|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pavšal koliko
30.7.2012 10:17:56   
misa4
Razmišljamo, da bi drugo leto postavili prikolico za pol leta, v Koversadi je 2400 evrov, pa ne vem ali je to drado, koliko so drugje pavšali?

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 30.7.2012 11:26:46 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pavšal koliko
30.7.2012 11:27:37   
Katrin
To je normalna cena za pavšal user posted image

Pri nas je tudi 2400 ob vodi pa 3700 user posted image

lp,k

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pavšal koliko
30.7.2012 11:46:08   
kalbo
Jest plačam 1700.


(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pavšal koliko
30.7.2012 13:00:50   
skuštrana
Mi imamo 1800, zimovanje v ceni.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pavšal koliko
30.7.2012 13:59:20   
susica
Mi plačujemo 1200€ + 100kn za internet na leto:) tudi pri nas je zimovanje všteto v ceno :)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pavšal koliko
30.7.2012 14:46:38   
kalbo
Kje pa, če ni skrivnost?

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pavšal koliko
30.7.2012 16:28:58   
misa4
O to pa je poceni, sem poslušala o nekih groznih zneskih, v Koversadi so ful velike parcele in mir je. Moramo še prikolico kupit, ne vem zakaj jo eni pripeljejo gor, kao zaradi carineuser posted image , tudi moj brat, depoji so pa polni

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pavšal koliko
31.7.2012 11:58:42   
susica
Kalbo ni skrivnost :) kamp Porat otok Ugljan :)

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pavšal koliko
1.8.2012 9:42:19   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: misa4

O to pa je poceni, sem poslušala o nekih groznih zneskih, v Koversadi so ful velike parcele in mir je. Moramo še prikolico kupit, ne vem zakaj jo eni pripeljejo gor, kao zaradi carineuser posted image , tudi moj brat, depoji so pa polni

Ja to so cene za Dalmacijo, v istri, predvsem v Koversadi je precej dražje. Če prikolco puščaš v depoju iz nje po hitrem postopku nardiš nepremičnino.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pavšal koliko
2.8.2012 10:37:44   
misa4
Koliko pa nanesejo se dodatni stroski na leto, brat mi grozi da ima stroskov 5000 vse skupaj. Mi ne gre racunica. Voznja tja in nazaj 25 evrov s cestnino, to tudi ne nanese toliko, pa se vec sem upostevala, jes tudi doma, na morju se manj, kar je drazje peljes sabo, ekstra finih in dragih dodatkov pa tudi ne bom dajala tja, ampak stare se uporabne stvari, ki se mi valajo po bajti, ne vem kaj on to racunauser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pavšal koliko
2.8.2012 10:38:08   
misa4
Koliko pa nanesejo se dodatni stroski na leto, brat mi grozi da ima stroskov 5000 vse skupaj. Mi ne gre racunica. Voznja tja in nazaj 25 evrov s cestnino, to tudi ne nanese toliko, pa se vec sem upostevala, jes tudi doma, na morju se manj, kar je drazje peljes sabo, ekstra finih in dragih dodatkov pa tudi ne bom dajala tja, ampak stare se uporabne stvari, ki se mi valajo po bajti, ne vem kaj on to racunauser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pavšal koliko
3.8.2012 13:28:00   
kalbo
Dodatni stroški? Kako to misliš? Kamp oprema poleg prikolice se dobi za kakega jurčka, odvisno kaj hočeš. Sem pa tja je treba kaj popravit, deli so kar dragi, sam če imaš osnovno znanje in nekaj orodja lahko večino popraviš sam. 100-150 EUR me pride pot v eno stran spomladi in enako nazaj, registracija je okol 70 EUR letno, na štiri leta je še tehnični, ostalih stroškov razen 7 kun po osebi na dan takse pa ne vidim.

Razen če si hipersposoben in ne znaš čisto nič. Enega sem zadnjič videl, ko je iz MB v Ljubljano privlekel petmetrsko prikolico zamenjat kljuko s ključavnico na vratihuser posted image . Zadevo držijo skupaj štirje vijaki, potrebuješ le križni izvijač in deset minut časa, kit za zamenjavo je pa 30 EUR. Ta tip je mel stroškov krepko prek 200 in takšne je prav da olupijo. Si ne predstavljam takega postavljat prikolco v kampu.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pavšal koliko
3.8.2012 19:27:12   
gsatalema
Tudi jaz( čisto frišna), se oglašam z prošnjo, če lahko kdo pove kaj več o kakšnem kampu, ki ne bi bil preveč drag in z osnovno ponudbo.
Sicer sem jaz kot otrok dopustovala v prikolici, vendar je že to skoraj "zgodovina" in nam je padla ideja, da bi kupili kakšno prikolico z pavšalom, oz stalno lokacijo. Ker ne vem o tem nič, bi bila presrečna o kakeršni koli informaciji o tem. Če dobimo ponudbo, na kaj naj bomo najbolj pozorni?user posted image
Mogoče sicer pozno, ampak otroka bi rada peljala na ogled kakšne lokacije in morda kakšen dan kje ostala preden karkoli storimo in gremo v akcijo. Z dopustom začnemo pa že ta ponedeljek....user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?