|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
21.10.2011 21:13:44   
lipikica
sem v veliki dilemi. ponujano imam službo za 6 st. izob.se pravi plača tam ok 700, nadomeščanje porodniške in možnost tudi kaj podaljšati. odpira pa se tudi eno nadomeščanje spet porod., rekli so da naj bi bi vzeli mene , vendar ta ki najbi jo nadomeščala je šele na začetku nos. in bi morala počakati 2 meseca da bi me zaposlili, z mojo 7 st. izob, za določen čas, ok 1000 eur plače,  brez ,možnosti zaposlitve naprej.

kaj naj vzamem?!!!!!!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil lipikica -- 21.10.2011 21:14:23 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
21.10.2011 21:22:44   
štrumfek
Po moje.. bolje vrabec v roki, kot golob na strehi....

Prvo službo imaš zagotovljeno, drugo ne..
Možnost podaljšanja, (v primeru da te to delo veseli) pri drugi te opcije ni in bo treba čez dobro leto zopet zaposlitev iskat...
€ ja je nekaj razlike, pa vendar, druga služba tako ali tako ni 100%, ker tist "rekli so, da naj bi..." meni ni nikakršnje zagotovilo.
Odločitev je pa seveda na tebi




< Sporočilo je popravil štrumfek -- 21.10.2011 21:23:19 >

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
21.10.2011 21:25:45   
katy83
vsekakor tisto, da naj bi vzeli tebe še ne pomeni nič...lahko se najde nekdo (po vezah ali ne) in tako si ti brez službe...
Jaz bi vzela to z 6.stopnjouser posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
23.10.2011 10:26:37   
BarbaraO
Glede na prihodnje napovedi, se bi na tvojem mestu raje odločila za 'vrabca' (čeprav tudi tam ni vse povsem zagotovljeno, a ne? Sicer pa, kaj je danes sploh zagotovljeno - vsaj kar se služb tiče?!). Kakor koli se boš odločila, za tisto službo, ki je NE BOŠ sprejela, pa lahko priporočiš mene. user posted image  Jo takoj vzamem, pa čeprav le za eno leto. user posted image

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
23.10.2011 18:21:25   
Poka
Jaz bi najprej vzela tisto za 600 EUR za dva meseca, v zakonskem roku dala odpoved, ko bi mi zagotovili drugo službo in šla v drugo. V tem primeru pač moraš gledat nase. Jaz sem to že kar ene parkrat naredila in ni bil problem. 

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
23.10.2011 18:29:32   
Anonimen
Tisto, ki te bolj veseli.
Če te veselita enako, tisto, ki ti prinaša več koristi (plača, delovni čas, druge ugodnosti).

(odgovor članu lipikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
23.10.2011 18:42:21   
ZARA
Prvo varianto, itak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
25.10.2011 14:14:26   
Bojana 29
Če se boš odločila za drugo jaz vzamem prvo in obratno. V teh časih nisem več izbirčna. Tudi službo kjer je zahtevana V. stopnja izob. bi takoj vzela.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
27.10.2011 12:57:42   
lipikica
hvala za vaše odg.

vzela službo s 6 st.!!
glede na to da s 7 ni še prav rečeno kako bo, ker naj bi me vzeli drugo leto, sem to vzela.
upam da sem se odločila prav,

lp

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
27.10.2011 15:31:23   
november2010
jaz bi s tudi tako odločila. Srečno na novem delovnem mestu! user posted image

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vzeti službo s 6 st. izob., ali s 7?
10.11.2011 8:16:39   
phelps
Kot prvo čestitke za kar "dve službi" oz. možnost zaposlitve v obeh!user posted image To v teh časih zagotovo ni enostavno... Načeloma se strinjam z milijonarko. Je pa vsesupaj vredno razmisleka in premisleka glede na okoliščine (krediti, če boš še kdaj zanosila, ipd., ipd.). Verjetno bi se pa tudi jaz na koncu odločila kot ti (ziher je ziher) user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?