|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mozolji vsepovsod :(
3.9.2011 16:57:16   
sakuL
povejte mi kako si lahko sama pomagam...kaj lahko naredim da se znebim mozoljev...mam take mjhne po celem obrazu, kse ne dajo stisnit..mislite da so to mogoče izpuščaji...
to se mi je zdej pojavilo poleti...in jih imam po vratu doll..

čez čas jih lahko stisnem... ampak so mi res nagravžn, kse tako grdo vidijo user posted image user posted image

kakšna dobra krema... bi lahko bila alergija na sonce'?


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mozolji vsepovsod :(
3.9.2011 21:50:14   
tecnobica
Mozolji al sončna alergija? Kaj zdaj? Ker alergija na sonce ni isto kot mozolj. Pri alergiji se naredijo drobni rdeči mehurčki, ki srbijo. Če se spraskaš, pa peče. Mozolj je pa zamašena lojnica in iz nje stisneš belo vsebino.
Drugače pa proti mozolje svetujem zdravo prehranjevanje pa veliko vode.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mozolji vsepovsod :(
4.9.2011 12:31:22   
m_o_i
pa uporabo mehcalca drasticno zmanjsat oz. jo spravit na nic user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mozolji vsepovsod :(
4.9.2011 12:58:35   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Mozolji al sončna alergija? Kaj zdaj? Ker alergija na sonce ni isto kot mozolj. Pri alergiji se naredijo drobni rdeči mehurčki, ki srbijo. Če se spraskaš, pa peče. Mozolj je pa zamašena lojnica in iz nje stisneš belo vsebino.
Drugače pa proti mozolje svetujem zdravo prehranjevanje pa veliko vode.


Podpis

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mozolji vsepovsod :(
5.9.2011 14:04:11   
sakuL
hm..na obrazu imam rdeče pike, ne morem jih stisnit (vsaj takoj ne) ... so pa tut mozolji vmes... drugače pa mislm,da s prehrano pazim, pa popijem tudi veliko vode,(več ali manj pijem samo vodo....)

prehrana: sadje, zelenjava, meso, krompir... veliko mešanih obrokov... kar se izogibam so mlečni produkti (bolezen...)

šport: tudi preznojim seuser posted image

tudi boraz si redno umivam... in na sebi nimam make up-a, niti pudra.... pa nikoli nisem imela tako zeloo problematične kože...sej če mam kak mozolj sem pa tja...se ne rečem..to je pa že obup... user posted image user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mozolji vsepovsod :(
5.9.2011 14:15:19   
mika
sAKUL, KOT SI SAMA UGOTOVILA IMA ZDRAVA PREHRANA S KOŽO OZ. MOZOLJI ZELO MALO VEZE...ups črke.....očitno se v tvojem telesu dogajajo neke hormonske spremembe.

Jaz lahko pojem svašta, pa imam popolnoma čisto kožo. Kakšen mozoljček dobim ob M, drugače pa ne. In pooznam punco, ki ji je dermatolog rekel, da so mozolji posledica hormonskih sprememb in ne prehrane. Dobila je iber močne hormonske tablete in se ji je koža popravila- ni pa smela zanosit. Ko je tablete zaradi zanositve opustila, pa ji je obraz eksplodiral. Od poroda naprej,  ima lepo kožo..... 
A si mogoče začela s KT ali jih opustila?

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mozolji vsepovsod :(
5.9.2011 14:30:23   
sakuL
ja kt sem nazadnje vzela kake 4 leta nazaj, sedaj se ne filam s tem...
ja lahko da imam hormone podivjane.. si upam clo to potrdit, ker mi je enkrat ze hm..verjetno ginekologinja tudi po povedala...

a te hormone se da urediti le s tleimi močnimi tableti? user posted image tega pa ne želim sedaj nič jematiuser posted image user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mozolji vsepovsod :(
5.9.2011 14:30:46   
sakuL
bom pa raje kr grda user posted image user posted image user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?