|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
25.8.2005 20:22:18   
Meggi

No, znano je da smo bodoče mamice zagnane za vse priprave za našega dojenčka pa vseeno ne gre pretiravat.

Pri koliko tednih ste imele oprane in pripravljene cotke za dojenčka, kdaj ste pripravile posteljico,...?

Noro mi je namreč tisto, ko čakajo do zadnjega potem pa nimajo nič doma in ateki norijo in skup namečejo. Poznam atija ki je šel kupiti garniturco za otroka, pa kapo in nogavičke in je zapravil 23.000. Pač moški,... No mene bi kap. Moj upam tolk ne bi zapravil, sam se mi pa le fajn zdi, da sam pripravljaš kajti je to le užitek.

Kako pa kaj ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.8.2005 20:40:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
25.8.2005 20:42:08   
Lunca1
Pripravljeno sva imela tam nekje en mesec pred PDP, razen lupinice, ki sva si jo sposodila in dobila šele na dan odhoda iz porodnišnice.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
25.8.2005 21:02:21   
eva1
Pripravljeno sem imela že v 32 tednu in hvala bogu, ker potem sem skoraj do poroda preležala v bolnici...tako da jaz nebi predolgo čakala, nikoli ne veš, kaj vse se lahko zgodi...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
25.8.2005 21:24:31   
Minka Pobalinka
Jaz sem v 26 tednu pa že počasi skup nabiramo... tko za vsak slučaj..

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
25.8.2005 21:27:58   
lenika
Jaz sem pa že čisto nora, ko bom noseča bom pomoje kar navalila na trgovine. Šele čez kak teden bom, če bo vse po sreči delala test nosečnosti, pa že razmišljam kaj vse bom kupila.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
25.8.2005 21:28:46   
KIRA
ha, jaz sem mela že kmalu - že po par mesecih. najprej sem kupila previjalno + banjico, to je blo nekje v 5 mesecu, če se prav spomnim.. posteljice smo pa uporabli moje stare, ampak tud že dolgo pred porodom - smo jih zbrusli, pobarval, kupli posteljnino, tud zibko...
jaz mam pač raj vse mal prej pošlihtano, da pol nimam skrbi..

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
26.8.2005 9:01:47   
Ines.
Začela že v 3.mesecu in imela dokončano do nastopa porodniške, torej do 36. tedna. Tudi v nekaterih knjigah piše, da je 36. teden skrajni čas, da imaš že vse pripravljeno.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
26.8.2005 9:27:24   
Udb
Jaz sem trenutno v dilemi, kdaj oprati oblekce? Zdaj sem 33 tednov noseča - se pravi še 7 tednov(teoretično) - a je še ful prezgodaj?

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
26.8.2005 9:33:21   
Anonimen
Dobro jutro vsem...pa naj mi oprostijo ostale..tebi najbolj Udb;)
No ja če se še spomnim,sem za prvega otroka že od vsega začetka kupovla(po malem)pa prala pa likala.
Pri drugem je bilo že proti sredini nosečnosti.
Pri tazadnji pa tik pred koncem:ups::)-
Saj ni važno kdaj....ko se ti zahoče.
Ko kaj lepega vidiš kupiš...pol pa seveda po vseh pravilih opereš in zlikaš in pospraviš.
Prve mesece otrokovega življenj boste veselo z navdušenjem prale njegove oblekice potem pa boste že zečele jamrat:kolko teh cot pa je?ufff kar naprej polen pralni stroj:)-
Dajmo veselo na pripravljanje novega člana družine.:bravo:

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
26.8.2005 9:36:22   
Tasha-2
Tudi mene zanima, kdaj oprati oblekce in plenice. Ve katera, kako zložiti plenice, da so pripravljene za široko previjanje? Nekaj jih imam od DM-a, nekaj Kobacajevih.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
26.8.2005 9:36:27   
Udb
Neva, jutro tudi tebi! ;)

No, jaz sem nakupila že skoraj vse, potem sem pa začela razmišljati, da če prezgodaj operem zadeve, potem ne bodo ravno sveže počakale mojega :duda:. Sicer bodo pa itak lepo zložene v predalu, v katerega res ne more preveč prahu...nič drug teden bo akcija! ;)


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
26.8.2005 9:51:11   
Anonimen
Ko te bo prijelo udb,takrat,ko te bo volja pa začni:)-
Ajoj tasha,če bi bila blizu bi ti praktično pokazala zlaganje pleničk tako pa opisno bo bolj težko(vsaj zame)
Maš kvadrat,iz ene in druge starni prepogneš do sredine,potem pa vse skupaj spet prepogneš,pazi da bodo vsi šivi na notranji strani.
:ups:

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj ste vse pripravile za otroka ?
26.8.2005 10:35:58   
kati1
oj

sem v 33t in sem že vse nakupila in oprala (le bance nimam in lekarniških stvari) ... kar se pa pranja in likanja tiče ... je tolk plenic in drugih cotk pa posteljnina, da sem to delala kar teden dni skupaj (počasi) ... se pa kar mal zadržujem, da ne bi že posteljice postlala :metulj:

lp, K

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?