|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grozljivke
19.1.2012 14:46:07   
Daschi
Dovolite svojim najstnikom, da gledajo grozljivke? Naš 13-letnik si zadnje cajte sam to dol vleče. Paranormalno in podobno. Potem pa pri odprti luči spi. A jim vi dovolite gledat grozljivke al ne? To me zdaj zanima.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grozljivke
19.1.2012 15:35:31   
blaža
zanimiva tema. No naš je sicer komaj 9 let star, ma bo hitro 13,..

Ne znam ti odgovorit, ker še nimam tolko velikega, da bi si to sam dol vleku.user posted image . Po mojem, da mu jaz ne bi dovolila, ker kot zgleda, če spi pri vžgani luči,.. nanj psihično slabo vpliva. Spet pa lahko gleda to kje pri sošolcih,..boš pa mogoče poštekala, ker bo spet spal z vžgano lučjo,.. najbrž. Samo razmišljam.

No jaz mu vseeno ne bi dovolila. Da dol vleče take filme, ki niso primerni zanj, sigurno da ne. In če bi bili vsi starši striktni pri tem,.. bi blo mogoče malo lažje,..al si pa samo tako mislim.user posted image

Bo še kera druga kej več povedala.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grozljivke
19.1.2012 15:42:33   
liliana
Nimam sicer še toliko starega otroka.....samo, če se spomnim sama sebe sem približno v tem obdobju grozljivke oboževala....takrat je bil hit Noč čarovnic.....sem v 7. razredu OŠ šla prvič gledat v kino to grozljivko....in potem še vse ostale dele....takrat si jih pač še nismo z neta vlekli....danes tudi pogledam grozljivke, vendar ne več s takim žarom kot nekoč......user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grozljivke
19.1.2012 16:05:50   
Daschi
Ja, saj meni ne paše ravno najbolj, samo itak se pri teh letih že znajdejo.
Sem ga pa enkrat dobila, ko je z družbo gledal res eno krvavo grozljivko in takrat smo imeli pogovor o tem. Te so pa res prepovedane. Mu ne dovolimo.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grozljivke
19.1.2012 16:15:15   
rozilu
Uhhh, v teh letih (al pa še prej) je bil to tudi moj priljubljeni žanr - zdaj jih pa sploh več ne pogledam, sem se spametovala! user posted image user posted image user posted image

In po pravici povedano: ful me je bilo strah teme in vseh možnih bav-bavov, ki se tam skrivajo... ampak vseeno nisem mogla ne-gledat user posted image . Sem pa gledala tisto kar se je vrtelo po TV - predvsem italijanski, kaj tudi na TVSLO... Starši pa niso nič prepovedali...

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grozljivke
19.1.2012 16:20:02   
rozilu
No, mogoče kako čisto psiho-grozljivko ala Shining pogledam... ampak variante ala Nightmare s Freddyjem Krugerjem se mi pa zdijo butaste user posted image (oz. bi mogla še enkrat pogledat pa ocenit, baje je kar kulten user posted image )

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grozljivke
19.1.2012 16:55:04   
blaža
Ja , samo fora je, da če pogledaš eno staro grozljivko, ki nam je bila takrat grozna,.. pa današnje psihiče,.. je pa biiiistvena razlika. In prav te novodobne, te res ubijejo v pojem, kaj šele enega trinajstletnika.

Pa predlagajte jim, da naj gledajo en vampriski star film, al pa petek 13,.. se vam bojo smejali po mojem,.. te današnje so malo bolj hard, kolkor jaz vem,..

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grozljivke
19.1.2012 20:08:22   
liliana
Vprašanje.....mene je bilo pri Krogu tako strah, da sem mislila, da bom fertik, ko je ona Japonka iz televizije lezla....pa me je vseeno nekaj gnalo, da sem gledala naprej....strah, adrenalin.....tega pa trinajstletniki imajo.....izgleda pa mogoče res skregano z razumom, zakaj gledati nekaj, kjer te je strah in poleg tega še uživati zraven.....

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grozljivke
20.1.2012 7:17:45   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vprašanje.....mene je bilo pri Krogu tako strah, da sem mislila, da bom fertik, ko je ona Japonka iz televizije lezla....pa me je vseeno nekaj gnalo, da sem gledala naprej....strah, adrenalin.....tega pa trinajstletniki imajo.....izgleda pa mogoče res skregano z razumom, zakaj gledati nekaj, kjer te je strah in poleg tega še uživati zraven.....



he he . jaz sem še hujši primer. k še par dni ponoči potem nisem spala k sem bila sama domauser posted image . tako da jaz zdaj grozlivk ne gledam. sicer pa sem jih tud sama nekje proti koncu oš zelo rada gledala. najraje te o vampirjih pa s.kinga sem ful rada brala. se pa tud meni zdi da so bile včasih grozlivke bolj nedolžne kot so danes.


_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grozljivke
20.1.2012 9:39:14   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Daschi
...Naš 13-letnik ...Paranormalno in podobno. Potem pa pri odprti luči spi. A jim vi dovolite gledat grozljivke al ne? To me zdaj zanima.

Kakšne veze pa ima to kaj dovolijo drugi. user posted image

Kdaj pa ti bi ukrepala če na tvojega (vsakega) otroka slabo vpliva? Oz. bom natančnejši, kdaj (kako močnan vpliv mora biti) je za tebe meja?


(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?