|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cista in izostanek menstruacije
6.9.2011 16:36:26   
diana 28
Pozdravljene,

Malo me skrbi glede ciste in bi prosila za vaše morebitne izkušnje glede tega.. Ker mi je menstruacija precej zamujala sem šla pred dnevi k svoji ginekologinji in je ugotovila, da imam (po dolgem času) na levem jajčniku 4,80 cm veliko cisto(je pa hemoragična). Predlagala mi je hormonsko terapijo z primolut nor vendar sem ji rekla, da bi raje počakala, da dobim najprej menstruacijo in bi nato začela z tabletami 14 dni user posted image Že tako sem vsa napeta, ker mi M zamuja in te tablete nisem ravno dobro prenašala ko sem jih pred leti jemala. Ona se je strinjala.

Rekla je naj pridem čez mesec na kontrolo in se dogovorimo. Problem je, da je 56 dan in M še vedno ni. Pregled sem imela pred 10 dnevi. Takrat je rekla, da sicer vidi, da bo (po uz). Mene pa je že kar malo strah. G je sicer rekla, da je to normalno, meni pa se ne zdi. Rekla je naj ne gibam preveč, da cista nebi poČila ali se zavrtela okoli svoje osi.

Sedaj res ne vem ali so te ciste nevarne ? Ali sem naredila narobe, da nisem takoj začela z hormonsko terapijo?  Ali naj kar počakam, da se sama zmanjša po ciklih?
Upam, da mi lahko katera od vas, ker sem res malo zmedena sedaj... No, saj jutri pokličem tja vendar vsak ''nasvet'' ali ''izkušnja''bi mi sedaj pomagala...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cista in izostanek menstruacije
6.9.2011 17:02:37   
tonksi
oila

tudi jaz imela podoben problem,
tudi meni je ginekologinja odkrila ciste na obeh jajčnikih,
jaz sem takoj začela s hormonsko terapijo ( cycloprogynovo), čeprav nisem prej dobila veliko dni menstruacije.
Sedaj sem jih jemala 3 mesece..tako da sedaj čakam če bo prišla user posted image

meni je ginekologinja rekla da bodo mogoče popokale same in da je gibanje priporočljivo.

Upam da uspešno rešiš problem.


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cista in izostanek menstruacije
6.9.2011 20:15:37   
diana 28
Ojla..

O hvala ... Si me prav malo pomirila. Najbolj se bojim, ker ne vem kaj se dogaja, da nimam M. prav čudno je .user posted image Verjetno ta cista vse ''blokira''...Najbolje, da grem jutri  do G po recept in bom pričela s terapijo, ker M mi očitno sama ne misli prit user posted image ....

Hvala še enkrat user posted image

(odgovor članu tonksi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cista in izostanek menstruacije
6.9.2011 22:18:24   
ribica.
ko sem jim imela jaz, mi ni niti omenila da bi morala kaj jemat. Samo rekla mi je da bova čez cca 2 meseca videli če so same izginile in to je bilo to. Čez mesec dni so hvalabogu res izginile.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cista in izostanek menstruacije
7.9.2011 7:31:27   
tonksi
A prej si pa vedno imela redne menstruacije?

Meni so po končanju kt šele ugotovili da imam ciste user posted image

ne sekiraj se..vse se bo uredilo, le pojdi do svoje g. in prični s terapijo.


(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cista in izostanek menstruacije
7.9.2011 11:55:56   
diana 28
Več al manj sem imela redne menstruacije... Malo je variralo in sem dobila na 33 ali 36 dan... V juliju sem jo dobila na 44 dan ...sedaj pa je kar ''izginila''  user posted image

Danes imam malo povišano temperaturo... user posted image verjetno zaradi vse te hormonske zmešnjave...

(odgovor članu tonksi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?