|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neprijetna resnica..
13.4.2012 20:55:41   
posh
za začetek, trailer filma THRIVE:

http://www.youtube.com/watch?v=Qd7zClv5obw


..če vas zanima več, je tu celoten film:

http://www.youtube.com/watch?v=BVEDwnvwQkM


Osrednja tema je: energija, oskrba s hrano, šolstvo in zdravstvo. In preden se jezite na JJ in celotno vlado in na vse "njihove" ukrepe..si poglejte ta film in ugotovili boste, da so le papirnata barčica, ki pluje kamor "nekdo" piha!!!


p.s. samo za tiste, ki razumete angleško.

< Sporočilo je popravil posh -- 13.4.2012 20:57:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neprijetna resnica..
13.4.2012 21:38:38   
Daschi
Brezveze, raja itak misli, da je za vse to kriv Janša. Saj včasih ne moreš verjet ... Da odrasli ne znajo seštet 1+1.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neprijetna resnica..
14.4.2012 10:06:02   
posh
ja daschi, za nekatere je res brezveze..
ampak naša evolucija mora iti naprej..vprašanje je v katero smer bo šla..in da bi šla v pozitivno smer, je treba nekaj ukrenit. S tem, da samo bentimo čez kaj se nam dogaja, ne bo nič. Kjer se kregata dva, tretji dobiček ima. Velja kot beli dan, a ne?

Film ima nekaj dobrih poant (tudi jaz sem film gledala tri dni). Npr. naprava za "free energy"- koliko bi nam to olajšalo življenje za začetek? Le kdo se ne bi strinjal za brezplačno elektriko?
Droge..a ni čudno, katere so legalne in katere ne? V filmu je to logično opredeljeno. Odvisnost od tablet in cigaret je legalno- le zakaj? Zato, ker te droge ne ogrožajo neposredno človekovo sposobnost da dela, dokler marihuana ogroža in je ilegalna, čeprav manj škodljiva od cigaret..pomembno je le, da sužnji delajo, imajo manj časa za razmišljanje-oz. da razmišljajo o goli egzistenci itd. ...
...samo nekaj utrinkov...

Kako danes svet izgleda, ni naša naravna evolucija, smo suprimirani na vseh področjih.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neprijetna resnica..
14.4.2012 10:31:38   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Kako danes svet izgleda, ni naša naravna evolucija, smo suprimirani na vseh področjih.




Še na to se bom nadovezala..
Če bi ljudem bila dana svoboda, tista prava svoboda, iz danes na jutri, bi nastal totalni kaos- ljudje se ne bi sami znajdli..nekako tako, kot žival, ki se izpusti v naravo po dolgoletnem varovanju v ZOO..
Zato je to proces.., ki traja..in ki ne pade iz nič. Počasi bo..je napočil čas, po moje.., vsaj začetek je nekje na vidiku. In niti pod razno nismo civilizacija na vrhuncu, prav nasprotno..

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?