|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 7:31:56   
*hana*
Evo mene že na RR.
Jaz sem pa včeraj imela pregled in je upam vse v redu.
Malo me samo matra, zakaj me je dal še enkrat na odvzem krvi za toksoplazmo, če je izvid negativen. Rekel je samo, da je vse OK, samo bi rad še nekaj videl.Jaz si pa mislim, da je to poz. ali neg., očitno pa še kaj več vidi. Sem pa smotana, da ga nisem bolj zaslišala-zakaj?:zmeden2::zmeden2:
Aja, pa skoraj me je pobrala, ker mi je poslušal srček:duda: čez trebuh, pa ga sploh ni slišal. Tako da me je potem poslal na ultrazvok (drugače ga včeraj ne bi imela), tam pa se je potem videl utrip. A si predstavljate te dolge minute čakanja na ultrazvok, ker je v drugem prostoru.
A se je še kateri zgodilo, da se ni slišal srček?
Zdaj imam morfologijo 16.09.
Drugače je počutje OK, malo pa me tudi ponoči rahli krči grabijo pod desnim kolenom, če nogo stegnem.:(
Sem pa že zdaj takooooo lačna!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 7:45:23   
simonas
Jutro:)

Da te malo potolažim - tudi meni se zadnjič ni slišal srček čez trebuh, pa mi je zato naredila UZ, kjer se je videlo, da je s srčkom vse ok. Bila pa sem v 17. tednu. Mogoče je malo odvisno od tega kako leži ali pa od tega, koliko imamo zaščitene trebuščke z maščobnimi blazinicami:ups:.

Jaz se tudi kar dobro počutim. :duda: še sicer ne čutim, pa čeprav se mi zdi, da sem včeraj nekaj čutila, ker se mi je cel večer nekaj pretakalo po trebuhu, pa me ščipalo na eni pa na drugi strani, tako da predvidevam, da se je nekaj premikalo.

Jaz pa tako spim, da nič ne čutim, če me kaj boli. Bom zgleda malo not spravila za naprej, ko nam bo spanec prikrajšan.

Lep dan!

Simona

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 9:11:16   
renan
Pozdravljene Januačice!
Tukaj lije kot iz škafa. Me že pošteno nervira ta dež..
Zdaj vam tudi jaz prilagam sliko svojega 'trebuška'.
Grrrr kakšno vreme..:((

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 9:39:21   
štručka
Ojla!

Jest pa ne morem spat. Cele noči dremam in vstajam vsake 45minut. Zjutraj sem kot povožena in se obupno počutim.:zmeden:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 9:41:08   
Nannn
Hojla,

Tudi jest danes bolj zgodna :bravo: danes se mi zdi da bo en lep soncen dan saj se pri nas ze lepo jasni in kaze sonce :bravo:

Hana jest sem bila na prvem testu za tokso negativna in sem slisala da te da G se enkrat ali pa dvakrat na testiranje in da to ni nic takega...jest sem utrip mojega :duda: slisala ze na dveh pregledih ampak tok casa nazaj da sploh ne vem vec kako se slisi :( morfologijo imam 12.09. in takrat bom videla mojega soncka in poslusala utrip...mi pa kar brca sploh pa zjutraj ko se peljem v sluzbo in potem skoraj celo dopoldne 9nebesa

LP Nannn :kuza:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 9:41:51   
AlenkaIST
Dobro jutro!:sloncek:
Me je skrbelo, ker je bilo zatišje 2 dni, danes me je pa že zjutraj :duda: lepo pozdravljal:bravo::bravo:

Vreme imemo res krasno, ja. Kakšna bo potem šele jesen?:zmeden:

Komaj čakam na morfologijo v petek!:sloncek::sloncek::sloncek: Upam samo, da mi :duda: ne bo spet na koncu zaspal, saj imam zeeelooo zgodnjo uro.

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 10:28:53   
bevetko
Kako lepo vreme je danes, pravo sonce!! Končno zopet spominja malo na poletje.
Tudi jaz imam težave s spanjem, predvsem zjutraj, prej sem ponavadi potem ležala na trebuhu, zdaj pa mi ne paše več in pol se dve uri samo preobračam, pa nič ne pomaga.
Morfologijo imam 14.9. v 21. tednu, kdaj jo imate ve?
Našega sončka pa čutim tako nekako vsak drugi dan, ob večerih, čeprav se mi je zdelo, da sem ga včeraj čutila zjutraj, ko sem sedela in brala časopis, samo nisem prepričana. ne brca še tako močno. :)
Še veliko takšnih lepih sončnih dnevov!
:nosecka:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 10:41:09   
Leena
Bevetko sprašuješ za morfologijo - jaz sem jo imela včeraj. Je bilo prav fajn gledati in poslušati. Moj sonček mi je mahal, stiskoval in iztegoval pest.:bravo::bravo:
Vse skupaj je trajalo kar nekaj časa. Drugače ga čutim vsak dan, predvsem zvečer:metulj::metulj:

Lp

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 10:53:39   
AlenkaIST
Moja morfologija je v petek. Se pravi v 20. tednu.

Naslednji četrtek greva z mojim na dopust v Grčijo:sloncek: in ko pridem nazaj imam pa še redni pregled, ko bom morala dati spet kri pa vodo. Aja, pa tisti sladek 'baje nagnusen:(' koktail bom mogla pit.

Samo upam, da bo v petek vse ok...

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 11:08:31   
Nannn
Moja morfologija bo v 23 tednu in ze komaj cakam...

Alenka kaj je to k pravis da bos mogla pit?A to morajo vse na morfologiji al kako ?

LP Nannn :kuza:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 11:22:37   
pikica*
Danes ste pa pridne kar se tiče pisanja. Jaz pa pridno delam v službi, ko je možno pa se ukvarjam s pisanjem magistrske naloge. Vendar me čedalje bolj spravlja v obup.

Zdaj je faza, ko se vse ukvarjamo z morfologijo:) Jaz jo imam šele 12.septembra, ko bom v 22. tednu. Ampak čas itak tako hitro mineva, da me ne skrbi, da bi se mi do pregleda vleklo. Še posebej zato, ker greva z :love: naslednji četrtek na morje in se vrneva tik pred pregledom:) Komaj že čakam to uživancijo.

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 11:29:49   
mala važička
pozdravljene,

jaz imam morfologijo 6.9.. Tako da komaj čakam, drugač je pa zdaj prav luštno ko :duda: prav veselo vsak dan brca.

Kaj pa je drugač točno morfologija, a ti dela kakšne drugačne stvari kot ponavadi na UZ?

lp, Katja

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 11:31:38   
lev76
Moja morfologija je na sporedu drug teden v četrtek v 21 t.
Potem greva pa tut midva na morje in končno zaslužene počitnice:bravo::bravo:.
To bo pestro, po moje bova še čist pod vtisom in bo to glavna tema celga počitnikovanja.
JUHU!

Lp
vesela :nosecka:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 11:33:58   
simonas
Jaz pa imam morfologijo konec septembra v 23. tednu. Tudi jaz ne vem, kaj mi bodo delali - ali je to samo podaljsan uz ali kaj druga. Pa bom ze videla, ko bom tam.

Simona

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 11:56:05   
renan
Jaz imam morfologijo 9.9. in že komaj čakam. Takrat bom že praktično v 23. tednu. Upam, da ne bo prepozno, a moja gin je prej na dopustu.
Mislim, da ti na tem pregledu bolj natančno pregledajo otročka,ga izmerijo, in včasih spremenijo pdp...

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 13:07:44   
Nannn
renan ni panike morfologija se dela do pribl 24 tedna...

LP Nannn :kuza:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 13:41:51   
simonas
Vidim, da sem jaz med zadnjimi pri vsem. Verjetno zato, ker imam rok komaj konec meseca januarja... Pa nič zato. Lahko vsaj prej vaše izkušnje preberem:).

A ima katera zbadajoče bolečine v trebuhu? Ne vem če me zbada vsake toliko na eni pa na drugi strani, pa na sredini ko :duda: brca in se preteguje? Na zunaj še brcik nekako ne čutim. Sicer se mi zdi, da sem včeraj začutila neke premike v notranjosti (tak na nežno) a ne vem če je to to. V glavnem nič konkretnega. Fajn pa je vedet, da se vseeno nekaj dogaja...

Koliko bi naj bili zdaj naši :duda: veliki?

Simona

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 14:11:34   
štručka
Ojla!
Tudi jaz sem bolj med zadnjimi januarkami.

Tudi mene zbada v spodnjem delu trebuha in je popolnoma normalno. Se mi pa tudi dozdeva, da čutim prva dogajanja v trebuščku..od znotraj.

Jencki naj bi bili ob 20 tednu veliki okrog 16cm. Naši so kakšne 2cm krajši:bravo:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 14:34:39   
puri
*Hana* in Katja1, me imamo pa isti predvideni datum poroda 20.1. in rodile bomo v Lj, sem prebrala na seznamu. Meni sicer piše 21.1. ampak mi je kasneje PDP prišel 20.1.

Mogoče se pa še v porodnišnici srečamo:)-

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 14:37:52   
pikica*
simonas, tukaj imaš link na stran, kjer je napisana velikost :duda: po tednih. Vendar pazi, da od našega štetja odšteješ 2 tedna, ker so v tej razpredelnici tedni od oploditve in ne od ZM.

http://www.paternityangel.com/Preg_info_zone/Weight/Weight4.htm

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 14:44:16   
pikica*
Puri, okrog 20.1. nas je kar precej "namenjenih" v ljubljansko porodnišnico. Jaz imam sicer PDP 18.1. Glede na to, da itak redkokatera rodi na rok, bi se znalo zgodit, da bomo imele tam cel žur:)

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 15:04:38   
mala važička
Puri se moramo zment, da si pošljemo sms, ko gremo v porodnišnico.
Glede na to, da ni zelo veliko sob v porodnišnici bo sigurno katera v sobi skupaj s kakšno iz ringaraje.

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 15:11:06   
Nannn
AlenkaIST cestitke ob 20 :bravo::bravo: no pa smo na polovici :bravo::sloncek::sloncek:

LP Nannn :kuza:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 15:14:40   
AlenkaIST
Ja Nannn, pa res :bravo:. Joj, koledarska polovica! Le kaj bo v resnici??:zmeden:


(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dobro jutro Januarčice!
23.8.2005 15:15:09   
AlenkaIST
Seveda tudi tebi vse čestitke :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu *hana*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?