|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   natur krema za obraz
29.3.2010 14:37:57   
zp
iščem kakšno natur/eko/bio kremo za obraz po 30. tem nižjega cenovnega razreda.. trenutno uporabljam eno iz Dm-ja Alverde z nekimi jagodami (gojibeer sem mi zdi), sicer sem z njo kar se tiče kvalitete zadovoljna, vonj mi pa ni preveč všeč...

imate kakšne izkušnje? hvala lp p
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: natur krema za obraz
29.3.2010 17:08:26   
tintin
DM zdaj prodaja kozmetiko Lavera, cenovno je ok...krema pride cca 11 evrov, imajo kremce za različne tipe kože + pripadajoče tonike, peelinge....ni da ni. Jaz sem prejšnji teden v DM dobila testne vzorčke (so imeli promocijo) in je ok.

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: natur krema za obraz
29.3.2010 21:18:58   
urška
mueller ima linijo terra nutri. meni je celo bolj všeč kot alverde. cenovno je pa nekje isto.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: natur krema za obraz
29.3.2010 23:16:39   
Orchis
Ali imajo terra naturi tudi kakšno kremo za bolj mešano/mastno kožo? Videla sem samo za suho kožo enkrat že dolg nazaj..user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: natur krema za obraz
30.3.2010 8:19:36   
urška
na pamet ne vem točno katere linije imajo. me res že nekaj časa ni bilo v mullerju. trenutno sem na alverde, ker imam DM bolj pri roki.

(odgovor članu Orchis)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: natur krema za obraz
11.4.2010 16:28:31   
witch
uporabljan weledo in sem zelo zadovoljna z njo user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: natur krema za obraz
12.4.2010 18:23:04   
Boni3
Lavera. Tudi pudri so mi super

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: natur krema za obraz
18.4.2010 9:36:17   
Rožica I
Dr. Scheller. Trenutno uporabljam tisto vijolično linijo ter čistilni gel in tonik in je res super user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: natur krema za obraz
18.4.2010 22:52:08   
anju
tole žametno kremco rabim.
mi pa prav ta spletna trgovina ni preveč všeč, samo ko sem gledala na ebayu je bila poštnina previsoka.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: natur krema za obraz
22.4.2010 15:08:33   
migrena
jaz uporabljam kreme iz naravnih sestavin, dnevna hidrantna krema je meni najboljša kar sem jih probala in preprečuje nastajanje temnih lis na koži......so pa tudi ostale kreme, nočna, za podočnjake, hranilna, proti gubam, proti celulitu......kozmetika je že nekaj časa na tržišču in se bo prodajala po dragih salonih, jaz pa jo dobim po kupni ceni...če katero zanima naj me kontaktira...lp

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: natur krema za obraz
22.4.2010 17:27:39   
LoCa
jaz imam alverde, in sicer če imam ful suho kožo rabim z aloe vero, čene pa neko Seide za občutljivo kožo. ampak načeloma samo zjutraj. vonj je minimalen, ker tudi jaz ne prenašam ravno najbolje parfumov v kremi. jaz sem zadovoljna. 

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: natur krema za obraz
22.4.2010 17:31:59   
ZARA
Jst imam tudi vse živo od Alverde in sem po dolgem času zadovoljna s kremami. Zadnjič mi je v lekarni rekla, da Alverde za DM dela Dr. Hauschka. A je to res?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 22.4.2010 17:32:40 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: natur krema za obraz
22.4.2010 17:47:37   
novinohti
Kaj pa kozmetika ALVA, je že katera kaj sprobala oz. kupovala? Imajo jo v DM, sem dobila prospekt samo nisem pa še stestirala kakšne kremce.
Drugače je pa menda vse naravno, ekološko, kozmetika s certifikatom.

_____________________________

How will we ever know if we never try?

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: natur krema za obraz
22.4.2010 18:32:00   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst imam tudi vse živo od Alverde in sem po dolgem času zadovoljna s kremami. Zadnjič mi je v lekarni rekla, da Alverde za DM dela Dr. Hauschka. A je to res?

ne bi ravno rekla, po tistem kar sem poskusla eno in drugo si nista niti podobniuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: natur krema za obraz
22.4.2010 19:48:59   
jar

IZVIRNO SPOROČILO: anju

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst imam tudi vse živo od Alverde in sem po dolgem času zadovoljna s kremami. Zadnjič mi je v lekarni rekla, da Alverde za DM dela Dr. Hauschka. A je to res?

ne bi ravno rekla, po tistem kar sem poskusla eno in drugo si nista niti podobniuser posted image



se strinjam z anju. kreme so si preveč različne, ne le po sestavi ampak po načinu delovanja. jaz sem s kremami od hauške zelo zadovoljna, moja koža pri 40. je dosti lepša kot pri 30. cenovno so kreme zelo dostopne, poraba je majhna. najboljši pa mi je tonik special, ki se ga našprica na kožo in ker se za nočno nego ni treba pacat z nočnimi kremami.

od alverde sem še nedolgo nazaj brala en članek o ustanovitelju te blagovne znamke ampak se ne spomnim kje. sigurno pa nima veze s firmo Wala in dr. Hauschkom.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: natur krema za obraz
28.4.2010 11:13:24   
urška84
Jaz sem uporabljala Alverde nekaj časa, pa so v kremico, ko je prišla nova embalaža, vtaknili alkohol. Potem sem šla na 100% pure kremo s paradižnikom, pa nisem dobro prenašala vonja, čeprav krema sama je bila zelo dobra. Nato je sledila Akamuti vrtnična krema, ki mi ni odgovarjala ter Kneipp vrtnična krema, ki mi je bila ok le za zimo, sicer je pretežka zame. Nato sem kupila Sanctum kremo s C-vitaminom ter Santum nočno kremo in za mamo kremo z AHA kislinami. Z vsem sem bila in moja mama zelo zadovoljna, toda prihajajo topli dnevi in potrebovala sem nekja lažjega. Zdaj imam 100% pure hidratantni koncentrat z rosveratrolom, ta je do sedaj najboljša krema, ki sem jo kdaj kupila. Zelo lepo navlaži, pore imam čiste, saj jih ne maši, dovolj je za suhe predele, ne masti čela. Krasna.

Vmes je ziher bila še kakšna krema, saj sem vmes preizkušala tudi Melvito, Lavero in Aubrey Organics, samo se nič ni obnesla tako dobro kot ta, od 100% pure, ki jo imam sedaj. Firme sem nalašč odebelila, daje bolj pregledno kaj vse sem preizkusila.



_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: natur krema za obraz
28.4.2010 11:14:53   
baguSka
ah nic ni natur... razn ce sama naberes rastlince in jih skupi zmiksas...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: natur krema za obraz
28.4.2010 11:15:28   
baguSka
razn ce verjames vsemu kar pise na etiketi... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: natur krema za obraz
29.4.2010 12:55:47   
Ryssa
Sophyto mega omegas user posted image

Sicer je malo dražja, 30 evrov, ampak vredna svojega denarja. Mislim, da pri koži ne bi smeli šparati. Pa tudi drugi izdelki tega proizvajalca so user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: natur krema za obraz
29.4.2010 16:02:37   
urška84
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ah nic ni natur... razn ce sama naberes rastlince in jih skupi zmiksas...


Ma, v primarjavi s 4/5 izdelkov v Muellerju na primer je vse, kar sem ti zgoraj naštela kot da bi dejansko rožice zmiksal. Kaj je potem šele Nivea ali pa L'Oreal, če zgoraj naštete niso ''natur''?


_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: natur krema za obraz
6.5.2010 7:51:49   
pupika
baguSka ti si kot moj mož. Ko jaz kaj kupim od justa, pa rečem, d aje naravno in da zelo pomaga, pa on meni ja ja nič ni naravno, ker nobena naravna krema ne bi zdržala 2 leti kolko imajo rok trajanja.

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: natur krema za obraz
6.5.2010 8:01:09   
Sibil_
IZVIRNO SPOROČILO: urška84

Zdaj imam 100% pure hidratantni koncentrat z rosveratrolom, ta je do sedaj najboljša krema, ki sem jo kdaj kupila. Zelo lepo navlaži, pore imam čiste, saj jih ne maši, dovolj je za suhe predele, ne masti čela. Krasna.




Kje to kupim in kolk stane, prosim?

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: natur krema za obraz
7.5.2010 9:00:28   
dana
Sibil, mislim da je to OrCa. Cena je pa 38,00.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: natur krema za obraz
11.5.2010 8:01:35   
urška84
Ja, kupila sem v Orci in tudi cena je pravilna :)

_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: natur krema za obraz
11.5.2010 10:27:14   
sanelaa
Tudi jaz sem za natur in tudi jaz nabavljam v orci;

trenutno imam tole milo

http://www.or-ca.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=56&category_id=47&option=com_virtuemart&Itemid=1

in tole kremo

http://www.or-ca.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=112&category_id=61&option=com_virtuemart&Itemid=53


oboje je super!
Jaz ima raje manj in mi je zato kul da si samo umijem obraz, kremo pa lahko isto uporabim za zjutraj in za zvečer.

Za sina pa tudi nabavljamo v orci, milo s kamilico in losion z aloe vero, Purbabies.

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?