sem dopolnila 24 :)

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koroške študentke nosečke
7.7.2011 10:04:52   
Manja87
KOROŠKE ŠTUDENTKE NOSEČKE


  • Manja87 - Radlje - Družboslovna informatika; FDV/Lj - 29. 11. 2011 - 1.nosečnost/user posted image
  • ANDMIL - _ - Zdravstvena nega; Visoka šola za ZV - 25. 8. 2011 - _/_
  • lily7a - Mislinja - Ekonomija/Celje - 19. 1. 2012 - _/_
  • moni23 - Mislinja - Pedagogika; Filozofska fakulteta/Lj - 26. 11. 2011 - 1.nosečnost/user posted image


Evo, malo dopolnjen seznam! :)

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koroške študentke nosečke
7.7.2011 10:18:22   
Manja87
Korošice, kako ste kaj? Verjetno v teh sončnih dneh poležavate na ležalniku na domačem vrtu ali pa ste že skočle na dopust (ane moni23) hehe :) No, js bom mogla še malo počakati, potem grem pa tudi čofotat in se predajat sončnim žarkom :) Te dni sem od prijateljice dobila knjigo Janeza Kebra Najlepša imena in sedaj brskam po teh imenih kot nora...še prejšnji teden sem bila tak čist u izi, češ, saj mamo še dosti časa se za zmenit okrog imena (ker imava, mimogrede, s partnerjem čist drugačne želje), zdaj pa me je napadla taka "mrzlica" hehehe :)

No, za fantka imava v najožjem krogu imeni Voranc in Val, ampak nama je gin na pregledu rekla da se tak lepo vidi, da bo punčka :)) Glede imena za babiko pa nikakor ne prideva skupaj user posted image ...Meni so všeč imena Nika, Anika in Iza, njemu pa taka Zea, Rea, Minea in Fiona...no, meni so pa ta njegova čist mimo, tako kot so njemu moja...
Imate mogoče kakšen nasvet, kaj naj naredim? Kako ste ve uskladile vaše in partnerjeve želje? Mi2 namreč prepričujeva drug drugega...:)

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koroške študentke nosečke
7.7.2011 12:25:21   
lily7a
Heej!
Jaz sem pa včeri mela nuhalno in so mi prestavli pdp na 13.1 in to je petek 13 :)
Pa menda bo user posted image , je rekel dr. Lužnik da se spol že super vidi, pa tud slikico sva dobila! Glede imen sma zbrala za punčko Lili, za fantka pa Niko ali Nik :)
Manja moj je reku da če bo fantek bo on izbral, če bo pa punčka pa naj jaz izberem, sam če bi predlago neko čudno ime se itak nikol nebi strinjala in bi sitnarla :) Tk da se bo že našlo eno skupno ime :) Men tud na začetku Nik ni blo ful všeč, zdej pa sm se že navadla in mi je prav fajn :) Zgleda sm najmlajša tu od vas :) Sem komi 20 stara...
Aja pa za seznamček, to je moja 1. nosečnost :)
Čaaau punce!

_____________________________

Pričakujemo te!

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koroške študentke nosečke
7.7.2011 22:45:55   
Manja87
Ooo, čestitke lily7a, pri nas se je menda tut tak fajn videlo že na nuhalni, pa potem na ultrazvoku, da bo punčka :)
Jaoo glede imena...groza :) Ne vem, mi2 nekak ne prideva skupaj...sva se že pred meseci zmenila, da se bova glede imena odločila skupaj, zdaj je pa tak halo nastal ven iz tega...vsak vztraja pri svojem :)
Ja, potem si pa res najmlajša med nami tukaj :) Sej prav, sem velik zagovornik tega, da je bolje, če si (prvič) starš, ko si razmeroma mlad (med 20. in 30.letom). :)

(odgovor članu lily7a)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koroške študentke nosečke
7.7.2011 22:49:29   
Manja87
KOROŠKE ŠTUDENTKE NOSEČKE


  • Manja87 - Radlje - Družboslovna informatika; FDV/Lj - 29. 11. 2011 - 1.nosečnost/user posted image
  • ANDMIL - _ - Zdravstvena nega; Visoka šola za ZV - 25. 8. 2011 - _/_
  • lily7a - Mislinja - Ekonomija/Celje - 13. 1. 2012 - 1.nosečnost/user posted image
  • moni23 - Mislinja - Pedagogika; Filozofska fakulteta/Lj - 26. 11. 2011 - 1.nosečnost/user posted image

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koroške študentke nosečke
11.7.2011 12:26:47   
lily7a
Pozdravljene punce!

Vam je kaj vroče? Js se večinoma kr bolj v hiši zadržujem ker je pa preveč vroče! :) Greste kaj na morje? Kaj pa vozičke že mate izbrane?
Čaaaw

_____________________________

Pričakujemo te!

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koroške študentke nosečke
11.7.2011 19:50:57   
Manja87
Ojla, Korošice! :) Meni je tak vroče, da komaj čakam da jo popiham na morje...še 10 dni pa bomo čofotali...drugače pa smo mi že v 2. polovici nosečnosti, naša princeska pa pridno raste :) Komaj že čakamo, da jo spoznamo...Drugače pa, lily7a, midva imava nekak v najožjem izboru voziček ABC Design 3 Tec in pa Peg Perego Skate Green Bubbles - sploh ta je meni noorooo všeč :)) Bomo videli, še mamo nekaj časa za odločitev...pa ve?

(odgovor članu lily7a)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koroške študentke nosečke
11.7.2011 20:02:34   
Sončica66
Pozdravček še iz moje strani.... sicer nisem več študentka, pred kratkim se diplomirala, po duši sem štajerka, preseljena na Koroško v Prevalje in sem tudi user posted image . Moj PDP je 13.2. in to je moja prva nosečnost.

Upam, da bom katero izmed vas tudi v živo spoznala kje na Koroškem... kakšna družba ne bi škodila.


Lep pozdrav vsem user posted image

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koroške študentke nosečke
12.7.2011 8:32:22   
moni23
Pozdravljene!

Js sm še vedno na morju, je nooorooo vroče:)

Manja87: Ravno včeraj sm šla pogledat voziček ABC Design, ker je nama tudi najbolj všeč....sma ga sprobala in je superrrr!:) Ampak, smao za jajčko te moram opozorit...je rekla trgovka da nimajo glih dobrih testov...amajo pa zato možnost da na ta voziček namestiš lupinico maxicosi....

Lepo bodite!

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koroške študentke nosečke
12.7.2011 9:01:02   
Manja87
Sončica66, pozdravljena! :) Me veseli, da si se nam pridružila...veselim(o) se čvekanja s teboj! Si še pa čisto na začetku nosečnosti :) Te bom kar dodala na naš seznam :)

moni23, a res, je vama tudi všeč? Jaz ga sicer še nisem šla sprobat, ga bom pa definitivno mogla it v kratkem...hvala za opozorilo :) sej če se lahko namesti maxicosi lupinica je tak vredu, sploh če je boljša od njihove jajčke:)
Drugače pa, še kar na morju? Uživačica! :) Kak ti je fajn, uživajta s partnerjem in čimveč morskih užitkov s trebuščkom...mi2 sva po PDP-ju čisto blizu, tak da verjetno mama približno enako velik buši, meni že pridno raste, se mi že malo pozna in se mi tak fajn zdi met to malo žogico pred sabo :))

Pozdravček vsem! :)

KOROŠKE ŠTUDENTKE NOSEČKE

  • Manja87 - Radlje - Družboslovna informatika; FDV/Lj - 29. 11. 2011 - 1.nosečnost/
  • ANDMIL - _ - Zdravstvena nega; Visoka šola za ZV - 25. 8. 2011 - _/_
  • lily7a - Mislinja - Ekonomija/Celje - 13. 1. 2012 - 1.nosečnost/
  • moni23 - Mislinja - Pedagogika; Filozofska fakulteta/Lj - 26. 11. 2011 - 1.nosečnost/
  • Sončica66 - Prevalje - _ - 13. 2. 2012 - 1.nosečnost/_

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koroške študentke nosečke
12.7.2011 11:44:55   
lily7a
Heej!
Dobrodošla Sončica66 :) V katerem tednu pa si?

Jaz sem že gledala Babybooma ko sm bla na morju in mi je pač kr ok za svojo ceno res velik ponuja! Iščem pa tak voziček da ima kolesa napihljiva in bolj velika (takšna kot baby-boom) ker so te primerne tudi za makedam.. Z tistimi manjšimi kolesci samo riješ po pesku in nikamor ne gre...  Bom šla pa še tud na par ogledov, sej mam še ful časa! Kje pa kej ostale stvari nakupujete, previjalne, zibelke itd.. al si bote sposodle? Js bom vrjetno šla v Avstrijo pogledat v Ikeo, pa menda za vozičke in otroške stvari je zelo poceni Toys v Avstriji... js še nism bla, jih pa veliko menda gr kupuje...
Čaauu

_____________________________

Pričakujemo te!

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koroške študentke nosečke
12.7.2011 18:22:28   
Manja87
Čao bejbe! :)) lily7a, tudi mi2 sva gledala Baby Boom voziček in sicer serijo 3yCombo (olivna barva) in nama je bil zelo všeč, sploh meni, ker hooočem met voziček v taki leepi zeleni barvi :)) Možu je pa strašno všeč ABC Design (zlata barva), jaz pa navijam predvsem za Peg Peregota Skate (green bubbles), ker mi je ta odtenek zelene še lepši kot ona olivna :)) Smo že skoraj 80% da bomo mel tega...:) user posted image
Drugače pa, mi2 sva oz. bova velik stvari kupila v Baby Centru...Kupila sva že previjalno mizico Rimini Plus-Cam pa tudi Zibelko Niko, morava pa še nabavit gugalnik oz. ležalnik, stajico, kenguruja, pa še polno teh drobnarij...večino bova kar v Baby Centru, pa verjetno bomo šli še mal v Ikeo pogledat...:))
No, da vam sporočim še to, da sva se z možem končno odločila za ime...je on nekak hvalabogu popustil s temi norimi idejami o Rei in Zei user posted image in sva rekla, da bova mela Aniko :)))))) user posted image user posted image user posted image user posted image Če pa nas slučajno preseneti fantek, pa bo Voranc :)
Pa ve, že veste kak bo vašim sončkom ime?

(odgovor članu lily7a)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koroške študentke nosečke
13.7.2011 8:53:06   
Sončica66
Pozdravljene, jaz sem šele v10.tednu...  Ravno včeraj sem imela pregled in izvedela da sem okužena z toksoplazmozo (Igg - negativna, Igm - pozitivna 12,4 AU/ml) in sem čisto gotova... Sem hotla dobro nardit z uživanjem domače zelenjave, naredila sem pa eno veliko sranje. Danes grem na ponoven odvzem krvi, 5.8. ko grem na nuhalno pa izvem ponovne rezultate. G pravi, da lahko test zdaj pokaže tudi  negativno.... Kako želim si da bi bilo tako.... v nasprotnem primeru pa pravi da dobim napotnico in via LJ...

Ima morda katera kakšne izkušnje s tem?? user posted image


(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?