|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniške obleke
8.6.2005 11:36:51   
simonas
A katera ve kje v Avstriji bi se dalo ugodno kupiti kakšne nosečniške obleke. Mislim, da bom potrebovala kakšne poletne hlače zaradi trebuščka, pa so pri nas ful drage in bi šla malo v Avstrijo pogledat.

Simona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nosečniške obleke
8.6.2005 11:39:39   
muc muc
Pozdravljena!

Jaz sem kupila nosecniska oblacila v H&M v MB in so cenejsa kot v avstriji v H&M, drugac pa mas tudi v grazu v C&A.

L.P. muc muc

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nosečniške obleke
8.6.2005 11:39:54   
rozi81
Ojla,

H & M
C & A

Za to sem prepričana, za druge trgovine pa ne vem.


LP S

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nosečniške obleke
8.6.2005 11:41:42   
bebika
Ojla!
V Avstriji vem da imaš oblačila za nosečnice v Celovcu, v novem centru in sicer je notri trgovina H&M. Baje je notri samo za ženske in oddelek za nosečnice, pa še cene so ugodne. Jest bom tud šla, mogoče še ta vikend pogledat. Ti lahko sporočim kako je bilo, drugače mi pa ti povej, če boš šla.

Upam, da sem ti pomagala.

lp

bebika :nosecka: 19t6d

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nosečniške obleke
8.6.2005 11:43:40   
rozi81
Kar se pa tiče cen pa je skoraj nemogoče (edin če imajo kakšno akcijo, ampak ne verjamem) da je v Sloveniji cenejš kot v Avstriji, ker so cene od H & M enake povsod, pa naj bo to Anglija, Danska, Avstrija, Slovenija itd... Preverjeno!!!
Tko da cene so povsod iste kar se pa vidi že na listkih s cenami (kjer je več cen gor, se pravi druge valute), ki jih pošiljajo zraven z izdelki.


Lp S

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nosečniške obleke
8.6.2005 12:02:48   
Nattka
Glede cen v H&M v Celovcu in v Sloveniji pa tole:

Kupila v H&M v Celovcu otroške hlače cena 9,90 Eur, iste hlače pri nas v H&M 1.990,00 Sit
Sej sem takrat v Celovcu vidla ceno 1.990,00 SIT, samo sem bila pozorna samo na Eur-e, pa sploh nisem preračunavala.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nosečniške obleke
8.6.2005 12:12:26   
nena80
Zdravo, mi lahko katera pove kje v Sloveniji so ti dve trgovini razen v Mariboru?

Hvala, Nena

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nosečniške obleke
8.6.2005 12:17:51   
cmokec
Bebika, jaz sem bila v petek, pa sem bila malo razočarana, ker sem pričakovala več ponudbe. Kupila sem si 3 majčke, hlače so imeli pa samo dolge in eno kiklo. Cena majčk je bila okoli 14 evrov.

Veliko večja ponudba je v C&A v centru Celovca, samo do tja jaz nisem šla.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nosečniške obleke
8.6.2005 12:19:31   
metuljček
H&M je v Ljubljani v City parku če imajo nosečniške obleke pa ne vem.Je pa tudi v centru Ljubljane ena trgovina na Truberjevi ulici se mi zdi da nimajo tako peklensko drago kot drugje v podobnih trgovinah imenuje pa se UTRINKI Mala ulica 8.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nosečniške obleke
8.6.2005 12:47:56   
bebika
V H&M-u v BTC-ju nimajo nosečniških oblek. Mislim pa da imajo za otročičke. Ali se motim?:zmeden2:

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nosečniške obleke
8.6.2005 12:54:57   
pat
za otročke majo ziher, to vem.pa tud mene zanima, če majo za nas kaj, tolikokrat grem mimo, in vedno pozabim pogledat. sm v 14. tednu, tak da še ne čutim potrebe po čem novem, razen po perilu..prsi in rit se razlezujejo preko vseh mej:((:(( me pa zanima, tak da se naj kdo oglasi.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   nosečniške obleke
8.6.2005 13:04:47   
Nattka
Ja, v BTC H&M imajo tudi za malčke, nosečniških oblačil pa nimajo.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   nosečniške obleke
8.6.2005 13:11:51   
bebika
Res je, nosečniških stvari sigurno nimajo - preverjeno!!!

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   nosečniške obleke
8.6.2005 13:19:18   
pravljica
v avstrijo se ti splača pogledat samo v c&a...v h&m pa res brez veze da hodiš...pri nas je ceneje...preračunaj si 10 evrov v 2000 sit pa vidiš da se ne splača menjat v evre pa v avstrijo hodit...so pa res enake cene tako v mb kot tam v grazu (finta je samo v menjalnem tečaju)

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   nosečniške obleke
8.6.2005 13:37:29   
malika
zakaj pa ne kupiš rabljenih? jaz sem večino kupila rabljenih oblačil in sem zelo zadovoljna, pa še vse sem dobila za tretjino cene, ali manj

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   nosečniške obleke
8.6.2005 13:41:41   
Anonimen
A veš kje sem pa jaz videla šponske nosečniške hlače? V Mega outlet v Kranju. Ne vem, odkod si, ampak mogoče jih imajo tudi v Ljubljani. Sicer nisem čisto prepričana, če so nosečniške, izgledajo čisto tako. Mislim, da so Think Pink in še nekaj drugih.
Cmokec, mogoče bi bile pa zate? Pojdi pogledat.

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   nosečniške obleke
8.6.2005 13:47:35   
Anonimen
Aja, pa če bo katera šla v Kranj v Mega outlet gledat, naj napišem, kje so:
ko prideš notri se obrneš na levo in takoj, ko se začnejo police, je ob njih stojalo. In na tem stojalu naj bi bile te nosečniške hlače, če so nosečniške.

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   nosečniške obleke
8.6.2005 13:50:23   
simonas
Hvala za vse odgovore. Saj sem tudi jaz razmišljala o tem, da bi kupila rabljene, pa so večinoma vse punce iz Ljubljane, pa še poskusit ne moreš, jaz pa pojma nimam, kako številko bom rabila. Zdaj imam hlače 42, majčke pa 38 ali 40, ker imam tako čudno konstrukcijo. Tako da pojma nimam. Sicer zdaj še nič ne potrebujem, bom pa potrebovala poleti, ko bom v 16 tednu, ker se mi bo že zagotovo poznalo, poletnih oblek pa nimam ravno primernih. Zdaj se še mi tak nič kaj ne vidi.

Simona

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   nosečniške obleke
8.6.2005 14:19:22   
cmokec
Mene sedaj najbolj zanima, kje na dobim kopalke, ker če mi komisija ni odobrila bolniške, sem vesela in zdrava nosečka na koriščenju še lanskega dopusta. In logično je, da grem potem lahko nekam blizu na morje za kak dan. Največja bedarija mi je pa, da bi za 5 dni dajala 10.000 SIT za kopalke.

Kako boste ve to s kopalkami rešile?

Splišni, hvala za namig, sam drugi del vzdevka pa ni zate, al pa te res že tako dolgo nisem vidla.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   nosečniške obleke
8.6.2005 14:30:17   
Anonimen
Ja, leta tečejo, kile se pa nabirajo. Brez skrbi, da paše. Vzdevek, ne kile.

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   nosečniške obleke
8.6.2005 14:59:18   
Anonimen
Punce, ki hodite v C&A v Graz - ste slučajno primerjale ponudbo v centru in v Seiersbergu? Jaz večino svojih oblačil kupujem v C&A in se mi velikokrat zgodi, da dobim v centru več in še prave številke.
Kmalu se bom odpravila po poletno nosečniško garderobo in me zanima, ali se mi sploh splača v Seiersbergu ustavljat.

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   nosečniške obleke
8.6.2005 15:50:58   
MojcaG
cmokec, kar se kopalk tiče, ti svetujem take, ki se ob straneh zavežejo - tako na mašno. (dvodelne). če jih že imaš, fajn, če ne, si pa te nabavi, saj lahko na tak način reguliraš in ti bojo še kasneje prav.

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nosečniške obleke
20.2.2012 14:54:58   
UrsulaMB
Jaz sem si nosečniške hlače kupila v H&M Maribor, sem zelo zadovoljna, cene so pa od 30€ naprej, se mi zdijo bistveno bolj ugodne od večine ostalih ponudnikov.


Lp

(odgovor članu MojcaG)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nosečniške obleke
20.2.2012 17:33:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: simonas

A katera ve kje v Avstriji bi se dalo ugodno kupiti kakšne nosečniške obleke. Mislim, da bom potrebovala kakšne poletne hlače zaradi trebuščka, pa so pri nas ful drage in bi šla malo v Avstrijo pogledat.

Simona

Jaz sem si kupila pajkice, se raztegnejo in te definitivno nima kje tiščat :) zgoraj pa elastične daljše majice brez rokav (čez rit) in ti s trebuščkom glih prav pridejo :) tako da zapravljat za nosečniška oblačila je brez veze...ker itak po porodu nimaš kaj z njimi :) noo...razen če imaš preveč denarja :) hehe user posted image

(odgovor članu simonas)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nosečniške obleke
20.2.2012 17:36:05   
Smotkyca
Že sam naziv ''nosečniško oblačilo'' je potem cena x3 ... tut jaz mislm da se ne splača user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?