|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekolog v MB, Ptuj
22.6.2010 21:23:46   
sonce21
Pozdravljeni!

Mrzlično iščem dobrega splošnega ginekologa v MB in okolici, ki nima čakalne dobe pol leta. Sem že rodila in ne mislim večuser posted image , zato ne rabim porodničarja, lahko je tudi zasebnik z koncesijo. V UKC MB ne sprejemajo zunanjih pacijentov, ZD v Vošnjakovi pa se na daleč izogibamuser posted image zaradi slabih izkušenj!

Hvala za pomoč!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ginekolog v MB, Ptuj
23.6.2010 7:58:05   
Zoja Lara
Ciao!

Na Ptuju je baje dr. Lukman fajn.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ginekolog v MB, Ptuj
23.6.2010 11:05:41   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Ciao!

Na Ptuju je baje dr. Lukman fajn.




Res je, on je tudi moj G, je zasebnik s koncesijo. Je pa treba poklicat in vprašat, ker ne vem, kako je z jemanjem novih user posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ginekolog v MB, Ptuj
23.6.2010 11:51:42   
petea
Sonce21, Petrovičeva in njene sestre v ZD so meni super. In prva čakalna doba je relativno kratka (2-3 mesece).

< Sporočilo je popravil petea -- 23.6.2010 11:54:24 >

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ginekolog v MB, Ptuj
23.6.2010 22:18:42   
Taddy78
Kaj pa Mojca Berčič v Vošnjakovi?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ginekolog v MB, Ptuj
25.6.2010 16:58:02   
pupika
Poskusi na Ptuju pri dr. Bosiljevi, prej je delala v UKC MB, sedaj pa se je preselila in ima mogoče še sprejema pacientke, vsaj zadnjič sem slišala, da bo eno punco še sprejela, ker kar nekaj prejšnjih pacientk ni šlo za njo na ptuj.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ginekolog v MB, Ptuj
14.3.2023 13:31:45   
cross
■■■Najslabša ginekologinja Maja Rosič!■■■Samo daleč na okrog se izognite ginekologinji -Maja Rosič.Ženska nima znanja, in ne volje še manj pa želje komu pomagati in ga zdraviti. Zelo slabo in površinsko obravnava svoje pacientke. 

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?