|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kupim voziček easy walker za dvojčka
26.10.2011 16:05:10   
cilla
Živijo,

kupim voziček za dvojčka easywalker duo, po možnosti vključno z globokima košarama (če je na voljo še ostala oprema iz kompleta, toliko bolje).
Imamo še nekaj časa, voziček bomo predvidoma rabili februarja 2012.

Kontakt pegasta2@gmail.com
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kupim voziček easy walker za dvojčka
31.10.2011 19:23:59   
upanje81
Pozdravljena,

mi za enkrat prodajamo samo košare za voziček EW duo, ker jih ne potrebujemo več ža nekaj časa in smo zdaj nabavili zimske vreče.  Če te zanima mi lahko pošlješ zs.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kupim voziček easy walker za dvojčka
23.11.2011 8:50:01   
Suzana26
Pozdravljena,

povej mi koliko časa si imela otroka v košarah. Tudi jaz imam dvojčka in ne vem kdaj naj preidem v športni del vozička....košare so pa že itak skoraj premajhne...
Hvala..:-)))

(odgovor članu upanje81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kupim voziček easy walker za dvojčka
27.11.2011 20:41:28   
upanje81
suzana26 naši dve sta bil stari 5 mesecev, ko smo ju dali v športni del. Priporočajo čimdlje v košarah, no eni pa jih imajo že od rojstva v športnem delu, tako da mislim da smo dolgo zdržali pa še košare za dvojčke so zelo ozke

(odgovor članu Suzana26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kupim voziček easy walker za dvojčka
27.11.2011 21:06:20   
Suzana26
Ja moja dva sta stara 6 mesecev in ne gre več...tako da sem jih dala v športni del in jima ne kaj preveč odgovarja....pa še moti me ker se neda voziček obrnit proti meni, samo v nasprotno smer.... hvala za odgovor..:-)

(odgovor članu upanje81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kupim voziček easy walker za dvojčka
10.6.2012 19:16:25   
Snezinka4
Prodam voziček Easy walker za dvojčka. Letnik 2009. V "lime" barvi (svetlo zelena). Prodam cel komplet: voziček s športnim delom, košari, vreči (tudi zeleni), mreži proti komarjem za košari in športni del, pregrinjalo za dež. Cena 450,00 €. Kontaktirajte me na zs/mail.

(odgovor članu Suzana26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kupim voziček easy walker za dvojčka
30.7.2012 19:03:06   
Hana76
Pozdravljene,

prodam voziček EasyWalker DUO+ zimski vreči+ globoki košari+dežne prevleke za 475 EUR.

Celoten oglas si lahko pogledate na: http://www.bolha.com/vozicki-za-vec-otrok/vozicek-za-dvojcke-easywalker-duo-oglas1281412505.

Lp

M.

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?