|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Belly Belt (elastičen podaljšek za navadne hl...
6.9.2012 15:02:36   
Tangerina
Zanima me, ali morda katera prodaja rabljen Belly Belt, podaljške za klasične kavbojke da jih prilagodimo našim trebuščkom? user posted image
Shujšala sem 7kg in so mi ponovno prav stare kavbojke, če ga ima katera viška se priporočam! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadn...
7.9.2012 9:32:33   
Stojčika
Moram pogledati doma,se mi zdi,da še imam tri belly belt-e... (zdaj sem v službi). So popolnoma nerabljeni..Ti jih podarim,ker drugače bodo pristali v košu (upam,da že niso)..

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadn...
7.9.2012 9:52:28   
87mala
Če hočeš jih lahko kupiš v KIKU, imajo različne barve in velikosti, mislim da za okoli 4 € :-)
Od zelene, modre, roza, beli, črni...

(odgovor članu Stojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadn...
7.9.2012 12:44:02   
Tangerina

IZVIRNO SPOROČILO: Stojčika

Moram pogledati doma,se mi zdi,da še imam tri belly belt-e... (zdaj sem v službi). So popolnoma nerabljeni..Ti jih podarim,ker drugače bodo pristali v košu (upam,da že niso)..


Stojčika, se vsekakor priporočam! user posted image

(odgovor članu Stojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadn...
7.9.2012 12:44:35   
Tangerina

IZVIRNO SPOROČILO: 87mala

Če hočeš jih lahko kupiš v KIKU, imajo različne barve in velikosti, mislim da za okoli 4 € :-)
Od zelene, modre, roza, beli, črni...

V Kiku pa res še nisme bila, bom šla še tja pogledat, hvala za info! user posted image

(odgovor članu 87mala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadn...
10.9.2012 8:50:40   
Stojčika
Tangerina,belly belte še imam,tako da mi posreduj podatke,da ti jih lahko pošljem.

(odgovor članu Tangerina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?