|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   marčice dajmo še malo no:-)
24.8.2005 22:41:08   
soncicaT
Kako kaj?

Jaz sem kar ok, danes sem naredila eno napako, šla sem v šolo, in sama premikala regale v razredu...ker ni bilo hišnika v bližini. Saj nisem pretiravala. Evo pridem domov...križ je hudo, hudo bolel, nisem hodit mogla.

Ves popoldan sem ležala, zdajle se je zadeva umirila, hudo!

Drugače počutje fajn, čakam nuhalno 9. septembra.

Kako ste ve kaj?:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 8:48:33   
Marina_
Oj soncicaT P dobro veš da se to ne sme8).Saj pa veš da nosiš pikico pod srčkom in klinc gleda tiste omare;)
Jaz komaj čakam 11.30 imam danes NS.Javim kako je takoj ko pridem domov.

LP:nosecka:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 11:07:44   
eva1
Bila sem nosečka marec 2005-soncicaT rada bi samo rekla, čuvaj se, jaz sem zaradi poguma(ala sej to pa lahko) zgubila prvo pikico...tako da ne se špilat...ko sem bila drugič noseča mi na kraj pameti ni prišlo kaj tašnega-zato čuvaj sebe in svojo pikico, da ti ne bo kasneje žal!
Pa srečno!

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 12:25:24   
PiaM
SoncicaT, pazi nase in na svojo pikico!:rozica:
Frizerka, a je NS že za tabo?:miska:
Jaz jo imam pa v torek in tudi komaj čakam.:sloncek:
Kako ste ostale marčevke, dajte se kaj javit.;)
Meni se stanje počasi izboljšuje, že par dni nisem bruhala in zadnja 2 dni mi je tudi malo manj slabo, tako da je bolj vzdržno.Jem še vedno na 3 ure, da mi ni še bolj slabo in pred kratkim sem odkrila eno edino pijačo, ki jo lahko pijem in mi pomaga, ko mi je zelo slabo: Radensko z mehurčki.:)
Danes se mi začenja 13.teden.Pridelala sem vsega skupaj 1 kg, kaj pa ve? Tudi trebušček se že malo vidi, spoloh ko ležim je mala žogica.:metulj:
Lep pozdrav, :nosecka:PIaM

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 14:30:01   
Anuš
PiaM tud jst imam +1kg. Noseča pa sem 12t6d. Slabo mi ni, niti pri umivanju zob- to je blo pa res hudo...Utrujenost se mi zdi je popustila in danes kar pokam:)-:)-

Drgač sem bla pa včeraj z :love: na NS in je vse good.:sloncek::sloncek::sloncek: Škratek je počival, pa mi je ginekologinja na trebuh potapkala- ga je pa kar malo vrglo iz ležišča. Tako smo dosegli, da se je premaknil. Pa smo šteli rokice, pa nogice, pa prstke. In mamo vse. Pa še srček sva slišala. Z :love: sva se pa že prej zmenila, da bom šla na oba testa in sem šla danes še na DHT na polikliniko. Da bo bl ziher. Še dodatnih 10% ne more škoditi. Izvem pa 5.9., ko imam naslednji pregled pri G.

Frizerka, kako pa je tebi kej šlo danes?

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 14:35:19   
soncicaT
He he ga je vrglo iz ležišča:-)):)-, ubošček, hihi

Jaz sem malo bolj slabe volje danes (sem na forumu nosečnost in porod opisala svojo štorijo).

drugače sem ok..

Aja a ste vedele, da Mozartova glasba ful ok deluje na :duda:

pa pa

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 14:49:40   
Anuš
Sem prav mogla jit prebrat kaj te je spravilo v slabo voljo. Po mojem tudi ni nič panike.:) Joj, ko jst pomislim, da sem pri kakšne 2t nosečnosti borovničke nagnila se tudi kar malo zamislim. Kaj češ. Sej teli naši pikci niso valda iz cukra:zmeden2::zmeden2::zmeden2:?

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 15:09:55   
soncicaT
Saj vem da sem tudi sama malo nespametna...pa kaj češ, upajmo na najboljše:)

Anuš, kaj splo so ti že povedali? A se vii na nuhalni?

Jaz imam NS 9.9. , ze komaj čakam...če me ne bo prej kaj presenetilo, upam da ne!:((

Borovničke, heh, ma saj če ne veš, ne škoduje, a veš:-))

Pa še nekaj resnice je v tem. Ti si se počutila dobro, in zato se je tudi bebek!:)-

LP:rozica:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 15:10:48   
soncicaT
Joj kako polpismena sem danes:-)

Hotela sem te vprasat:

Ce se spol na nuhalni svetlini ze vidi?

:-)

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 15:53:44   
Anuš
Ne spol se pa še ne vidi. Pa tudi če se, se lahko vse še spremeni- vsaj tako pravijo :nosecka: na RR. Midva sva ji itak takoj, ko sva prišla notri rekla, da naj nama ne pove. A ti bi rada vedla? Midva sva najprej hotla, pol sva se pa premislila, da bo ful fajn presenečenje.:darilo::darilo::darilo:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 15:57:28   
soncicaT
Jaz bi vprašala, ja, saj je vseeno:-)

Je pa res, da mora bit takrat ful lepo presenečenje, karkoli že je:-):sloncek:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 16:18:52   
PiaM
Anuš, kako lepo 9nebesa na NS in da je vse o.k!:sloncek:
Jaz res že komaj čakam na torek...9nebesa:kuza: Tudi jaz bi rada vedela za spol, sploh ker 1. nismo vedeli kaj bo, tako da bom zdaj kar vprašala, če se bo videlo.:metulj:

SoncicaT, ne sekiraj se, šla si le do šalterja, po mojem ne bo res nič narobe.Pusti zdaj negativne misli in pobožaj tvojga bušija in mu kaj lepega v mislih povej...:miska:

Kako je le opravila Frizerka?:zmeden2: Sicer jo pa danes vidim na srečanju in mi bo povedala.:sloncek:

:rozica:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 19:22:07   
Anuš
PiaM držim pestke za torek že zdaj:rozica::rozica::rozica:, ker potem mrknemo iz RR za ene par dni.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 19:46:01   
anajmad
Da se še jst mal javim.Slabo,križ me boli in doma sam ležim in noge v luft molim.Drgač,nč novga.Čakam na UZ drugi teden,pol pa na nuhalno.Res srčno upam,da bo vse v redu.Lepo se imejte marčice in se pišemo naslednji teden.
en lp:morje:D.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 20:00:08   
Anuš
Čao D. Ej, mene križ boli, če nič ne razmigavam svojih kosti. Mal vajc za moč in potem raztezanje; predklon in to, da hrbtenico malce pretegneš. Probaj, meni pomaga.:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 21:39:43   
katjandraž
Jst sm super, slabosti ni, utrujenost ne prehuda, razen kakršna je pričakovana po 7ih tednih dopusta, k mal ven padeš:ups:.

Jutr bom še boljše, ker se vrne moj :love:, ki je bil vse teden na terenu. V soboto, če bo vreme zdržalo (držite :miska:, k se pikec ful veseli) bo mali praznoval rojstni dan.

Anuš, napisala si, da zveš za rezultate 5.9. Kdo ti je povedal, kolk časa boš čakala na izvide od DHT? :zmeden: Meni je G, k mi je delala NS, rekla 10 dni, ena znanka pa je rekla, da je ona čakala samo 3 dni. Jaz sem bila na NS in DHT prejšnji petek in sem že kar mal nervozna, k še ni rezultatov, pa bo jutri že en teden. Kolk si pa mela NS, če lohk poveš? Jst sm jo mela 1,9mm, kar je kar velik v primerjavi z ostalimi puncami na RR. Nisem zasledila, da bi imela katera več kot tok. Tveganje sem imela pa 1:1854, kokr sem v zadnjih dneh že večkrat napisala. Sej vem, da morim s to NS, samo me res kar mal skrbi.

Uživite tud prihodnji teden, vsem k ste naročene na NS pa srečno in pomahjate svojim pikicam.:zajcek:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   marčice dajmo še malo no:-)
25.8.2005 23:07:10   
mis
Hej soncicaT!
Jaz sicer nisem marcevka, sem pa aprilka. Kaj v soli delas? kaj pa? uciteljica. jaz sem.
Lep dan9nebesa
mis

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   marčice dajmo še malo no:-)
26.8.2005 8:05:04   
Anuš
Katjandraž dobro jutro! In vse ostale punce. Ja na polikliniki so mi rekl 10 dni in to je glih 5.9., pa še rezultate pošljejo h ginekologu in ne na dom. Jst sem pa 5. itak naročena že od prej. Tako, da se vse poklapa. NS sem mela pa 1,4 mm in tveganje 1:5100. Itak velja, da vse kar je nad 1:300 (oz. pod- kakor vzameš) je tveganje nizko. Ti maš pa kar nekaj še do 300. Ne se sekirat, zdravniki že vejo. Želim ti dobre rezultate DHT-ja.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   marčice dajmo še malo no:-)
26.8.2005 8:34:44   
Marina_
Pozdravljene.
Z mojim :duda: je vse super.Pridno raste in glavica se normalno razvija.
Toliko da veste da je vredu.

LP

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   marčice dajmo še malo no:-)
26.8.2005 8:37:07   
Marina_
Sicer mi niso povedali cifre (tiste 1:dddd)ampak samo da je širina NT 1.24 .

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?