|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krst-na hitro
6.10.2011 10:06:22   
ilena
Pozdravljene,punce

Mene pa zanima,če katera pozna kakšnega župnika,ki krst opravi na "hitro".Namreč imam dve punčki (2,5leta in 11mesecev),pa bi jih rada krstila.Bi pa najraje takšen krst s čim manj pripravami,kompliciranja,povabljeni bi bili samo botri...Kolikor poznam ene par župnij,so povsod potrebne piprave.Midva pa nimava varstva za punčki...Tko,da če katera kaj ve,naj mi prosim sporočiuser posted image

Hvala pa lep danuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krst-na hitro
6.10.2011 10:08:32   
bskrle
Ponavadi traja priprava kake  2 uri. Saj pri nas na Gorenjskem. Tuid v Lj verjetno ne komplicirajo.
ZAkaj pa bi jih krstila?

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu ilena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krst-na hitro
6.10.2011 10:15:53   
ilena
Aha..Ja,čist preprosto-rada bi jih krstila,ker smo vsi v naši familiji krščeni.Pač nekako se mi zdi prav,da jih krstim.Zdi se mi,da sm jim dolžna ta "korak" omogočiti.Kako se bosta pa onidve naprej v življenju odločili bo pa njihova stvar...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krst-na hitro
6.10.2011 10:32:58   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: ilena

Aha..Ja,čist preprosto-rada bi jih krstila,ker smo vsi v naši familiji krščeni.Pač nekako se mi zdi prav,da jih krstim.Zdi se mi,da sm jim dolžna ta "korak" omogočiti.Kako se bosta pa onidve naprej v življenju odločili bo pa njihova stvar...


Joj, kako so mi mimo takšne izjave!

ČE so vsi v vaši družini krščeni in ČE to vaši družini toliko pomeni, potem ne razumem, zakaj si vsaj en član te družine ne more vzeti nekaj ur časa, da opravi eno dobro krščansko delo in vama omogoči mirne priprave pri župniku.

ČE so vsi sorodniki, sosedje in znanci tako obupno zasedeni in nerazumevajoči, da vama ne morejo pomagati, verjetno lahko otroka vzameta zraven k župniku, ko gresta na priprave.

ČE ju misliš krstiti samo zato, ker si jima DOLŽNA to narediti, se zavedaj, da jima s krstom vzameš odločitev, ne pa jima jo daš. Če bi se namreč kasneje v življenju odločita za drugačno pot ali vero, imata dodatne poti (za izbris krsta); če pa se kasneje v življenju prostovoljno odločita postati kristjanki, pa bosta vedno dobrodošli v Cerkvi in lahko v zelo kratkem času opravita krst, ki ga bosta sprejeli iz želje, ne iz dolžnosti staršev.

(odgovor članu ilena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krst-na hitro
6.10.2011 12:12:37   
Nika v službi
Petea, podpis.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krst-na hitro
7.10.2011 18:40:28   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ilena
Aha..Ja,čist preprosto-rada bi jih krstila,ker smo vsi v naši familiji krščeni....

Mislim, da je takšen tvoj odnos do zakramenta svetega krsta žaljiv.

Če nimaš niti toloko časa da se med pripravo seznaniš s krstom, potem nisi niti najmanj primerna da bi ti bil omogočen. Rajši se včlani v kakšen sindikat ali društvo, boste imeli vsaj kaj popusta pri kakšnih nakupih.

(odgovor članu ilena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krst-na hitro
7.10.2011 18:42:31   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ilena
....,so povsod potrebne piprave.....

in vsi naj bi bili presrečni ker si se ti sprnila, da bi imeli krst? user posted image

(odgovor članu ilena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?